1

Mam nadzieję że w finale też nie ma dogrywki?

0

@Colon Trzaskowska i Duda prezentują się najlepiej ku zaskoczeniu.

1

Dawać już te karne

2

Ogólnie to ta czerwona kartka dla Luiza to chyba bardziej wzmocnienie niż osłabienie Arsenalu.

0

Luiz show trwa w najlepsze

0

@Janiama Przecież Bosak dużo słabiej niż ostatnio. Dopiero na koniec to był taki Krzysiu jakiego znamy ale w pytaniach słabiutko.

0

@Kondziubarca na moje Hołownia

0

Bosak na koniec bardzo fajnie. Szkoda że w pytaniach słabiej.

0

Luiz na swoim poziomie

0

@Mns21 haha Trzaskowski 72%. Duda 22%

3

W sumie Rafał też mógł się spodziewać takich pytań więc pewnie też jest przygotowany :D

2

Dobra pytania ustawione więc spadam na meczyk City.

0

@IronSanHybrid No właśnie zna i jako tako gada.

8

Kto jak nie on. Tanajno szacun.

6

Też macie muche na telewizorze czy to u Waldka na głowie?

6

Szymon na duży plus na tą chwilę

0

Marko aż okulary zdjął

1

Brawo Rafał ale 10 sekund Ci uciekło

2

Stasiu mówi cisza

1

@Wittgenstein Andrzej Duda, czyni cuda!

15

@Jakchcesz Bosak ma szansę na 3 miejsce. To będzie dla niego świetny wynik, więc chyba warto oddać głos.

0

@tomek256 Od 1 lipca słyszałem, ale nic nie wiadomo jeszcze

3

@Arteek87 Canal+ to we wszystkim bije Eleven na głowę

1

@Bobo25 Oczywista sprawa. Ja bym się zgodził nawet Griezmann, Dembele za Neymara

4

Jeśli Griezmann wyjdzie w pierwszym składzie w piątek to naprawdę nie jestem w stanie pojąć co Francuz musi zrobić żeby usiaść na ławce.

0

@Arkadio90 A to nie wiem skąd takie wnioski bo Messi dzisiaj zagrał 100 razy lepiej niż z Liverpoolem wtedy, a nawet niż z Atleti ostatni mecz w Superpucharze.

12

@Kengo Wolę mieć chłopa 3 lata młodszego który jak wejdzie w pole karne wie co z piłką zrobić, niż chłopa który jak już w te pole karne wejdzie nie potrafi prosto piłki podać nie wspominając już o strzelaniu do bramki.

0

@Arkadio90 Oglądałeś dzisiejszy mecz z Leganes czy powtórkę rewanżu z Liverpoolem?

1

@Tomek_TF Zazwyczaj to przez cały mecz biegał od jednego obrońcy do drugiego. Dzisiaj cały czas truchtał po boisku. A w ciągu 30 minut zrobił jeden zryw gdzie zawsze robił w takim czasie z 10.

0

@masq widać że gra zachowawczo. Na moje nie jest gotowy jeszcze na 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?