0

cesc4fabregas,
Mundo Deportivo jest tak wiarygodne jak Fakt oraz Super Express w Polsce.
Obydwa kluby zaprzeczyły, że coś takiego miało miejsce. Co do Pedro to szkoda chłopaka. Mam nadzieję, że w końcu Alexis pokaże na co go stać. Już jednego gola na SB strzelił, pora na kolejne bramki. Myślę, że Real będzie cisnął, ale może uda się pokonać Real, ich własną bronią - szybkimi kontrami.
A i mam nadzieję, że nie wyjdziemy 3-4-3 na SB.Tak możemy kombinować na CN. Wywieźmy remis z SB i będę happy. Będzie to bardzo trudne zadanie.

0

ArQuelPL widać jak się interesujesz Klubem....
Po pierwsze Keita to już wyjechał, po drugie w bramce będzie stał Pinto nie Valdes, jak to zawsze bywa w pucharze.

0

Skład na Real: Pinto - Alves, Pique, Puyol, Abidal / Xavi, Iniesta, Sergio / Alexis, Cesc, Messi..
Zobaczycie, że taki właśnie będzie. Bardzo wątpię, żeby zagrał Cuenca, jest zbyt delikatnym piłkarzem, na rzeźników z Madrytu :)

0

Nasz Klub to wie jak robić interesy.... Czy my kiedykolwiek dostaliśmy za jakiegoś piłkarza tyle ile był na prawdę wart? Ostatnimi czasy pozbywamy się graczy za śmieszne pieniądze, a wydajemy dużą kasę na wzmocnienia.
Ciekaw jestem kogo kupimy za 4mln, Albę? Bale?

0

Całe szczęście, że pojechał bo jego wejścia w meczach gdzie nam nie idzie, oznacza stratę bramek.. niestety

0

0

Co z tego ze Sevilla bedzie miala przewage zawodnika. 3 bramek nie odrobi, nie ma najmniejszych szans. Co więcej pewnie nadzieje sie na kontry Realu. Gdyby było 0:0 uwierzyłbym, że Sevilla jest w stanie cos ugrać. Przy tym wyniku to można iść spać i pogratulować Realowi

0

ShawnC,
A Cuenca, Iniesta, Fabregas Każdy z nich może grać w ataku

0

Mam nadzieję, że jednak Alexis zagra w finale. Jeżeli nie to atak jaki nam pozostaje to Cuenca, Messi, Pedro. Ewentulanie Fabregas moge grać wspomagać atak oraz Iniesta, chociaż jak widać po tym meczu nie tylko napastnicy strzelają bramki

0

Torres to jest dobry.... w Fifie12... Mamy wystarczający skład aby sob poradzić. Tak czy inaczej kontuzja Villi to wielka strata. Może bramek nie strzelał ale jego gra bez piłki była niesamowita.Dzięki temu koledzy z drużyny mieli często miejsce na przeprowadzanie akcji i strzelanie bramek

0

Przestańcie gadać, że wygramy 5:0 na SB bo to śmieszne. Trochę szacunku dla rywala. Nie jest przypadkiem, że Real w tym sezonie wygrał wszystkie mecze w LM i ma super serię w PD. Mówiąc szczerze remis uznam za dobry wynik. Wiadomo, chciałbym zwycięstwa tak jak Wy, ale boje się, że Pep nie przekombinował jak w meczu z Valencią bo może się okazać, że 5:0 to będzie, ale dla Madrytu. No nic, trzymam kciuki za naszych i już zaczynam odczuwać drgawki. Niech ten mecz już się zaczyna!!! Show must go on!!

0

Thiago to jest typ, uwielbiam jego zagrania, niektóre niczym Roni. Kto gra z numerem 32 u nas?

