kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję że w finale też nie ma dogrywki?
0
@Colon Trzaskowska i Duda prezentują się najlepiej ku zaskoczeniu.
1
Dawać już te karne
2
Ogólnie to ta czerwona kartka dla Luiza to chyba bardziej wzmocnienie niż osłabienie Arsenalu.
0
Luiz show trwa w najlepsze
0
@Janiama Przecież Bosak dużo słabiej niż ostatnio. Dopiero na koniec to był taki Krzysiu jakiego znamy ale w pytaniach słabiutko.
0
@Kondziubarca na moje Hołownia
0
Bosak na koniec bardzo fajnie. Szkoda że w pytaniach słabiej.
0
Luiz na swoim poziomie
0
@Mns21 haha Trzaskowski 72%. Duda 22%
3
W sumie Rafał też mógł się spodziewać takich pytań więc pewnie też jest przygotowany :D
2
Dobra pytania ustawione więc spadam na meczyk City.
0
@IronSanHybrid No właśnie zna i jako tako gada.
8
Kto jak nie on. Tanajno szacun.
6
Też macie muche na telewizorze czy to u Waldka na głowie?
6
Szymon na duży plus na tą chwilę
0
Marko aż okulary zdjął
1
Brawo Rafał ale 10 sekund Ci uciekło
2
Stasiu mówi cisza
1
@Wittgenstein Andrzej Duda, czyni cuda!
15
@Jakchcesz Bosak ma szansę na 3 miejsce. To będzie dla niego świetny wynik, więc chyba warto oddać głos.
0
@tomek256 Od 1 lipca słyszałem, ale nic nie wiadomo jeszcze
3
@Arteek87 Canal+ to we wszystkim bije Eleven na głowę
1
@Bobo25 Oczywista sprawa. Ja bym się zgodził nawet Griezmann, Dembele za Neymara
4
Jeśli Griezmann wyjdzie w pierwszym składzie w piątek to naprawdę nie jestem w stanie pojąć co Francuz musi zrobić żeby usiaść na ławce.
0
@Arkadio90 A to nie wiem skąd takie wnioski bo Messi dzisiaj zagrał 100 razy lepiej niż z Liverpoolem wtedy, a nawet niż z Atleti ostatni mecz w Superpucharze.
12
@Kengo Wolę mieć chłopa 3 lata młodszego który jak wejdzie w pole karne wie co z piłką zrobić, niż chłopa który jak już w te pole karne wejdzie nie potrafi prosto piłki podać nie wspominając już o strzelaniu do bramki.
0
@Arkadio90 Oglądałeś dzisiejszy mecz z Leganes czy powtórkę rewanżu z Liverpoolem?
1
@Tomek_TF Zazwyczaj to przez cały mecz biegał od jednego obrońcy do drugiego. Dzisiaj cały czas truchtał po boisku. A w ciągu 30 minut zrobił jeden zryw gdzie zawsze robił w takim czasie z 10.
0
@masq widać że gra zachowawczo. Na moje nie jest gotowy jeszcze na 100%