0

Weekend , weekend i po weekendzie:)

1

@Odesseiron spadles mi z nieba właśnie miałem pytać o jakiś ciekawy film na niedzielę.. wybieram "źle się dzieje w el royale ".

2

Nie to że się czepiam ale notatnik 2.0 jest słaby.. stary to jednak stary, druga sprawa bardzo wolno wczytuje stronę.

0

To co Ansu na Borussie??

0

Lewy to jak zaprogramowana maszyna.. bramka za bramką.

0

Pytanko czy warto kupić 2KC , szykuje mi się mała imprezka A nie chce jutro zdychac, wiem że najlepszy sposób to poprostu mniej pić, ale nie widziałem się z kumplem kilka miesięcy i wiadomo jak to się skończy.

1

@Barwindg trafił w bramke to już plus.

0

Fajnie by wyglądał atak w systemie 442 z Benzema i Lewandowskim na czele. Szkoda że go nie kupili

2

@SuperPatsonFCB James zdecydowanie.

0

Benzyna na króla strzelców;D

0

Jakie jest wasze ulubione ustawienie w PES2020 jeżeli gracie Barcelona.. ?;)

0

Stream Jageloniia Legia priv;:)

1

@SuperPatsonFCB wolę cieszyć się Gameplyem Pesa bez tych koszulek licencjonowanych niż grać w Fife Messim który sposobem poruszania się po boisku w tej grze nie różni się od Pazdana, Glika czy np Mbappe lub Asensio.. każdy w FiFie porusza się tak samo , identyczny balans, sposób poruszania się, składanie do strzału, podania.. jedyne co różni każdego zawodnika w FiFie to że mają licecencjonowne koszulki ..

1

@SuperPatsonFCB chcesz mieć licencję wgrywasz Patcha i jesteś happy , PES idzie do przodu to widać, chociażby nawet po tym jak odebrało FiFie Juventus , szczególnie boli to fanów CR7.

1

@Grzesior667 online , granie w pięciu z kolegami turnieja w PES każdy oddzielnie w domu , zima , piwko, coś pięknego.

8

@Grzesior667 dla mnie Gameplay ,realność, poruszanie się poszczególnych zawodników miażdży na łeb Fife.

12

@Grzesior667 chce Ci powiedzieć że żyjesz w zakłamaniu :)

28

PES 2020 wymiata , szybkie tempo , nieprzewidywalne zagrania, fenomenalna grywalnosc, niesamowita intuicja graczy , jeszcze bardziej udoskonalona realność piłki nożnej... good job Konami, FIFA20 mimo tego że ma więcej licencji nie da rady dorównać tej edycji PES nie wierzę , poprostu nie wierzę.

1

@Forza_Juve mówisz impra 18nastkowa w lesie ;D


1

@Forza_Juve docenisz ten wiek za parę lat. Ja mam 29 i chęcią bym się cofnął do 18 , teraz tylko praca , Dom, kredyt itd.. życie. Powodzenia w życiu.

0

@Katalonbar Eleven mam w cyfrowym Polsacie Ale dokupilem na miesiąc w Player.pl canal+.. tyle że 50 zł dodatkowo.

0

@szymonekk Ps4 :)

6

Fenomenalny jest ten nowy PES.. Jeszcze bardziej realny jak był.. odwzorowanie futbolu na bardzo dobrym poziomie.

1

Jak PES 2020 się podoba ktoś już gra ?:)

37

Kurier z PES 2020 właśnie do mnie jedzie, udało się dzień przed premierą ! Dobry poniedziałek, miłego dnia wszystkim :)

0

Oo Rolnik szuka żony dziś rusza ! :)

0

@ViscaBarca123 Konrad de la fuente to musi być ciekawa postać bo mój imiennik :)

9

1

@PatrychoO o cholera lipa miałem sobie obejrzeć z żoną do obiadku:)

2

@Odesseiron no dlatego napisałem że nie wierzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?