0

@BarcaInfo Roberta chyba najładniejsza.

1

@MarioVeB! Chciał dowodów. To tam jakieś znajdzie.

1

@Bykunn Polecam książke. Niebezbieczne związki Donalda Tuska.

7

@Coutinho007 I do tego zawsze ten Gignac na ławce. Giroud i Gignac duet którego obawiał się cały świat.

0

@Kamilos84 A tamta Valencia to była jakaś potęga? Jakieś trofeum zdobyła? Pytam poważnie bo ja nie mogę sobie przypomnieć.

0

@BarcaKings965212 Po wypowiedzi Setiena wszystko wskazuje na to że Griezmann wyjdzie jutro w podstawie dlatego taki mój typ.

0

@Hiacynk Genialny napastnik. Szkoda że tak się zakończyła jego przygoda z kadrą, bo Karim byłby uzupepełnieniem tej ich układanki.

0

@19cukier48 Potencjał na lepszy mem.

3

@Kamilos84 Dawniej Milan to był klasowy zespół: Inzaghi, Pirlo, Kaka czy Maldini i Nesta, ten obecny to jakaś popierdółka, a nie wielki Milan.
I tak można jeszcze pisać o innych klubach. Było minęło. Czasu nie cofniemy.

4

Jak Braithwite nie wyjdzie w pierwszym składzie w dzisiejszym meczu, to dla mnie będzie niezrozumiałe dlaczego cały mecz z Leganes przesiedział na ławce rezerwowej. Obstawiam że wyjdziemy Duńczykiem, Griezmannem i Messim w ataku.

14

@IronSanHybrid Wyjątkowo się z nim zgodzę. Świetnie ich podsumował.

0

@Konias4318 Same ciężkie mecze. W każdym możemy stracić punkty. Oby się udało.

0

@mekston Jeśli zaś my pokonamy jutro Seville, a Real straci punkty z Sosiedad będziemy postawić już jedną rękę na pucharze.

0

@DanielOOL Ja widzę tylko 1, 3 to ma żółte

8

W końcu ktoś to zrobił. Szacunek.

2

@DanielOOL Po jutrzejszym meczu na takie wnioski przyjdzie czas.

0

Słaby mecz Ferrana. Kondogbia świetny, obok Cilessena najlepszy na boisku. Dobre spotkanie rozgrywają także dwaj napastnicy Moreno i Maxi. Oby Valencia dzisiaj urwała punkty Realowi. Wygląda to dobrze.

0

@BarcaInfo Haha i te linie :D

1

@Ramos9248 Wygląd ale charakter równie ważny

1

@Bamboleo Mieszanka wybuchowa

1

@Azi Nie oczekiwałem od niego nic innego. Było to do przewidzenia.

1

@Azi Krzysiu nie inaczej. Dziwi tyle głosów na Rafałka w 1 turze. Oby jednak Bosak dał radę chociaż być tym 3 w wyborach.

1

@xixi To na pewno. Messi był decydujący w obu finałach z United. Z Juve rozgrywał średni mecz ale też cegiełkę dołożył w tamtym finale. Za to błyszczał w KMŚ gdzie każdy jego finał był wyborny. No i w Pucharze Króla, który powinien przejąć chyba jego imię, bo to były i są jego rozgrywki.

3

@mr_robot Chociażby finał Copa America z Chile gdy nie strzelił karnego. W finale MŚ też rozgrywał przeciętne zawody, a lepszym w Albicelestes był od niego Masche, który wtedy charował za trzech i rozgrywał świetne spotkanie i pamiętam że dostał na pewno wyższą ocenę za ten mecz od Messiego. W finale pucharu króla gdzie Ronaldo strzelił w dogrywce też Messi nie błyszczał.

0

@DonMatteo901 Jeszcze gdyby tego Giertych nie napisał

3

@mekston Chciałbym zobaczyć jak u Messiego to wygląda. Też chyba nie najlepiej.

0

@messi564 Dembele to już raczej chyba nikt by nie pomógł

0

@Kurkmen Ale Bayern Polaka rodaka to Ty szanuj

2

Arkadiuszo i Sii niech zrobi

0

@bixmix Tak myślałem, ale chciałem się upewnić. To czekamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?