2

@Rewolucja123 O ktoś zauważył to co ja. Sam o tym pisałem pod ocenami, 5,5 dla De Jonga to zdecydowanie za dużo za ten mecz. Swoją drogą bardzo fajna analiza gdy Holendra.

7

@robsesh Chłop przez 3 sezony zagrał u nas może z 50 meczu i ciągle wmawiamy sobie że to jest ten sezon kiedy ominą go kontuzje. A jak już złapię to wielki płacz. To jest ostatni dzwonek żeby go sprzedać za duże pieniądze bo za rok będzie z nim jak z Umttitim. Żeby nie było bardzo lubię Osmanka.

1

@Bartek22 no właśnie Fati ma lepszy drybling, Dembele bazuję tylko na swojej szybkości co powoduję że może minąć przeciwnika. Sam drybling ma lepszy Ansu.

4

Mnie De Jong całkowicie nie przekonuję i razem z Busquetsem powinien zasiąść na ławcę. Wygląda tak jakby grał za zasługi, myśli że ma pewny skład i nie musi nikogo przekonywać że ten pierwszy skład mu się należy. Jak dotąd bardzo słaby transfer. Ocena w jego przypadku też za wysoka. Miał więcej słabszych momentów od tych dobrych, a nota powyżej 5.

0

@Salwik92 zawsze wyskakuję mi komunikat że muszę kupić pełną wersję fify żeby móc korzystać z web appa

0

@Salwik92 kurde a ja pewnie nie będę miał dostępu do web appu jak w porzednich edycjach

12

Ahh pooglądałbym już sobie takiego Busquetsa w środku pola w meczu z Celtą.

1

@Colon Chyba mu chodzi o to że Milmann prowadził już przewagą dwóch przełamań i jeszcze przegrał. Pewnie miał na kuponie seta Milmanna

1

@Kuubs21 Oczywistym jest że KDB

31

Ostatnim którą robił taką furorę w tym wieku był Leo Messi. Historia lubi się powtarzać.

0

Miami Heat - Los Ageles Lakers. Tak wygląda tegoroczny finał NBA. Jak myślicie Lakers łatwo czy jednak Heat się postawią?

3

@PatrychoO No właśnie nie. Komentarz na Canał+ a Eleven to przepaść

3

Swoją drogą ten Villareal nam ostatnio leży.

0

@barcelonaLM GuardiolaOUT

2

@Chaoss Fati, Coutinho, Alba, środkowi obrońcy na plus
Messi swoje choć nie wybitbie
Słabo De Jong, Griezmann, Busquets, Roberto
Poprawę widać szczególnie w konstruowaniu akcji ale po Celcie będzie można coś więcej powiedzieć

0

@Encore Vinicius strzelił bramkę w klasyku, Fati nie

8

Gdyby taki Puig grał zamiast Busquetsa i Depay przyszedł w miejsce Griezmanna, ależ to by się pięknie oglądało.

41

Griezmann kompletnie nie pasuje do tej układanki za to Coutinho jestem zachwycony.

3

Alba MVP :D

41

Kubo przestań mi Dembele prześladować

0

Toć on w piłke nis trafił a nie przepuszczał

0

Ahh gdyby tak Rysiu wszedł

0

Dwóch najlepszych zawodników zeszło

0

@kuz Już go nie broń :D Koemanout

0

Ciekawe czy ten udany drybling Coutinho będzie zaliczany do statystyk

0

Haha Coutinho jaka dziura sędziemu

1

Ćwiąkała ty śmieszku

7

Swoją drogą takiego dopingu na Camp Nou dawno nie słyszałem

1

Nie wiem jakby musiał zagrać Busquets żeby dostał zmianę w przerwie

0

To jest ten sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?