0

Problem jest taki, że Alexis od razu po przyjęciu piłki szuka Messiego. Inna sprawa to gra nie pewnie.
Świetnie gra Montoya,Fabregas. Song imponuje siłą fizyczną.
Mecz ciężki ale zwycięstwo zasłużone. Może tylko nie w takim wymiarze.
Szacun dla Rayo za odważną grę.

0

Najgorsze jest to ze w obecnej dyspozycji nikt za niego nie da nawet 1/4 tego co na niego wydaliśmy. A można było kupić Robina VP który regularnie strzela dla MU i to za nieco ponad połowę tego co daliśmy za Alexisa. Lubie Sancheza ale zawodzi na całej linii.

0

Jezu co za "znafcy". Oddajmy piłkę przeciwnikowi?Oddaliśmy Realowi w meczu na SB i mimo, że grał Pique, wszyscy się modlili żeby w pierwszej połowie nie było manity. My nie potrafimy się bronić. Mamy słabego bramkarza, bocznych ofensywnych obrońców - można powiedzieć śmiało skrzydłowych i środkowych dobrze wyprowadzających piłkę. Mamy stać w polu karnym i się bronić? Gdyby oddali inicjatywę to Celtic by grał non stop wrzutami. Kto im dorównywał wzrostem? Song? I to by było na tyle.
Barcelona Tito się zmieniła. Ta Pepa grała od 1-60 minuty, ta Tito gra od 60 do 94 minuty. Tak to widzę po tych kilkunastu spotkaniach tego sezonu- dodam, że żadnego nie przegapiłem jak zresztą od kilku lat.

0

Fajny mecz Bartry. Powinien dostawać więcej szans na grę. Chłopak nieźle się ustawia i czyta grę. Obawiałem się jego pojedynków 1vs1 ale wychodził z nich zwycięsko. P.S. Wydaje mi się, czy Masherano poprawił się prędkościowo w tym sezonie?

0

Przypomnijcie sobie pamiętny mecz z Arsenalem w LM, i wślizg tego "słabego" obrońcy w ostatnich minutach...
Świetny koleś, pokorny, pracowity. Nigdy nie narzekał jak grzał ławę, czekał na swój moment, który nadszedł. Przypomnijcie sobie też na jakich warunkach przyszedł do Barcy.. nikt mi nie powie, że przyszedł dla pieniędzy. Walczak pokroju Gattuso. Nigdy nie odstawi nogi ani głowy. Za to go mega szanuję.

0

W tym wszystkim widzę jeden pozytyw. Alexis, który wczoraj po wejściu wreszcie nie bał się pojedynków 1vs 1 nawet 1 vs 2 objeżdżając zawodników Realu jak chciał. Według mnie Alexis powinien grać na lewym skrzydle od początku co przyniosło by korzystne efekty.
Tylko Tito wie dlaczego wczoraj chociaż na ostanie minuty nie wpuścił Villi.
Nie ma co gdybać, trzeba się ogarnąć.

0

Autor: IceMan, opublikowano: 07.10.2012 18:49; 1544 komentarze; 28463 wyświetlenia

Hmm, już przed meczem znaliście wynik? Trzeba było powiedziec to bym u buka podstawił grubą kasę :)

Mecz ciekawy, wynik sprawiedliwy. Cieszy mnie, że nie było wojny, a walka i dobre widowisko bez chamstwa i awantur.
Swoją drogą walczymy z Realem, a Atletico po cichu może wyjść na mistrza jak utrzyma obecną formę.

0

MaxxZizou5
wyjdź dziecko na swoją stronę i tam wylewaj żale. Oglądaj swój teatrzyk z Di Marysią i Krystyną oraz bezmózgiem Pepe.
Nam się teatrzyk pod tytułem FC Barcelona bardzo podoba i będziemy go oglądać z przyjemnością.
Na 11 do szkoły, wyłączaj komputer, myj ząbki i sio.

