0

Nie rozumiem po co Barca tak oszczędza. Jak pokazały poprzednie lata w Realu gwiazdy typu CR7 spłacały się w kilka sezonów, z koszulek i korzyści wynikających z marketingu. Te 5 mln co brakuje za Fabregasa to pewnie w miesiąc od jego zakupu na koszulkach zarobią....

Dziwną politykę prowadzi Barca.

0

Pamiętajcie, że każdy bramkowy remis na wyjeździe nas urządza, a na pewno coś strzelimy. Przestańcie już przeżywać !!

Masche mistrz, ależ on wygarnia piłkę. Jak dla mnie jest kozak.

0

spokojnie, w rewanżu będą musieli odblokować bramkę i ich pojedziemy. Z taka grą i ciągiem na bramkę jak dzisiaj to jestem spokojny :)

Dobranoc i nie lamentujcie moi drodzy.

P.S. Pewnie zaraz się zlecą dzieci neo - $realu.

Wesołych Świąt.

0

Messi nie ladnie się zachował schodząc od razu do szatni, jakby był zawiedzony, że nie strzelił gola. Pownien cieszyc się razem z drużyną w wygranego meczu i pewnego awansu do kolejnej fazy LM.

aaa i niejeden piłkarz Rubina będzie płakał, że koszulki nie dostał :)

0

Messi zbyt samolubnie

0

hahah Pinto to jest typ

0

mam wrażenie jakbyśmy to my musieli wygrać aby awansować, patrząc na to co gra Rubin

0

omg Masche wymiata totalnie. Najlepszy transfer za czasów Pepa.

0

ale zmiany... wymiękam

0

kurde, kiedy młodzi mają się ograć jak nie w takich meczach? Keita jest niezbędny na boisku. Nie miał kto podawać od tyłu i spowalniać akcji. W tym jest niezastąpiony

0

Piękna akcja.

Świetny mecz Marche i Adriano.

Oby częściej Pep na nich stawiał.

Sorry ale dla mnie Marche w defensywie i crossach przewyższa Sergio o kilka klas

0

Byłem na meczu i jeśli chodzi o samo kibicowanie, to kibice bardziej oglądają mecz i wcinają hot-dogi niż cokolwiek krzyczą aby wesprzeć drużynę.

Za to jak sędzia nie uznał bramki, wszyscy się ożywili, zaczęli wyzywać sędziego i machać białymi chusteczkami.

Pytanie do bardziej zorientowanych, co oznacza słowo "puera" (nie wiem dokładnie jak się je pisze), tak to brzmi przynajmniej. Cały stadion to krzyczał w kierunku sędziego kilkukrotnie, aż się wszystko trzęsło. Szkoda, że doping nie wygląda w ten sposób ale wrażenia z meczu bezcenne + około 400zdjęć jakie zrobiłem :)

0

Kupmy Pastore i Bale, chociaż Marche nie będzie się czuł osamotniony na ławie.

Tyle w temacie transferów naszego wspaniałego klubu.

0

Przykro mi ale nasz trener to nowicjusz. Sezon, w którym zdobył wszystko to sezon, gdzie dostał gotową, ułożoną drużyną po Ryjku. Później zaczęły się jego rotacje i sami widzicie jak gra Barca.

Przy potencjale jaki mamy powinniśmy roznosić wszystkich.

Jedyne co Guardiola potrafi robić, to co sezon wywalać kilkadziesiąt mln na zawodników na grzanie ławy. Taniej by było kupić podgrzewane ławki :)

Nie oszukujmy się, trener z niego mizerny. Po co wczoraj czekał do 80min żeby wpuścić Pedro? i czemu za Ville?

Co Iniesta robił znowu na lewym skrzydle, a nie na środku?

Co Keita robił na boisku? Czemu nie grał Marshe, z którym świetnie współpracuje się Sergio.

Dlaczego Messi błąkał się w pomocy?

Najlepiej geniusz Pepa oddaje fakt, że najbardziej akcje ofensywne napędzał...Alves. Ataku nie było.

0

Eto'o ... tak sie strzela David

0

Eto'o ... tak sie strzela David

0

dobrze ze Eto oddalismy w gratisie... 12 minut, 1 bramka i 2 asysty, 17 bramek w tym sezonie już..

