jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Sanchezem jest jeden poważny problem. Jego korki. Ślizga się jak mało kto. Powinien przejść do Adidasa jak Messi. Poza tym świetny bilans ciała i przyjęcie piłki, nie ważne czy nogą czy klatką piersiową. Jeżeli tylko pojawi się skuteczność wszyscy będą piać jaki jest wspaniały :)
P.S. Mówicie, że nie wykorzystał tylu okazji? To zobaczcie do ilu z nich doszedł dzięki swojej szybkości i dynamice
0
Tak naprawdę wejście Villi na boisko jako zmiennika nie daje Barcelonie nic, przynajmniej w ostatnich spotkaniach. On się nie nadaje na skrzydłowego. Jego miejsce jest w środku. Villa nie dysponuje dryblingiem czy prędkością. To jest lis pola karnego. Typowy killer. Zawsze był najgroźniejszy jak grał na pograniczu spalonego.
Dopóki nie będzie grał więcej w środku nie pokaże pełni swoich umiejętności.
0
Kurde chyba jestem uzależniony. Nie oglądałem ich od ostatniego meczu i stęskniłem się jak za członkiem rodziny :)
0
Romero ma świetny strzał z dystansu.
0
ap0f1s
Pisze się rozumieM a nie rozumie.
A co do samej treści Twojej wiadomości zgadzam się w 100%. Nie wiem o czym Wy mówicie, jaki wzór, jaki bohater. Cieszę się, że Tito wyzdrowiał tak jak bym się cieszył ze zdrowia każdego z Was bo nikomu źle nie życzę.
Pamiętajcie, że Tito jest objęty opieką medyczną na najwyższym światowym poziomie. Nie musi najpierw stać w kolejce po numerek żeby dostać (lub nie - zależy od humoru lekarza) od internisty skierowanie na badania. Następnie nie czeka ponad 6 miesięcy na badania. Nie musi czekać miesiącami na zabieg. Nie leży w sali z 10 osobami i nie musi żebrać po rodzinie o to żeby mu na leki starczyło.
Ludzie, który to wytrzymują są dla mnie prawdziwymi bohaterami.
Pozdro
0
Iniesta wygląda na tym foto jak Tsubasa jak się do super strzału składał :)
0
Nigdy nie lubiłem Busiego ale muszę uderzyć się w pierś.
To jak się ustawia na boisku to jest poezja. Idzie akcja środkiem nagle spod ziemi wyrasta Busi, idzie skrzydłem znowu on. Przeciwnik przejmuje piłkę i chce wyjść z akcją i kto się nagle pojawia i przecina prostopadłe podanie? Tak to Busi :)
Nie lubię go głównie za styl bycia. Technikę i prowadzenie piłki też ma na średnim poziomie. Prędkościowo odstaje od wielu gracze - Falcao w ostatnim meczu z Atletico. Aleeeeeeeee aleeeeeee. Jak on się ustawia!
0
Moim zdaniem Masche to świetny zawodnik. Owszem, nie ma warunków fizycznych ale jak jest w formie ma timing jak żaden z naszych obrońców. W naszym ostatnim meczu zagrał świetnie. Jego wślizgi były czyste i za każdym razem w odpowiednim momencie. Uważam, że wiele osób nie docenia Mascherano.
Skromny gościu, jego marzeniem była gra w Barcy i cały się oddaje Klubowi i z nim identyfikuje. Nie poleciał na kase, zgodził się na obniżenie swoich zarobków, byle zrealizować marzenia.
Na naszych wychowankach i takich zawodnikach jak Masche - w pełni oddanych trzeba opierać ten Klub.
Banda najemników nic nie osiągnie lub ich sukcesy będą bardzo krótkotrwałe. Piłkarz musi się identyfikować z Klubem a nie z kasą, patrz: Real, PSG, Man City.
0
Niech idzie na wypozyczenie i się sprawdzi ale bez żadnej opcji pierwokupu. Pamiętajcie, że naszym graczem jest dalej Afellay, który może wrócić po sezonie i wzmocnić skład.