0

Fajny zwyczaj szkoda tylko ze jej wygląd j(kartoniady) est zdradzany przed meczem. Lepiej by było jakby po prostu organizatorzy położyli kartoniki na siedzeniach, a zarówno kibice jak i piłkarze mieli zaskoczenie, co się pojawi po ich podniesieniu :)

0

Ja kupiłem mecz za 6zł na onecie i śmiga super. Jakość też bdb, Po co się denerwować, że ciągle coś gdzieś nie działa jak za 6zł można zapewnić sobie spokój :)

0

Powinniśmy prowadzić z 4:1 ale znowu brakuje wykończenia. Pedro zbyt koronkowo zamiast przywalić. Messi za dużo kiwa i w sumie dziś nie widoczny. Niech Song wejdzie za Sergio to oduczy ich brutalności :)

0

Gringo1989

Dzisiaj wychodzimy 10 na boisko? Zabrakło Ci lewego obrońcy :)

0

Łatwo sprawdzić jego przydatność. Tito powinien dać odpocząć Leo w meczach z mniej wymagającymi przeciwnikami a Alexisa ustawić na środku ataku. Ewentualnie zagrać atakiem Villa, Alexis, Pedro za ich plecami Messi, a w pomocy Xavi i Sergio. Byłoby to z korzyścią dla drużyny- Alexis by szarpał w ataku i mógłby wychodzić na czyste pozycje do prostopadłych piłek, natomiast Messi miałby więcej miejsca aby się rozpędzić i uderzyć.
Jak ma prawonożny napastnik strzelać gole z prawego skrzydła? Zobaczcie, że gole jakie strzelił Tello to złamanie akcji na prawą nogę..tyle, że ona gra na lewym skrzydle.
Szkoda, że trener tego nie widzi.

0

Skuteczność zawodzi. Walimy prosto w bramkarza jak już dochodzimy do sytuacji.
Za mało strzałów z daleka i zbyt mało wstrzeliwujemy piłkę w pole karne, zbyt często cofamy akcję zamiast wrzucić "na aferę". Jeden rykoszet i jest swojak.
Końcówka meczu mogła się podobać. Mecz mógł się zakończyć nawet gdyby nie VV zwycięstwem Granady, skończyło się po naszej myśli.
Świetna gra Mascherano dzisiaj. Oby w kolejnych meczach był tak pewny,
Alexis wg mnie dużo lepiej gra w środku niż na skrzydle.

0

BiSLBK
Widziałem, że Alba już na trybunach kończy hod doga i po przewie wejdzie na boisko. Musi tylko pokonać drogę z trybun do szatni.

Co do meczu gramy przeciętnie. Wciąż brakuje w środku ataku prawdziwego napadziora, który nęka obrońców. Messi zawsze najlepiej grał ze skrzydła lub gdy napastnik brał na siebie 2 obrońców i robił miejsce w środku. Niech Villa wejdzie na srodek może coś się rozrusza

0

korona mks
Po części rozumiem Twój tok rozumowania. Jednakże nie oceniamy go pod kątem co by było. Jest jak jest - jest chory i walczy jak lew. Wielu innych położyłoby się do łóżka i czekało na śmierć, a nie myślało o tym aby wrócić do profesjonalnego footballu. Abi ma wielki hart ducha i za to go podziwiamy.

0

Wystarczyło kupic Robina VP za dwadzieścia kilka baniek i mielibyśmy gole jak Man Utd teraz. Brakuje nam napastnika, aż za bardzo to widać. Kolejny babol Valdesa - wyjście w końcówce przy rzucie rożnym. Dobrze, że tym razem bez konsekwencji. Alexis coś ta mieszał ale nie wiem po co jak miał okazję do strzału wiecznie szukał Leo. Zresztą zauważcie, że Alexis non stop gra na prawą nogę jak Tello. Fabs no comment. Grał piach. Adriano miło zaskoczył. Martwi uraz Alvesa.
To tyle na gorąco. Lepszy wynik niż gra.
Spokojnej nocy.

