kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Coś co bawi. Platforma mnie bawi.
12
Ehh, gdyby Platforma nie wystawiła Trzaskowskiego zamiast Kidawy dzisiaj mielibyśmy nowego prezydenta. Sami są sobie winni. Partia mem.
0
@Zoker Ja się łapię za głowę słuchając argumentację wyboru Rafała
1
@MarioVeB! Brawo Rafał. Szacunek.
0
Czekam na Donalda Tuska i jego komentarz na Twitterze jak zwykle w punkt.
0
Bronek w TVN24. Można wyłączyć i iść spać
5
@Azi Bardziej by pasowało że nie pamiętają pięknych rządów Platformy.
0
Jak myślicie na kogo głosował Bosak?
0
@Chakalaka Chyba o to im chodziło. Dla nich to świetna wiadomość.
4
@masq A czego oczekujesz od wyborców Platformy?
4
@FC1899Barca Otóż to. Byle nikt z Platformy przy władzy.
2
@DanielOOL Pewnie urodził się 33 lata temu
0
@Ratamahatta Tak jest. Czekałem na taki komentarz. Świetny gest ale wyborcy PO i tak się przyczepią. Gdyby powiedział "nie podam ręki Trzaskowskiemu" to pewnie byście piali z zachwytów.
3
Oho czekałem na tego komedianta Budkę.
2
@LukaszFan W punkt.
0
@Colon Bez przesady
3
@justfootball Ostatnio w 1 turze, wynik Dudy wzrósł po obliczeniu dokładnych wyników, teraz pewnie będzie podobnie
1
Czyli Rafałek odrzuca zaproszenie.
1
0,8% przy takiej frekwencji to duża różnica
3
No Kinga to może przemawiać
0
Andrzejek z Rafałkiem dzisiaj przy jednym stole?
2
@Hushovt Co jeszcze?
0
Oho Trzaskowski jaki pewny.
5
Dzień dobry Rafał ale nie drzyj się tak
0
@Kapitan hawk Liczy się bezpośredni mecz
1
@AmigoBlancos A co ma płakać?
4
@Hushovt A wygrana Trzaskowskiego co oznacza?
2
Jak to jest możliwe że Trzaskowski ma tyle procent? To może się jeszcze zmienić do rana.
0
@Kajtek77 Ciekawe czy ten co sprzedał głos stał przy głosującym jak ten zaznaczał krzyżyk.
0
@kerouac Oj dla jednego szczególnie :D