jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo ile strat. Coś mu nie idzie, to samo Davidowi
0
Leo ile strat. Coś mu nie idzie, to samo Davidowi
0
ale ten bramkarz broni. Jakiś nie znany mi typ ale niezły
0
szkoda ze Villa nie strzelał tylko chciał podawać.
Mogło być 3:1, ale i tak jest dobrze, jesteśmy zespołem lepszym tylko trzeba uważać na głupie błędy w obronie
0
Ja się cieszę, że Ibra odszedł. Jest to jak widać złośliwy i prymitywny piłkarz. Widzieliście jak potraktował przeciwnika? Jego zachowanie i spojrzenie z pogardą mówi o nim wszystko. Wielka gwiazda, mały człowiek.Nawet te 2 bramki mnie nie przekonają.
Ale Roni..ah Roni.. ślicznie rozdziela piłki. Przydałby się u nas na lewe skrzydło :)
0
Devixx
W takim razie jestem 28 letnim dzieciakiem..
Co do Puyola http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=33525
Rozumiem, że Milito też leczy jakąś kontuzję?
Nie chce się z nikim kłócić. Powiedz tylko co Pep zrobił takiego, ile razy zmienił taktykę lub przeprowadził w trakcie meczu tak świetne zmiany, że odwróciły losy meczu ( nie óowię o wpuszczeniu na boisko z ławki Messiego w formie). W meczach z Chelsea i Interem zobaczyłem jego "geniusz" gdzie sam nie wiedział. Przekonasz się w tym sezonie, że w wielu kolejnych spotkaniach na naszym stadionie będzie problem z murującymi się drużynami, gdyż nie oszukujmy się, w poprzednim sezonie to bramkostrzelny Messi był na nie sposobem, teraz mamy tylko Keitę grającego do tyłu lub podającego do przeciwników.
0
Nie wiem dlaczego osoby, które kibicują Barcy ale krytykują to i owo, nazywacie od razu sezonowcami i wysyłacie na stronę Realu.
Według mnie zagraliśmy piach, Keita jest beznadziejny a Pep jest średnim trenerem, mam prawo o tym mówić bo takie jest moje zdanie. To, że Wasze się różni i uważacie, że Pep jest bogiem a dzisiaj zagraliśmy super mecz, ponad 70% posiadania piłki i gdyby nie sędzia i gdyby nie te sytuacje, których nie strzelilismy byłoby 4:0, nie znaczy że możecie wyzywać innych. Ja niestety nie miałem dzisiaj na nosie kolorowych okularów, w których świat jest piękny dlatego piszę co widzę.
Spokojnej nocy wszystkim napinaczom życzę.
0
Nie wiem czemu podniecacie się Guardiolą. Dla mnie to przeciętny szkoleniowiec, który ze świetnymi piłkarzami w ich najlepszym sezonie zdobył trofea.Według mnie jego rola polegała na tym, że wchodził do szatni i mówił " Panowie, grajcie jak najlepiej potraficie" .. i tak grali.
Teraz niestety Pep został gwiazdą reklamy, promuje Keitę (przypomina mi się sytuacja na linii Janas-Rasiak, jakieś działki dostaje do łapy za to że gra?). Drużyna nie ma pomysłu na grę z przeciwnikami murującymi bramkę, liczą że "wjadą" do bramki przeciwnika.
Kolejną rzeczą, którą jak widać rząda od nich Pep to wrzutki... pytam do kogo? Pełno górnych piłek posyłanych jest w pole karne, z których nic nie wynika. Był Ibra, piłki były po ziemi, nie ma Ibry, są górą? I gdzie tu logika? Błąd trenera w ustawieniu drużyny i przekazaniu im instrukcji.
Czemu na środku obrony grał dziś Abidal? Niech idzie na lewo a na środek Puyol lub Milito.
Sorry, ale pomimo że Pep zdobył z Barcą faktycznie wiele, uważam że to trener ze średniej półki. Nawet jak drużyna, dany skład zaczyna grać dobrze, on zawsze zrobi jakąś zmianę, to Alvesa puści na pomocnika, innym razem Keitę na napastnika.
Porażka..
Mimo wszystko dalej będę kibicował Barcy, ale w przyszły weekend czeka nas kolejny zimny prysznic z Atletico. Z taką grą jak dzisiaj 1 pkt należy uznać za sukces.
Pozdro
0
Czemu Milito nie zagra na środku lub Puyol a Abidal na lewej? Po co te kombinacje?
Może Keite dajmy na środek obrony bo z tego co widać on żadnego meczu nie opuści w tym sezonie.