0

Ładna bramka. Jakbyśmy grali w 11 byłoby łatwiej. Obrona gra beznadziejnie.. niestety. Przydałaby się jakaś konkurencja a tak mamy Pique (powolnego), Puyola też powolngo i łapiącego kontuzje, Mascherano - ambitny ale nie zawsze wychodzi. Przydałby się jakiś szybki, silny obronca.
P.S. Wystaczyło u siebie wygrać 4:1 i gralibyśmy na luzie..

0

Sposób na naszą obronę... jedna długa piłka i pozamiatane. Czegoś takiego to świat nie wiedział. To drużyny z naszej ligii by ich dzis ograły.
A czemu Messi i Iniesta nie grają? aaa nie widać ich po prostu

0

dobra ide spac, szkoda czasu... po meczu

0

K..wa co my gramy. Najgorszy mecz w historii. Czemu nie kupiliśmy klasowego obrońcy?

0

Beznadzieja... Real każdą przebitkę wygrywa. Niestety, gramy piach

0

Najlepsze jest to, że Leo jest jeszcze pod formą. Co to będzie jak będzie w formie strach pomyśleć :)

0

Nie wiem za co wyróżnili Leo. Karnego strzelić to nie sztuka. Zmarnował setke i dwie sytuacje w pierwszej połowie. Jakby lepiej wyregulował celownik, mogło być po meczu. Świetny piłkarz ale wczoraj Iniesta przyćmił zarówno Messiego jak i Cristiano

0

Po pierwsze Valdes ma już swoje lata i powinniśmy szykować następcę, po drugie przydałaby się konkurencja bo VV dobrze wie, że będzie grał w jakiejkolwiek formie będzie.
Martwi mnie Alexis. Nic nie pokazał. Dziwi mnie, że nawet nie potrafił podryblować na skrzydle. Cały czas próbował wywalczyć rzut karny ale nie tędy droga.

0

Błagam Was. Nie piszczcie, że argumentem przemawiającym za umiejętnościami Valdesa są trofea Zamora bo jakby zrobić statystykę liczba strzałów na bramkę vs liczba wpuszczonych goli, to nie wiem czy by się VV załapał w pierwszej 5 w lidze Hiszpańskiej :) Jedynie dobra gra obrony jak i styl Barcy - posiadanie piłki gwarantują mu to trofeum.. niestety.
Trzeba było Neuera kupować :)

0

Ale mi Valdes podniósł ciśnienie. Nie mogę spać a na 7 do pracy. Niech go licho. A taki dobry wynik mogliśmy mieć. Jak Real strzeli pierwszy gola na SB to mamy pozamiatane. Na SB wróci Pepe i ich obrona będzie pewniejsza. Ehhhhhh

0

Zawsze popierałem Alexisa ale coraz bardziej mnie rozczarowuje. Gra totalny piach. Nie wiem czy Tello by więcej nie pograł bo chociaż jest szybszy. Alexis gra dziś jedną kiwkę na prawą nogę, 0 pomysłu na drybling czy strzał. Zawsze bo broniłem przed napinkami ale więcej oczekuję po zawodniku za taką kasę, ty bardziej że o 10mln taniej można było mieć Van Persiego

0

Dobrze ze "interweniował" fizjoterapeuta bo by sobie zęby powybijali. A Messi zrobił brzydką minę do Iniesty, chyba go pobił w szatni.
Nie szukajcie afery jak Marca i Sport

0

Panowie ale nad czym ta dyskusja. Tak na prawdę w ataku cały czas gramy 3-4-3. a w obronie 4-3-3. Jak atakujemy albo Alves albo Alba będzie atakował przez bo będziemy zostawać 3 zawodnikami w obronie. Przekonacie się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?