kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie zły dobor składu Valverde, źle rozczytal Granade która nie gra wcale nie wiadomo jak. Poprostu my gramy dziś pozniej pasa.
42
Za czasów MSN człowiek włączal stoper i czekał kiedy padnie pierwsza bramka dla nas. Teraz przyszły czasy że drże o wynik.
0
Człowiek ma ochotę wejść na boisko i wyciągać za uszy tych naszych grajkow nie mówiąc już o Valverde. Niestety nie ma takiej możliwości.
0
Ansu za Griezmanna, Messi za Pereza.
4
"Nie będzie niczego" - Kononowicz
0
@Gaucho niszczą mi sobotę.
5
Sergi Roberto jest w tym zespole tylko i jedynie dlatego że jest wychowankiem. Nie ten poziom
1
Neymar wracaj czym prędzej.
1
Człowiek ma wrażenie jakby tylko z Barcelony na boisku grał De Jong. Dalej to już pustka.
0
Mówili Dani Alves się kończy... kon by się usmial.
0
Valverde wyladowuje ze swoich kibiców wszystkie baterie strasznie się ogląda mój kochany klub.
0
Aj Frenkie jest niesamowity.
5
Co za beznadziejny mecz do 20 minuty.
2
Sprawdza się ta przybita Barcelonie "łatka" że bez Messiego jesteśmy zwykłym klubem, szkoda.
1
Póki co De Jong najlepszy.
1
Firpo masakra póki co obsrany strasznie.
0
Może celny strzał będzie:)
3
Z roku na rok coraz bardziej udaje się Valverde destrukcja stylu Barcelony.
2
Firpooo Ale babol. 0.1
0
Jakby z Atletico grał;D
2
@Commando wiadomo warto dac chłopakowi szansę, każdy wolał by Ansu, ale cieszę się z Carlesa również.
0
@Transu96 A nie nie tylko tibia ;D
0
Jest tu jakiś tibijczyk który chce sprzedać swoją postać?:)
21
Coś w tym jest !
https://zapodaj.net/965ac1599777f.jpg.html
0
@norbi77 Ale tak ładnie jak dziś nie grali:)
4
I po co im te gwiazdy, pierwszy raz widziałem PSG tak pięknie grające w piłkę. Szacuneczek...
38
Człowiek ma coś z niedźwiedzia z tym spaniem jak tylko chłodniej.
0
W każdym razie sztywniutko trzymam się się tego że Valverde Out.. on tu już nic nie wniesie nowego. Będzie tylko gorzej.
8
@rainyy gdzieś już to słyszałem;D
0
Griezmann to dziś chyba bardziej jako defensywny pomocnik grał;D