1

@Encore Nigdzie nie była tak daleko w Wielkim szlemie

3

Niesamowite. Piękne rozpoczęcie dnia. Oby zakończył on się również wyśmienicie.

3

@Tomo1989 to i to

1

Świątek jeśli wygra z Halep prawdopodobnie zagra z Trevisan,159 na świecie. Jest wielka szansa na półfinał. Niech tylko zamknie ten mecz.

3

I te "jaaaaaazddaaa" Igi

0

Przełamanie w drugim secie. Brawo Iga

1

Brawo brawo brawo Iga. Co gra to nie mam pytań. Oby to utrzymała w drugim secie i będzie wielki sukces.

0

Tenis czy Żużel?

0

Ależ Iga świetnie gra. Przyszły numer jeden.

0

@mekston A nie z Janowskim, Frickiem i Vaculikiem?

0

Dwóch zawodników z 9 punktami odpada z turnieju.

0

@Janiama 2 trójki ma

0

Brawo Bartek. Jest półfinał

2

@nammah Byś się zesrał jakbyś tylko usiadł na belce.

0

@ArterkHD Zależy których

0

@BarcaInfo W końcu pozytywny występ

0

Ale przyjemnie się oglądało mecz Świątek dzisiaj. I to nie tylko ze względu na świetną grę Igi.

0

@BarcaInfo MVP o Puchar Gampera, MVP meczu z Celtą. Filipek nasz wrócił.

0

"0 punktów z Villarealem, 0 punktów z Celtą" Jak to dalej szło?

1

Powodzenia Deścik. Oby był lepszy od Semedo.

1

@olikwierk10 czekaj czekaj

0

@Transu96 O kolega z Xboxa tak? Może masz jakieś drugie nieużyteczne konto z rynkiem?

0

No i tak jak myślałem. Dostęp do webb appa jest. Paczki otworzone, Kroos wyleciał, ale rynek tranferowy niedostępny. Może ma ktoś drugie konto z aktywnym rynkiem na XO i użyczy do premiery, żebym co nieco pohandlował?

1

@LuisSalvano Będzie można posłuchać dobrego duetu komentatorkiego.

8

Barca-Sevilla na Canal Sport. Pięknie

1

Na świniaka zawsze można liczyć

0

Też tyle czekaliście na ten kod bezpieczeństwa żeby na webb appa wejść?

0

Jest już web app?

0

@Ghotti W jaki sposób handlujesz kontami?

1

@Rewolucja123 Fajnie jakby FDJ w końcu usiadł na ławce. Mam nadzieję że podziałałoby to na niego motywująco bo teraz wygląda na takiego co jest pewny że ten pierwszy skład mu się należy i nie musi nic udowadniać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?