Co do porównań Tello - Cuenca.
Tello jest dużo szybszy i bardziej przebojowy. Cuneca lepiej ustawia się na boisku i lepiej rozumie gre taktyczną. Nie ma co ich porównywać. Każdy ma inne zadania.
W ataku mamy aż za bogato także wypożyczenie na pewno nie zaszkodzi chociaż.... nie pamiętam żebyśmy kogoś wypozyczyli i żeby wrócił i grał w pierwszym składzie
0
Ja się wcale nie zdziwię jak Neymar po przyjsciu do nas będzie przez Was krytykowany bo nie strzela goli. Tito ustawi go szeroko na skrzydle i jak ma strzelać? Wkręcać piłkę z narożnika boiska?
To, że Alexis i Perdo strzelają mało goli determinuje przede wszystkim nasza taktyka. Alexis i Pedro grają szeroko rozciągając linię obrony, tymczasem nasi boczni obrońcy mają okazję rozdzierać obronę ofensywnymi wejściami
0
Scorpion22
Tu nie tyle chodziło kibicom o klasę Szachatra co o pogodę w Doniecku w lutym. Myślę, że upałów tam nie ma....
Co do Milanu to jak mamy się bać takiego przeciwnika to wycofajmy się z LM... To nas się mają bać a nie my innych.
0
czemu sie boicie Milanu? Obecny Milan to nie ta sama drużyna co choćby kilka lat temu. Teoretycznie najprostszy rywal jakiego mogliśmy trafić. Podróż do Doniecka to katorga, a w Turcji ciężko się gra.
0
Krytykujecie Alexisa, a Pedro od bardzo długiego czasu gra wręcz fatalnie i nikt nie chce go sprzedać, bo co? wychowanek?
Jak dla mnie Pedro od zawsze był za słaby do Barcy. Trio MVP to główna zasługa MV a że Pedro grał z nimi to miał szczęście :)
0
Wszystko fajnie ale za tydzień gramy z Atletico. Falcao jest w życiowej formie. Dzisiaj wlepił Deportivo 5 bramek! Zobaczymy jak będzie za tydzień. Mam nadzieję, że Pique nie da mu pograć.
Cieszy rekord Messiego, martwi że bez niego nie ma ataku. Pedro dziś fatalnie, Alexis słabo.
Gra się tylko klei jak Iniesta gra w ataku, dlatego według mnie w Atletico w środku za Fabsa powinien grać Thiago lub Song.
0
Oby to było tylko stłuczenie. Tydzień przerwy i na Atletico wróci.
Poza tym ktoś musi w nocy wstawać do Thiago ;)
0
Z Villa w takiej formie to Real zaraz nas dogoni..
0
Najważniejsze mecze Barcy bez Leo... super..
0
Ludzie ogarnijcie się. Tak gadacie ale po co Tito miał dawać podstawowy skład? Wolcie przegrać ten mecz czy z Betisem? Tutaj gramy o pietruszkę. Niech młodzież się ogrywa, niech ćwiczy, nabywa doświadczenie.
Przestańcie lamentować jak gimbusy.
Pozdro
0
Jak pozwolą Alexisowi grać swoje, a nie podawać z linii bramkowej do Messiego to będzie gicior. Po powinien grać na prawym skrzydle zamiast Pedro i zamieniać się z Messim pozycjami na środku. Iniesta po lewej i jazda! :)
0
Jakoś muszą leczyć kompleksy w stosunku do FCB. Na boisku się nie da to chociaż statystyki przekłamią. Jakby dało radę dodali by pewnie punkty w tabeli :)
0
Najlepszym wynikiem meczu Real-Atletico byłby remis. Wtedy odskoczymy i jednym i drugim
0
Czego narzekacie.
Gramy na prawdę dobrze. Brakuje tylko wykończenia.
Gramy z 4 siłą w Lidzie i to na wyjeździe. Trochę szacunku dla rywala, który gra świetnie w defensywie
0
Dlaczego nikt nie podejmie tematu Valdesa a wszyscy mówią tylko o defensywie? Zobaczcie ile okazji wyjął Forster a ile Valdes. 2 strzały 2 gole. Tak jest niemal w każdym meczu.
