1

@socha "Oczywiście że powinni być karani, chyba że ta osoba wybiegła na drogę to inna sprawa. Zależy jak na to patrzeć" Tak w skrócie

8

Dzisiaj w hejt parku z Żółtkiem padło pytanie "Co z ludźmi którzy pątrącili jakąś osobę na pasach, a dalej są bezkarni? Czy są ludzie równi i równiejsi?" Wydaję mi się że pytający pomylił odwagę z odważnikiem bo chyba można się domyśleć co lub kogo miał na myśli.

9

@jeyx77x Z tego co pamiętam to nie można było grać po 90 minut jednego dnia w dwóch spotkaniach.

1

@socha Dalej liczmy asysty Hazarda w stosunku do Ter Stegena

3

@Confident. Alena to co najwyżej do piłek podowania. Betis go przerósł a co dopiero Barcelona.

0

@NGTRX Griezmann naprawdę zagrał wczoraj dobre 30 minut, sam go chwaliłem ale z minuty na minutę grał coraz słabiej.

0

@Hushovt Reasumując nic się nie zmieniło

1

@arraco Xavi zrobi z niego kogoś takiego jak zrobił z Iniestą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Chcę tylko przypomnieć że Iniesta w wieku 20 lat także grał ogony. Don Andres jednak błyskawicznie się rozwijał i już w wieku 23 lat był bardzo ważnym ogniwem Barcelony. Następne 3 lata będą bardzo ważne dla Rikiego. Oby tylko otrzymywał sporo szans od Setiena, a będzie dobrze.

0

@Hushovt Haha, no tak zapomniałem o Crackiticiu :D

16

Dużo bardziej wolałbym mieć w tej chwili Coutinho (zdrowego) zamiast Griezmanna. Podzielacie moją opinię?

0

Pamiętam jak jeszcze niedawno pisaliśmy. Arthur, De Jong, Puig to nasza pomoc na przyszłość. To jak, kto za tego Arthura?

0

@Hawajczyk Na początku sezonu też to robił, dopiero póżniej zgasł.

2

Też macie zawał jak Vidal stara się przyjąć pilkę na własnej połowie? Takie deja vu z Pinto.

0

@BarcaInfo Nie tylko to nam dali nie tylko to.

0

Siedzimy, oglądamy, ziewamy coś tam się ożywimy jak Messi dostanie piłkę i tak jest co mecz. Tak było i dzisiaj do momentu gdy na boisku pojawiło się dwóch, utalentowanych młodych chłopaków którzy sprawili że mecz od razu jakoś przyjemniej się oglądało. O to chodzi, my kibice chcemy czerpać radość z oglądania ukochanej drużyny, a Puig i Fati nam to gwarantują. Więcej minut dla tych chłopaków nawet kosztem mistrzostwa.

0

@jedrek7000 Ale Rakiticia to Ty szanuj :D

0

@tbas Był taki okres że grał fatalnie np. pierwsze mecze poprzedniego sezonu

21

Gdyby każdy tak się starał jak Puig nie miałbym żadnych pretensji czy to o wynik jeśli jest niekorzystny czy to o grę. Więcej minut dla tego chłopaka Setien, więcej.

2

Wyczuwam dzisiaj hattrick Arthura i gładkie 3-0

0

@DanielOOL Może Eleven wolało mecz Realu z Getafe :D

1

@macio_944 Dwie miesiące temu Duda był najgorszym kandydatem, teraz jednak PO zmieniło kandydata który ma duże szanse by wygrać a jest równie słabym jak nawet nie gorszym kandydatem od Dudka. Dlatego pewnie ludzie chcą żeby już został ten Andrzejek byle nie wygrał Rafał.

0

@MESSIah16 Puyol, Maldini

1

Foden to będzie prze piłkarz.

0

Był już kiedyś taki sezon gdzie Barcelona w obu meczach ligowych z Realem nie strzeliła bramki?

1

@Kapitan hawk Po co tak długo czekać? Mallorca już pokaże im miejsce w szeregu.

1

@arraco Pamiętam jak Messi z Medelem dostali po czerwonej kartce za zwykłe przepychanki. Wtedy to było kuriozum i tutaj też by było to samo.

15

@BarcaInfo Owszem, ale Messi nie jest od wymierzania sprawiedliwości na boisku.

0

@LuisSalvano Niech wymienia jak chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?