0

Mówcie co chcecie ale dla mnie Masherano w odbiorze jest mistrzem. Może słabo rozgrywa piłkę ale ciężko go przejść. Jest ambitny jak Puyol.

Cieszy zwycięstwo, styl niestety słaby.

Pedro zrobił sporo wiatru z przodu, szkoda ze się posaolubił w ostatniej sytuacji.

Villa mega nieskuteczny. Więcej się po nim spodziewałem. Mam nadzieję, że się rozkręci.

Dobranoc

0

I teraz porównajcie .. dośrodkowanie Xaviego vs dośrodkowania Alvesa :) powinien się Dani na korepetycje zapisać

0

PUYOOOOOOL

0

Czemu Wy wszystkich co mają krytyczne zdanie wyzywacie od sezonowców lub kibiców Realu. Kibicuję Barcelonie od 10 lat, kupiłem bilety i daje na mecz z Villareal, ale mam prawo do krytyki.

Idźcie bronić krzyża i skończcie te napinki.

0

Gramy teoretycznie 3 napastnikami, a tak na prawdę nie gramy żadnym. Messi gra w pomocy (jest na boisku?), Villa na lewym skrzydle, Iniesta gdzieś się błąka w pomocy.

Nie oszukujcie sami siebie, jest mega kryzys i według mnie Giuardiola jest zbyt słabym trenerem żebyśmy z niego wyszli.

Niech dalej oszczędzają na transferach... można było kupić Robinho za 15mln ale dla nas to drogo.

Nie wspomnę o innych zawodnikach

0

Bojan nie dość że bez formy to samolub

0

ale miazga, Mallorca nic nie gra

0

Dobry mecz Keity, ale to nie znaczy, że on jest dobry dla Barcelony. Wyszedł mu mecz i tyle.

3/4 akcji szło przez Alvesa i Xaviego.

Pedro szybki i ambitny. Żeby tylko potrafił częściej strzelić z pierwszej pilki bez przyjmowania jej na 2m przed siebie byłby cholernie skuteczny

0

Napisałem wiele złego na Keitę więc przyszedł czas i na pochwałę. Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, najlepszy od conajmniej pół roku.

Alves nakręcał wszystkie akcje, ma chyba jakieś trzecie płuco.. chciałbym mieć taka kondycję.

Pique...profesor. Najlepszy transfer Barcelony od wielu lat... za takie pieniądze.. taki zawodnik.

Cieszą 3 pkt i potknięcie Realu.

Spokojnej nocy.

P.S. Nad Villą to się będziecie jeszcze zachwycać. Bramek strzeli wiele w tym sezonie, zobaczycie. Co do całej sytuacji zachował się nie fair i ta kartka się należała jak najbardziej. Chamstwo trzeba eliminować.

0

Nie ma co się podniecać. Trudno, bez Villi w nastepnym meczu ale już z Messim. Damy rade. Przestańcie narzekać na Davida. Zobaczcie jak się ustawia, dzięki temu ma tyle sytuacji. Facet jest cholernie ambitny i mówię Wam, jak wróci forma to będziecie tutaj piać z zachwytu.

Ważne 3 pkt

0

Alves i Pique najlepiej. Villa jak już przyjdzie forma to będzie masakra przy jego ustawianiu się.

Jak narazie mamy koncert nieskuteczności :(

Oby były 3pkt

0

Dobra podsumujmy mecz.

Świetny mecz bramkarza Atletico, jak dla mnie bohater meczu.

U nas nieźle grała obrona pomijając Maxwella, Iniesta w końcu pokazał kilka typowych dla niego rajdów.

Ważna wygrana, szkoda że okupiona kontuzją naszego gwiazdora.

Oby już teraz łatwiej nam przychodziły wygrane.

P.S. Nie wiedziałem, że Pedro dysponuje takim uderzeniem z dystansu

0

Fajnie, że wygralismy ale bez Messiego wiecie jak gramy. To będzie test dla drużyny bo czuję conajmniej miesiąc przerwy Leo. Albo skręcona, albo złamana noga w kostce, ewentualnie torebka stawowa, ale oby nie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?