W listopadzie jadę na mecz z Villareal to tam opierdzielę Pepa :)
0
Czemu nikt mnie nie słuchał jak w poprzednim sezonie mówiłem, że tak będzie? Czemu wygraliśmy wiele meczy w poprzednim sezonie na naszym boisku z murującymi się drużynami? Bo był przebłysk geniuszu i bramki Messiego. Przy takiej grze i braku pomysłu oprócz "wjeżdżania" do bramki przeciwnika nie mamy czego szukać. Dobrze, że na Robinho zaoszczędziliśmy 15mln i go nie kupiliśmy. "Mamy wystarczająco silną kadrę" ....z Keitą na czele.
Jestem mega wkurzony, Gdyby nie Valdes powinno być 0:4. Zagraliśmy totalny piach. Niech sobie Pep dalej gra w reklamach, skończy jak nasz były selekcjoner Leo...
Pozdro
0
Brakuje nam innych tak zaangażowanych jak Pique
0
Ostatni raz usuwam Twój komentarz
0
Pep to prędzej zmieni Messiego niż Keitę. Nie czaje czemu jest tak głupio uparty? Co on w nim widzi czego my nie widzimy? Od kiedy on jest w Barcy zagrał z 5 dobrych meczy, a tak to jest typ do przekazywania piłki dalej Jak się przy nim przeciwnik znajdzie to już mogiła. Trzeba albo wykopać piłkę albo grzecznie oddać rywalowi Normanie jakbym naszą reprezentację widział..
0
Jeśli nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz nic - Ice
0
Keita powinien być za darmo dorzucony do Ibry. Nie rozumiem Pepa z tym ze wolal Keite niz Toure. Niesamowita sprawa
0
Sędzia z madrytu. Widzi tylko to co korzystne dla rywala
0
No, nareszcie Roni ma z kim balować :)
0
Nigdy nie lubiłem Valdesa ale za ten mecz zasłużył co najmniej na notę 9. Żeby mieć 10 to musiałby chyba strzelić bramkę przeciwnikowi w przewrotki :)
0
Keita to dobry zawodnik... w grze do własnej bramki...
0
Powinniście teraz kazać go sprzedać bo z przewrotki nie walnął bramy..
Brawo Villa!
0
Bez kitu. Barcelona prowadzi 2:0 a Wy marudzicie jakby chociaż 5 w plecy było.... Cieszmy się, że wygrywamy, pamiętajcie że to pierwszy mecz w sezonie. Drużyna musi się ponownie dograć po długiej przerwie, a Villa zrozumieć choćby z Messim i Alvesem.
Totalną głupotą jest narzekanie, że Villa nie strzelił jeszcze gola. W kolejnym meczu strzeli kilka to będziecie się zachwycać jaki to on cudowny.
Pozdro
0
Moi drodzy.
Nie wiem czym się tak emocjonujecie. Zarząd zrobił to co było najlepsze dla Klubu. To nie jest tak, że nagle Guardiola mówi, że Ibra mu się nie podoba to go sprzedają. Cały Zarząd musiał wyrazić na to zgodę.
Co do kwoty transferu, kto da za niego nagle 60mln jak cały sezon grał piach? Miał kilka przebłysków (mecz z Realem, Arsenalem) lecz w większości spotkań grał miernie, a jego strzały (o ile do nich dochodziło) lądowało wysoko na trybunach. Jedyne co robił to ciągle był na spalonym lub faulował w ataku. Generalnie 0 ambicji tego zawodnika. Grał tylko dla kasy.
Co do aspektu ekonomicznego to obliczcie się, 24mln + kasa za jego pensje za kolejne 3 sezony (jakby siedział na ławie i tak trzeba płacić) czyli 3*12mln= 24+36 = 60mln. Do tego doliczcie kasę z koszulek sprzedanych z jego nazwiskiem itp. to się okaże, że wcale na tym transferze źle nie wyszliśmy. Szkoda tylko Eto'o ale i jemu się w głowie poprzewracało i stosował dziwne zagrywki do starego Zarządu.
Tak czy inaczej, wierzę, że ten sezon będzie należał do nas na wszystkich frontach.
P.S. Patrząc jak gra Villa u nas mam wrażenie, że jest w Barcy od zawsze :)
0
hmmm Rubin
0
wiadomo, że milito, po co wogóle Ci nominowani, nagrody powinny być z urzędu
0
kto się zakłada o 1000zł ze wygra milito?
0
to się Real musi postarać
0
hahahah grupa śmierci
0
ale żal, Snajder to może Xaviemu buty lizać...
0
Bez kitu, na kolejny sezon wykupuję Canal+ :)
Oglądałem wszystkie mecze sezonu na necie, szkoda marnować wzrok.
BARCAAAAAAAAAA!
0
YEAH!! mamy MISTRZA!!!
To był emocjonujący sezon, ale kocham ten Klub, za jego grę i charakter jaki pokazuje.
W takich chwilach jestem mega szczęśliwy.
Dziękuję również Wam Panie i Panowie, za wspólne przeżywanie całego sezonu i wzajemne wsparcie w trudnych chwilach dla druzyny, a co za tym idzie i dla nas.
Pozdro.
BARCA!BARCA!BARCA!