kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@socha "Oczywiście że powinni być karani, chyba że ta osoba wybiegła na drogę to inna sprawa. Zależy jak na to patrzeć" Tak w skrócie
8
Dzisiaj w hejt parku z Żółtkiem padło pytanie "Co z ludźmi którzy pątrącili jakąś osobę na pasach, a dalej są bezkarni? Czy są ludzie równi i równiejsi?" Wydaję mi się że pytający pomylił odwagę z odważnikiem bo chyba można się domyśleć co lub kogo miał na myśli.
9
@jeyx77x Z tego co pamiętam to nie można było grać po 90 minut jednego dnia w dwóch spotkaniach.
1
@socha Dalej liczmy asysty Hazarda w stosunku do Ter Stegena
3
@Confident. Alena to co najwyżej do piłek podowania. Betis go przerósł a co dopiero Barcelona.
0
@NGTRX Griezmann naprawdę zagrał wczoraj dobre 30 minut, sam go chwaliłem ale z minuty na minutę grał coraz słabiej.
0
@Hushovt Reasumując nic się nie zmieniło
1
@arraco Xavi zrobi z niego kogoś takiego jak zrobił z Iniestą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Chcę tylko przypomnieć że Iniesta w wieku 20 lat także grał ogony. Don Andres jednak błyskawicznie się rozwijał i już w wieku 23 lat był bardzo ważnym ogniwem Barcelony. Następne 3 lata będą bardzo ważne dla Rikiego. Oby tylko otrzymywał sporo szans od Setiena, a będzie dobrze.
0
@Hushovt Haha, no tak zapomniałem o Crackiticiu :D
16
Dużo bardziej wolałbym mieć w tej chwili Coutinho (zdrowego) zamiast Griezmanna. Podzielacie moją opinię?
0
Pamiętam jak jeszcze niedawno pisaliśmy. Arthur, De Jong, Puig to nasza pomoc na przyszłość. To jak, kto za tego Arthura?
0
@Hawajczyk Na początku sezonu też to robił, dopiero póżniej zgasł.
2
Też macie zawał jak Vidal stara się przyjąć pilkę na własnej połowie? Takie deja vu z Pinto.
0
@BarcaInfo Nie tylko to nam dali nie tylko to.
0
Siedzimy, oglądamy, ziewamy coś tam się ożywimy jak Messi dostanie piłkę i tak jest co mecz. Tak było i dzisiaj do momentu gdy na boisku pojawiło się dwóch, utalentowanych młodych chłopaków którzy sprawili że mecz od razu jakoś przyjemniej się oglądało. O to chodzi, my kibice chcemy czerpać radość z oglądania ukochanej drużyny, a Puig i Fati nam to gwarantują. Więcej minut dla tych chłopaków nawet kosztem mistrzostwa.
0
@jedrek7000 Ale Rakiticia to Ty szanuj :D
0
@tbas Był taki okres że grał fatalnie np. pierwsze mecze poprzedniego sezonu
21
Gdyby każdy tak się starał jak Puig nie miałbym żadnych pretensji czy to o wynik jeśli jest niekorzystny czy to o grę. Więcej minut dla tego chłopaka Setien, więcej.
2
Wyczuwam dzisiaj hattrick Arthura i gładkie 3-0
0
@DanielOOL Może Eleven wolało mecz Realu z Getafe :D
1
@macio_944 Dwie miesiące temu Duda był najgorszym kandydatem, teraz jednak PO zmieniło kandydata który ma duże szanse by wygrać a jest równie słabym jak nawet nie gorszym kandydatem od Dudka. Dlatego pewnie ludzie chcą żeby już został ten Andrzejek byle nie wygrał Rafał.
0
@MESSIah16 Puyol, Maldini
1
Foden to będzie prze piłkarz.
0
Był już kiedyś taki sezon gdzie Barcelona w obu meczach ligowych z Realem nie strzeliła bramki?
1
@Kapitan hawk Po co tak długo czekać? Mallorca już pokaże im miejsce w szeregu.
1
@arraco Pamiętam jak Messi z Medelem dostali po czerwonej kartce za zwykłe przepychanki. Wtedy to było kuriozum i tutaj też by było to samo.
15
@BarcaInfo Owszem, ale Messi nie jest od wymierzania sprawiedliwości na boisku.
0
@LuisSalvano Niech wymienia jak chce