kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Na Bernabeu każdy czuje się dobrze tak jak Norek u Krawczyka.
6
Notatnik padł i to syto;)
https://zapodaj.net/355c6d06c67b6.jpg.html
8
Pozdro dla El Jarka. Wesołych Nygusie !
4
@FC1899Barca też mam taką nadzieję. Pozdrawiam i Wesołych Świąt!
0
@ksobi czyli dobrze napisane życie bukmachera nie jest stresujące , natomiast życie grającego marka jak widać jest ;)
11
Życie bukmachera nie jest stresujące:)
https://zapodaj.net/2a209bc733051.jpg.html
0
A tam zaraz Małysz- Kubica, ja tam bardziej za Ibisz kontra Hubert Urbański.
4
Dj Decks rozwalił jak Kubica bolid.
0
MSG działa hehehe ;)
0
Mam pomysł niech zagrają w rugby.
0
Busquets co za podanie ;)
0
I bum posypalo się wszystko jak milion razy w tym sezonie.
0
O cie felek;D co tu się wyrabia
0
Jeszcze tylko pół roku z Valverde ;)
1
Po co Alaves autobus stawiają? Wyniku bronią?
0
Jaka jest łączna ilość bramek i asyst we wszystkich rozgrywkach Griezmanna?;)
2
Dwie asysty Luisa Suareza , lepszej 9tki Barcelona miec już nie będzie. Mam nadzieje ze pogra tu jeszcze przynajmniej 2 lata .
0
@D44H co się tak przywaliles Suareza jak rzep psiego ogona.
4
Familiada... czego bywa bicie? Odpowiedź uczestniczki .. swiniobicie ;D i po finale.
0
Kiedy Pedri do nas przychodzi??
0
@Avada Kedavra niech robi Tak czy siak to nie realne.
0
Griezmann ,Griezmann co z Ciebie wyrośnie..
1
W ważnych meczach Barcelona pęka jak tania prezerwatywa.
0
Jakiś nowy/stary serial netflix który nie jest tak popularny jak Breaking Bad czy tam Narcos i inne domy z papieru Ale tak samo warto obejrzec ktoś poleci ?
1
Altube z czymś mi się kojarzy ten bramkarz Realu Madryt.
2
@4drian0 spokojnie z tymi sikorkami tylko żartowałem. Poprostu polecam ten zapach.
1
Dior Sauvage polecam wszystkim te perfumy.. warto zapłacić za ten zapach.. AAAA jak sikorki się oglądają;D
73
Wymeczyl się Real zapieprzali do 95 minuty będzie to mocno widoczne w środę.
0
Pep nie przyjdzie , Koeman przyjdzie taki trochę gorszy Valverde.
4
Tak było u babci na wsi , tak było;)
https://zapodaj.net/3325a9c76b2eb.jpg.html