Kolejna sprawa dlaczego wczoraj zszedł Alexis i nie Perdo. Przesunięcie Messiego na prawe skrzydło było dobrym posunięciem ale co do diabła na pozycji środkowego napastnika robił Pedro?! To już lepiej było Ville przestawić.
Brakuje strzałów z daleka, a jak już oddamy ten jeden czy dwa w meczu, to oba wysoko w trybuny. Wczoraj zwróciłem uwagę, że jak mieliśmy piłkę przed polem karnym, obrońcy zostawiali miejsce na oddanie strzału, bo dobrze wiedzieli, że i tak pójdzie kolejne podanie. Kupmy kogoś kto potrafi uderzyć z dystansu to będziemy strzelać więcej bramek.
0
Zamieńmy się z Celticem na bramkarza to może będzie lepiej. Valdes co mecz na ma współczynnik straconych goli w stosunku do strzałów na poziomie 70%. 2 na 3 strzały przeciwnika znajdują się w bramce
0
Powiem Wam, że to jakaś porażka. Nikt u nas nie potrafi strzelić z daleka. Jest tyle przestrzeni po przyjęciu piłki przed polem karnym przeciwnika a my gramy po ziemi w środek pola karnego. Ehh. Źle się dzieje
0
Największy piach grał dzisiaj Pedro. Powinien zostać Alexis bo chociaż coś próbował. Fajnie, że Messi zszedł na prawo ale po cholere Pedro grał w środku? To lepiej było Ville dać do środka..
0
R10M10
Alexis również zagrywa sporo dobrych piłek ale za to czy ktoś je wykorzysta czy nie już nie odpowiada.
Ktoś z przedmówców powiedział czym tkwi sedno - w robieniu wolnych przestrzeni innym. Tak gra Barcelona. Chcąc wjechać do bramki trzeba rozciągać obronę przeciwnika. W ostatnim meczu z Rayo Fabs strzelił bramkę bo 2 obrońców poszło za Alexisem wbiegającym na krótki słupek, a on został sam nie kryty.
Mnie też Alexis nie zachwyca ale gdyby był faktycznie tak beznadziejny i nie spełniał zlożeń taktycznych to by nie grał. Podniecacie się Neymarem ale też nie ma gwarancji, że zaadoptuje się do naszego stylu gry.
0
W zeszłym sezonie sprzedawaliście Pedro, na początku tego sezonu Fabregasa. Pique nie sprzedajemy i Puyola? I tak ciągle mają kontuzje, a jak już grają też przytrafiają się głupie błędy jak Pique w Superpucharze z RM.
Messi ani CR7 jakoś też nie objeżdżają jak chcą "ogórków" z niższych lig. Akurat Ci zawodnicy mają więcej woli wali i chęci niż zawodnicy z PD.
Idąc Waszym tokiem rozumowania, Iniesta powinien wczoraj przedrybować wszystkich łącznie z bramkarzem bo graliśmy z beznadziejnym zespołem.
Ehhhhh
0
A mi się podobała posta Pinto. Zobaczcie, że cały mecz nic się nie działo, a jak w ostatniej minucie meczu przyszło bronić trudny strzał, był na posterunku. Valdes w obecnej formie byłby już myślami w szatni.
Co do Alexisa to faktycznie wczoraj starał się ale to jeszcze nie jest to czego od niego oczekujemy. Zobaczcie jednak zachowanie Alexisa, kiedy nie ma na boisku Leo. Alexis sam potraf podciągnąć kilka metrów z piłką, próbował strzelić, wejść w drybling. Jakby na boisku był Messi od razu by go szukał. Trener musi dać jasno do zrozumienia, że ok, podajemy do Messiego ale nie zawsze i nie za wszelką cenę.
Ogólnie mecz dobry, ważne że wygraliśmy małym nakładem sił.
0
Jak Montoya będzie tak grał jak ostatnio, to Alves powinien obawiać się o miejsce w skladzie :)