- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1110 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1110 Culés
15
Jeżeli wygramy te ligę to czapki z głów. Będzie cholernie ciężko.
https://x.com/josepintoj/status/1273736279457325056
6
@Konias4318 Damy radę. Chłopaki w takich trudnych maratonach potrafią się spiąć. Poza tym bez kibiców już nie ma większego znaczenia gdzie gramy
0
@Konias4318 Same ciężkie mecze. W każdym możemy stracić punkty. Oby się udało.
0
@barcelonaLM Nie wiem. Każdy z tych meczów na papierze wygląda na bardzo ciężki, w dodatku Griezmann gra beznadziejnie, a Suarez nie wrócił do formy.
0
@Konias4318 Z perspektywy całego sezonu z pewnością to trudne mecze, ale po takiej przerwie miejsca w tabeli tracą znaczenie. Jakby nowy sezon się zaczął, a my weszliśmy w niego w miarę dobrze. Uważam że mecz z Atletico będzie kluczowy
0
@kamiVeB Real też może z każdym stracić punkty, tak jak to zrobili m.in. z Majorką, czy Betisem.
0
@Konias4318 niestety, a Real odzyskał Hazarda który napędza ich akcje
0
@barcelonaLM Ciężko powiedzieć czy dobrze. Meczu z Mallorcą nie oglądałem a wtorkowa gra z Legnes delikatnie mówiąc nie porywała. Gdyby nie Lenglet to byśmy przegrywali i kto wie co byłoby dalej. Przypominam, że to są drużyny z ostatniego i trzeciego ostatniego miejsca w tabeli.
0
@barcelonaLM Bardziej chodzi o zmęczenie dochodzące przy grze co 3-4 dni i podróżowanie.
0
@LuisSalvano różnica jest taka, że po przerwie COVID te mniejsze ekipy fizycznie wyglądają gorzej i po kolejnych 2-3 spotkaniach różnica może być jeszcze wyraźniejsza przy takim natłoku spotkań po tak długiej przerwie, a Real fizycznie prezentuje się znakomicie. Do tego brak kibiców też nie pomaga tym mniejszym.
Dzisiaj jedynie 2 zmiany, a robili z Valencią co chcieli.
0
@mekston Tylko Valencia też dno zagrała. Zobaczymy jak się spiszą w dwóch kolejnych meczach. Jeżeli bezproblemowo wygrają to można się ich trochę obawiać w tym sezonie. Zwłaszcza patrząc na kwiatki z golami uznanymi / nieuznanymi z tego i poprzedniego spotkania...
0
@Konias4318 Nie ma najmniejszych szans na mistrza.. I po co się łudzicie i napędzacie.. Real na luziku komplet zwycięstw, a my ze swoją para grą na alibi przy pierwszym mocniejszym rywalu (jutro!) się poskładamy i tyle będzie z hura walki o tytuł.
0
@Konias4318 Już dziś stracimy pkt.