kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Busquets tylko przeszkadza
15
Kiedyś miałem zawał gdy przy piłce był Pinto, teraz mam zawał gdy przy piłce jest Busquets.
0
Busquets w dzisiejszym meczu to przykład w którym trener daje wędke zawodnikowi.
0
Fati sam a ten do Messiego.
0
Brawo Cuti. Brawo Ansu.
0
@333tricampeones333 On niech lepiej nie podaje do przodu
0
Ale Fati ma to przyłożenie niczym Vinicius
8
Busquetsowi wystarczyło 10 minut by unać kto będzie najgorszym zawodnikiem drużyny w dzisiejszym meczu. Fatalny.
0
Busquets na metrze do bramkarza :D
13
Dzisiaj 3-1 po hattricku Griezmanna. Róbcie screeny.
0
Ograniczona liczba widzów w takim razie ile ich zasiądzie dzisiaj na stadionie?
0
Son najpierw słupek teraz poprzeczka. Oba strzały z dystansu.
0
Suarez dzisiaj zagra?
0
Całe dwa tygodnie ma padać w Paryżu. Szykuję się fajny szlem.
0
Ale jaja w meczu Azarenki
1
Murray nie dał rady. Lakers pierwszym finalistą.
1
@eckov jakiś bonus jest?
12
@Adamski69 Najlepsze trio w historii futbolu
0
@Encore jak zwykle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Neymar również skierował kilka słów do Suareza "Jako zawodnik jesteś fenomenem, a jeszcze lepszym jesteś człowiekiem ... Życzę Ci zawsze wszystkiego najlepszego bracie. Powodzenia w nowym klubie".
0
@BarcaInfo I te udo Coutinho
0
"Hasta pronto, amigo" tymi słowami zakończył swój pożegnalny list na swoim instagramie Leo Messi, skierowany oczywiście do Suareza czym rozwiał wątpliwości kto tu jest amigo.
1
Coutinho żegna Sureza na instagramie. A już myślałem że między nimi jakaś spinka była ostatnio.
0
@MESSIah16 Świetny jest ten filmik
5
Ehh dam nam wiele radości. Siadaliśmy jak do telenoweli.
7
@bartekvisca Boatenga dalej odkręcają ze stadionu w Lizbonie
4
Pusty stadion go witał, pusty stadion będzie go żegnał. Powinien mieć zupełnie inne pożegnanie, no ale coż, taka kolej rzeczy.
1
@SergioTomas Suarez przez ostatnie lata był tu wyśmiewany gorzej niż Busquets więc komentarz z dupy
0
@wpwelement Te ostatnie zdanie :D