kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
24 września 2020r. - data kiedy żegnamy legendę tego klubu. Legendę która na to miano pracowała zaledwie przez 6 lat. Ciężko stać się nią przez tak krótki okres w takim klubie jak Barcelona. Luisowi się to udało, tym samym dołącza do Stoiczkova, Kubali, Cruyffa, Guardioli, Koemana, Puyola, Xaviego, Iniesty, Messiego. Zasiada z nimi do stołu i wygodnie rozsiada się na krześle.
Wspomnienia?
Pamiętam mundial. Już wtedy mocno mu kibicowałem. Dużo przeszedł w swojej karierze, sporo afer, wiele nieprzyjemnych sytuacji. Dużo miał za uszami, ale w głębi duszy to nie był zły chłopak. A więc mundial. Pamiętam jego wspaniały mecz przeciwko Anglikom. Siedziałem sobie wtedy nad morzem i popijałem zimnego browca aż tu nagle Cavani mięciutko do Luisa i Urugwaj wyszedł na prowadzenie. Wyskoczyłem z radości bo trzymałem mocno kciuki wtedy za drużynę Oscara Tabareza. Od razu poszedłem po drugie piwko. Niestety w drugiej połowie Anglicy wyrównali, ale potem duet Cavani-Suarez znowu dał o sobie znać. Cavani przedłużył głową, a Pistoleto długo się nie zastanawiając kropnął nie do obrony w krótki róg. Ostatni mecz w grupie, wszyscy wiemy jak się skończył. Było mi przykro, ale najbardziej było przykro jemu samemu o czym możemy przeczytać w jego biografii, zresztą polecam gorąco. Już przed mundialem były plotki o transferze Suareza. Jak dobrze pamiętam nie tylko Barcelona ubiegała się o jego transfer, ale on sam marzył tylko i wyłącznie o grze na Camp Nou. To marzenie spełniło się 11 lipca 2014 roku. Oj zapamiętam tę jego prezentację, nie ze względu na to w jakich okolicznościach się ona odbyła ale ze względu na ten jego charakterystyczny uśmiech nie schodzący z jego twarzy i te dwie wystające jedynki podczas jego pierwszego dnia w Barcelonie. Pamiętacie co było potem? Nasz nowy nabytek traktowany był jakby przynajmniej uznawany był za jakiegoś huligana stadionowego, nie mógł trenować z kolagami, wchodzić na stadion no po prostu nic. Żal było nawet komentować. Sytuacja dla takiego piłkarza nie do pozazdroszczenia. No dobra po 5(?) miesiącach w końcu mógł zadebiutować i to od razu w jakim meczu. Na Bernabeu z Realem. Pamiętam że w tym meczu występował bardziej jako prawy skrzydłowy niż napastnik. Wyobrażacie sobie Suareza na skrzydle? No właśnie. W tym meczu zresztą Urugwayo zanotował pierwszą asystę, była to asysta do swojego przyjaciela którego sam uznawał za młodszego brata, sami wiecie o kim mówię. Tak to wszystko się zaczęło. Pisałbym dalej, ale noc jest któtka, a rano trzeba wstać do pracy. Urugwayo dzięki za wszystko. Nigdy nie zapomnę tych twoich wolców, tej twojej pazerności, machania łapami. Aj i tego będzie brakować. Nigdy nie było, nie ma i nie będzie takiego napastnika. Gracias Pistolero. Wszystkiego dobrego po drugiej stronie barykady.
0
Do fanów NBA. Uważacie że Murray to MVP bańki? Fenomenalne PO rozgrywa.
2
Ależ te filmiki pożegnalne się ciężko ogląda. Łezka się w oku kręci. Co to był za napastnik.
1
@Pilka_jest_okragla Ale miał te wolce.
6
@Kuczek Rakiticia nawet nikt nie pożegnał to jaki z niego amigos?
0
@itmustbejoke Oj tak, nie wiem czy ktoś kiedyś dokonał podobnego wyczynu. 4 bramki i 3 asysty w jednym meczu
0
Najlepsze mecze Suareza w Barcelonie?
2
O której to pożegnanie Suareza dzisiaj?
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kvothe07 Lepsze z Fasolą było
3
@Ghotti Barcelona codziennie niskie ceny
3
Jaja
7
W sumie chyba nie ma i nie było takiego zawodnika który tak strzelał bramki nożycami. Ileż nam takich pięknych bramek Luis zafundował. Ależ będę za nim tęsknił. Najlepsza 9 w historii Barcelony.
0
@BarcaInfo Piłkarz przez duże P
3
@teacherakademicki czyżby 1 osoba zarażona na LaRambli?
Zdrówka życzę
0
Ehh i już od początku sezonu musimy gonić
3
Jednego amigosa mniej
2
@Thomas99PL Przed chwilą Pirlo fenomenalnym podaniem obsłużył Del Piero. Genialny pomocnik.
0
@Barca1992 Ten Lenglet wczoraj był najsłabszy z całej obrony
0
@eosz Bo my tydzień dłużej byliśmy w LM
14
Na moje Riki w innym klubie nie będzie się tak prezentował jak w Barcelonie. Chłopak dałby się pokroić za Barcelonę. Dawno nie widziałem w Barcelonie zawodnika z taką chęcią zwycięstwa i rywalizacji. Widać że kocha tą drużynę i jest jej oddany. Jakoś sobie nie wyobrażam że pójdzie gdzie indziej i będzie tak samo zaangażowany i oddany drużynie.
26
@BarcaInfo i teras wyobraźmy sobie takiego Busquetsa goniącego Hallanda
18
@Tomo1989 Chłopak który ambicją bije wszystkich naszych zawodników nie ma miejsca w składzie. Dokąd ty podążasz Barcelono?
0
@BarcaInfo Za tydzień będzie że nie widzi go w zespole
0
@don'T.R.I.P.e Wysoki pressing? Gdzie?
1
Podanie Lengleta kryminał
3
Widać once de gala wybrana. Martwi w niej ten widok Busquetsa.
4
@Hushovt Myślałem że bardziej ironicznego komentarza nie da się napisać
1
James co piłę zagrał
4
@MaTt_BarcaFan Puig za młody, fatalnie wygląda na treningach i ma sylwetkę przedszkolaka. Alena to jego przeciwieństwo.