kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co niektórzy na tej stronie w końcu trochę odsapną.
11
Nie pozwólmy wygrać kandydatowi PO. Nie pozwólmy żeby ktoś taki jak Budka stał na czele tego wszystkiego. Wybierzmy mniejsze zło. Wybierzmy długopis. Niestety nic innego nam nie pozostaje.
1
@NaczelnyAdmin odstawiał nogę
1
@Mr8lack Na moje mocno naciągany
0
Można wyłączyć.
0
@MarioVeB! Niech lepiej zostanie tym prezydentem Warszawy i na tym się skupił
0
@sokot Ale jest Lukasinho
1
@elplacek44 XDD
0
@Bykunn Wszyscy od Biedronia i Kosiniaka zagłosują na Rafała?
0
@MESSIah16 No to po 1% lub 1,5 % od nich. Dalej to nie wychodzi więcej niż 47%.
0
@MESSIah16 Chodzi mi o to że Rafał miał 31 procent w 1 turze. Dajmy na to że 10% idzie od Hołowni, max 3% od Bosaka a gdzie reszta? Trzaskowski będzie miał maks 47/46%
0
@MESSIah16 Nie wiem skąd Trzaskowski ma tyle procent
0
@haryveb944 ja również odpadam
0
@AmigoBlancos Jest Vazquez jest szansa na stratę punktów
0
@macio_944 widziałem w sondażach że wyszedł na prowadzenie.
0
Trzaskowski to wygra. Ale będą jaja.
0
@damianex10 Chyba dam na remis na live bo chyba serio wizjoner
0
Ile bym dał żeby zawodnicy Barcelony tak pędzili do kontry tak jak przed chwilą United.
0
Fajny ten karny dla United. Kryminał.
0
Fajnie że jest Puig. Liczę na kolejny dobry występ...
0
@Chakalaka Oj tam. Może jest mieszkańcem Końskich
0
"Rafał cykor" w Końskich*
0
Jedyny plus tej debaty na TVP to ta czarnulka.
3
Na bank dziadka interesuje adopcja dzieci przez pary homoseksualne.
0
@kiper09 i Komorowski z PO. O to to.
2
@PieN No i git.
0
@itmustbejoke Osobiście na Neymarka
0
@Encore Arjen.
2
@Coutinho007 Oczywiście że Coutinho. Jamesa w formie to pamiętam tylko z sezonu w Monaco i mundialu w Brazylii.
9
Jeden pozytyw po dzisiejszym wieczorze.
City w rewanżu zje Real.