0

@MarioVeB! Coś co bawi. Platforma mnie bawi.

12

Ehh, gdyby Platforma nie wystawiła Trzaskowskiego zamiast Kidawy dzisiaj mielibyśmy nowego prezydenta. Sami są sobie winni. Partia mem.

0

@Zoker Ja się łapię za głowę słuchając argumentację wyboru Rafała

1

@MarioVeB! Brawo Rafał. Szacunek.

0

Czekam na Donalda Tuska i jego komentarz na Twitterze jak zwykle w punkt.

0

Bronek w TVN24. Można wyłączyć i iść spać

5

@Azi Bardziej by pasowało że nie pamiętają pięknych rządów Platformy.

0

Jak myślicie na kogo głosował Bosak?

0

@Chakalaka Chyba o to im chodziło. Dla nich to świetna wiadomość.

4

@masq A czego oczekujesz od wyborców Platformy?

4

@FC1899Barca Otóż to. Byle nikt z Platformy przy władzy.

2

@DanielOOL Pewnie urodził się 33 lata temu

0

@Ratamahatta Tak jest. Czekałem na taki komentarz. Świetny gest ale wyborcy PO i tak się przyczepią. Gdyby powiedział "nie podam ręki Trzaskowskiemu" to pewnie byście piali z zachwytów.

3

Oho czekałem na tego komedianta Budkę.

2

@LukaszFan W punkt.

0

@Colon Bez przesady

3

@justfootball Ostatnio w 1 turze, wynik Dudy wzrósł po obliczeniu dokładnych wyników, teraz pewnie będzie podobnie

1

Czyli Rafałek odrzuca zaproszenie.

1

0,8% przy takiej frekwencji to duża różnica

3

No Kinga to może przemawiać

0

Andrzejek z Rafałkiem dzisiaj przy jednym stole?

2

@Hushovt Co jeszcze?

0

Oho Trzaskowski jaki pewny.

5

Dzień dobry Rafał ale nie drzyj się tak

0

@Kapitan hawk Liczy się bezpośredni mecz

1

@AmigoBlancos A co ma płakać?

4

@Hushovt A wygrana Trzaskowskiego co oznacza?

2

Jak to jest możliwe że Trzaskowski ma tyle procent? To może się jeszcze zmienić do rana.

0

@Kajtek77 Ciekawe czy ten co sprzedał głos stał przy głosującym jak ten zaznaczał krzyżyk.

0

@kerouac Oj dla jednego szczególnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?