heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szczerze to przyjemnie mi się ogląda te MLS, co jak co ale amerykanie potrafią sprzedać swój produkt. Mam wrażenie, że cała otoczka, oprawa i dobieranie kamer stoi wyżej niż w Europie. Praktycznie z bomby dostajesz powtórkę akcji z bardzo dobrej kamery
1
@Eklerek Tak się robi marketing
0
@Encore Jacobs kronung 2025 major mvp
W końcu dają jego twarz na media przy wygranej, a nie przy przegranych. Mam wrażenie, że socialmedia guy trochę mu PR psuje
0
@RoberDzik Paolo Cesare Maldini
0
@xavi890 To co Ty wolisz nie ma żadnego znaczenia. Powie, że boli go brzuch albo ma problemy gastryczne i na boisko nie wejdzie.
5
@xavi890 Ty sobie zdajesz sprawę, że Duńczyk to powie że ma sraczke i nie wychodzi albo że się źle czuję? W Chelsea było to samo. Gość ma wiecznie problemy żołądkowe. XD wystarczy poczytać.
1
@Pedri16Future To ten od wyciskania na stole, co się prawie zabił? XD
2
@LeoMessiiBarcaPepa Te które mają rzułte napisy i nie ma ich w TV. 360p tylko dodaje pikanterii
0
@LeoMessiiBarcaPepa Wygląda jak rzetelne źródło informacji, jest z rzułtymi napisami?
0
@Czyhrynski To jest czas kucki
1
@Kessie Co to za rycerz co miecza nie skrzyżuje
4
@gumaz Do tego kuchnia włoska, wjedzie jak złoto.
@JimMorrisonFCB Szaleć rzecz ludzka, byle z głową.
@Kessie Twoja mediolańska przygoda mnie zainspirowała do poszerzania horyzontów, warto było
9
Czasami człowiek musi sobie pozwolić na trochę luksusu.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/35X85A9noQnj7RGGSRN0StMeyPtKeHsN.png
0
@Frimpong Wciąż nie zmienia to faktu, że patrząc na sytuację w tabeli Liverpoolu to dla nich obecnie wszystkie mecze są ważne, a jakoś wszystkich nie wygrywają. Właściwie to prawie w ogóle nie wygrywają.
1
@Gibbon_FCB Cieszyłbyś się jakbyśmy umieli w ważne mecze i byli na 12 miejscu w lidze?
Ja chyba wolę cierpieć i liczyć na to, że w końcu się ogarną i zaczną grać jak należy z najlepszymi.
0
@kanver_ 73 Messiego zagrożone? Chyba jeszcze za wcześnie, żeby o tym myśleć
1
@Gibbon_FCB Wiesz no... Wypadałoby w końcu, Messi ma już swoje lata.
0
@kuz "Nam strzelać nie kazano..." Xavi po prostu przykładał wagę do rozwoju kulturowego zawodników
4
Co jeśli Arne Slot przez rok jechał na drużynie sklepanej przez Kloppa, a u nas Flick jechał na drużynie sklepanej przez Xaviego i dopiero teraz wychodzi ich ręka do drużyny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MessiForeverTheBest Właśnie to samo miałem napisać. Messi dedykował gole babci, bo to ona zabrała go na pierwszy trening i miał z nią szczególną relacje.
„Babcia zachorowała jednak na alzheimera. Choroba postępowała bardzo szybko, odbierając Celii dotychczasową witalność. Zmarła 4 maja 1998 roku, na krótko przed 11. urodzinami Leo. Nie zobaczyła go nigdy w barwach FC Barcelony „Dużo o niej myślę, dedykuję jej zdobyte bramki. Chciałbym, żeby była tu z nami, a tymczasem odeszła, zanim miała okazję zobaczyć moje sukcesy. Właśnie to budzi moją największą złość” – wyznał piłkarz w 2009 roku.”
Polecam cały artykuł
https://www.fcbarca.com/67148-leo-messi-duzo-o-niej-mysle-dedykuje-jej-zdobyte-bramki,dyskusja-4153454.html
0
@Who_you_mam W praktycznie pełnym składzie, w którym zagrała ile meczów w tym sezonie? Ja się zgodzę, że forma jest słaba ale patrząc na ogół sytuacji to na razie mieliśmy cały czas sytuację, w której jeden zawodnika wraca a drugi idzie na ławę przez kontuzję. Łącznie z momentem, w którym mieliśmy kilku podstawowych zawodników kontuzjowanych na raz. Jesteśmy stabilnie niestabilni.
1
@mrboom Właśnie cały czas czekam na tą najlepszą wersję, pięknie kiedyś jeździł z Viniciusem aż w pewnym momencie to siadło. xD
@halfnolife Ciężko przewidzieć, co on ma w głowie.
0
@Czyhrynski Balans musi być xD
2
Tak mnie naszła myśl. Może Araujo źle zrozumiał to, że jest stoperem i stopuje nas?
2
@Luciano99 W tym właśnie tkwi cały sęk (nie chodzi o Araujo)
3
Powiem wam tak, idźcie spać i dobrze odpocznijcie. Jeszcze będzie czas ponarzekać na naszych asów. ;) Dobranocki Ramblo
6
@Luciano99 Aż by się chciało rzec - to jest trzeźwe podejście do sprawy
1
@Ignareks Moze to wyjaśni Twoje wątpliwości.
https://qph.cf2.quoracdn.net/main-qimg-0593d45b2c2471c8a7ea52c6a0d6af01
Sprawdź sobie ile pieniędzy z praw telewizyjnych dostają kluby z Championship, niektóre dostają więcej niż kluby z takiej Serie A czy Bundesligi, zresztą z La Ligi również.
Też się nad tym wiele razy zastanawiałem, odpowiedzi nie znam i nie wiem już jak działa FFP (wiem że są wewnątrze i europejskie) ale podobno chcą to ukrócić w Anglii.
1
@Ignareks Myślę, że bilans transferowy jest bardziej miarodajny. Jak odliczysz transfery z i do klubu wychodzi w przybliżeniu -795 milionów.
Do tego dodaj sobie fakt, że Chelsea ma właścicieli i jeśli oni chcą to mogą zainwestować w spłatę długów. Mieli zainwestować w klub prawie dwa miliardy.
1
@MesQueUnClub_87 Otóż to. Gundogan wyszedł z jajem i powiedział "daliśmy dupy" to się obraziła panienka. Brak takiej samokrytyki i czasami przyznania przed samym sobą, że po prostu zagraliśmy totalną lipe, przeprosić i obiecać poprawę. Koniec końców dostaniemy puste hasła, ładne wpisy + kilka wrzutek na instagrama, a po ograniu jakiegoś średniego teamu pompowanie balonika. Zamiast się skupić w 100% na sezonie i grze (która jest baaardzo daleka od topu) to robią otoczkę. Póki to grało w zeszłym sezonie to przymykałem oko, ale obecnie? Gra się nie poprawia oprócz kilku wyjątków, a przeciwnicy nie śpią i z tych naszych słabych meczów wyciągają jeszcze więcej nauki.