0

Ciekawe jak się czuja teraz kibice BATE jak ich drużyna nie wychodzi z własnej połowy w meczu z drużyną B Barcy. Trochę za bardzo młodzi chcą do bramki wjechać jak drużyna A (lol fajnie to brzmi :) )

0

Hmm ciekawe czemu Messi i Masche nie siedzą z resztą zespołu tylko się wyalienowali :)

0

ahhaha ale Roni objeżdżał Ramosa, jak dziecko

0

skubus1995
Najpierw naucz się poprawnie pisać w języku ojczystym, a później pisz komentarze bo z tego bełkotu nic rozumieć nie można

0

Wolałbym aby nasz etatowy nurek Sergio nie zagrał z Realem. Jak znowu w sytuacji jak w meczu z Getafe będzie wolał nurkować w polu karym niż dograć piłkę do dobrze ustawionych kolegów będę wściekły.
Wołałbym walczaka Mascherano w jego miejsce.

0

hahah co on liczył na to, że arbiter i zauważy?

0

Widzę, że już wszyscy zapomnieli, że w o niebo wyższej formie niż Pique i Puyol jest Mascherano i to on powinien zagrać w GD

0

Messi coś mało dokładnie, w tym meczu 4 razy 100% sytuacje zmarnował.
A nie uznanie brami Iniesty to skandal. Cały świat to widział.
Sędziowie powinni dostawać wysokie kary finansowe za takie błędy i zawieszenie na jakiś czas

0

Bo jedziemy na Klubowe Mistrzostwa Świata

0

Niech Sergio opuści GD bo gra poniżej krytyki. To jego aktorstwo mnie jaki kibica Barcy frustruje. Gdyby nie chciał nurkować w polu karnym a postarał się zagrać w meczu z Getafe, mogliśmy ten mecz zremisować.
Facet działa mi na nerwy. Thiago jest dużo bardziej dojrzały emocjonalnie niż on.
Proponuję zrobić eksperyment na GD, wpuścić na środek obrony Sergio i Keitę - naszych 2 najbardziej wartościowych graczy...

0

Według mnie Sanchez jest na obecna chwilę dużo bardziej pożyteczny niż Villa, który myśli że strzeli gola podaniem do bramkarza. Messi musi wjechać z piłka do bramki, już nie potrafi uderzyć z dystansu jak w ostatnich sezonach kiedy to przed polem karnym zbiegał na lewą nogę i uderzał technicznie nie do obrony.
Najgorsze jest to, że z sezonu na sezon coraz bardziej podporządkowujemy się pod Messiego. Zobaczycie, ze jak on dostanie kontuzji, nikt nie będzie wiedział jak grać, skoro on gra w każdym spotkaniu i taktyka układana jest pod niego. Traci na tym cała drużyna.
Niech Messi usiądzie na ławce w mniej ważnych meczach. Niech chłopaki pokażą na no ich stać.

0

&Profil mateos0911
Ja przeżyłem lepsze wieczory, być może dlatego, że odchodzę od komputera czasami.
A i nie znam takiego piłkarza jak Lessi

0

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzicie, że Barca przegrała ligę. To jeszcze nawet nie półmetek rozgrywek. Na wiosnę to przed Realem wszyscy będą się murowali.
Fakt jest taki, że może zabrzmi to paradoksalnie ale staliśmy się ofiarą własnego stylu. Albo nam wychodzi i wygrywamy albo nie i lipa. Nie mamy planu B, co widać było w tym meczu jak przez ostanie 20min próbowaliśmy wstrzelić piłkę w pole karne.
Wszyscy mówią, że Real ma łatwiej, więcej okazji do kontry itd. W jaki sposób my mamy mieć takie okazje, gdy 70% czasu mamy piłkę, 15% przebywa ona poza boiskiem, a 15% czasu ma ją przeciwnik.

Ja dalej wierzę i zostanę z Barcą na dobre i złe.Wiadomo, że w końcu nadejdą lata, gdy nie wygramy nic. Nie można być wiecznie na szczycie.

Dobranoc.

0

Ja to nie wiem czy Cuenca i Pedro tak mało zarabiaja i chodza tacy glodni ze nie maja sily strzelic pilki w pole karne?

0

a VV mogl spokojnie zlapac pilke zeby roznego nie bylo

0

Thiago ta taka namiastka Roniego. Jego poruszanie się z piłką i niektóre zagrania to kopia Ronaldinho

0

Powiem szczerze, że najbardziej lubię patrzeć na grę Thiago. Przypomina mi Roniego i to mocno

0

w końcu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?