9

@AmigoBlancos Myślę, że powrót Raphinhi sporo zmieni. Przez tą chwilę na boisku było widać, że szlag go trafia przez odpuszczanie pressingu i dziury jakie przez to powstawały nawet mimo gry w 10.

3

@MesQueUnClub_87 23:40, a kolega dalej gotuje. :D Kucharz z pasji

Edit. Tak mnie naszła myśl... Gundogan miał racje. Przykro tylko, że znowu dowiadujemy się o tym w takich okolicznościach.

0

@Bernard777 Jakoś trzeba sobie umilić wieczór. xD Zawiodłem się, zresztą jak wszyscy, więc jakieś wnioski będę wyciągał jak obejrzę to jutro jeszcze raz na chłodno. :D

1

@Czyhrynski "Silny ból w okolicy pachwiny pojawia się zazwyczaj w momencie wystąpienia urazu, zmniejsza się po odpoczynku ale powraca w momencie wznowienia aktywności sportowej – głównie podczas wykonywania skrętów ciała. Z czasem przepuklina sportowa może stanowić przyczynę pojawienia się przepukliny pachwinowej, której głównym objawem jest pojawienie się miękkiego guzka, zgrubienia w obrębie pachwiny. Nieleczone dolegliwości bólowe przy przepuklinie sportowej mogą być na tyle uciążliwe że uniemożliwiają powrót do uprawiania sportu lub prowadzą do pojawienia się przewlekłego i obezwładniającego bólu."

4

Oglądam ten serial już któryś sezon, ale nie polecam.

https://zapodaj.net/plik-Bis7pU0AZt

1

@karci0 Była i słusznie ktoś tutaj napisał, że to była niepowtarzalna okazja, bo bez głębi w następnych sezonach będzie problem tym bardziej że reszta klubów się wzmacniała. Nie wiem kto to był, ale chętnie bym mu postawił piwo

0

@Sulimo Oglądam kolejny sezon Skazany na Araujo i nie polecam

1

@Gaz Nas nie stać na zarejestrowanie Olmo, a wy marzycie o Messim. Z czym do ludzi.

0

@Dieselzor Wyjątkowo to chyba nie najlepsze określenie, bo te wyjątki w Europie nam się zdarzają od kilku dobry lat, rok w rok.

1

@Fake69 Przez tego co dał dwie asysty żebyśmy w ogóle mieli szanse? xD

0

@directedbyfcb Ah tak, w tym chaosie mi to umknęło. W każdym razie to wciąż raczej pozytywny występ na tle reszty.

0

@PatrykBarca 2005/2006 wygraliśmy na Stamford Bridge i to by było na tyle z wygranych.

1

Szczerze to chyba tylko Cubarsi, Balde i Yamal ( choć zdarzają mu się głupie straty) wyszli z szatni na mecz. De Jong spóźniony w pressing albo go nie ma wcale kiedy trzeba, Ferran z każdym przyjęciem ma problem, a o Araujo to nawet nie chce mi się nic mówić.

3

@Kessie Nie ma sprawy, dla bezpieczeństwa sprawdziłem czy zamknąłem dom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@don'T.R.I.P.e Jedynie żałuję, że tak długo zwlekałem. :D

4

Kupiłem sobie nowy monitor Asus rog pg27aqdp 480hz OLED 2k, więc nie dość że sobie obejrzę mecz w lepszej rozdzielczości to jeszcze po meczu będę mógł pograć żeby stestować jak działa. Z pierwszych wrażeń mogę powiedzieć, że kolory i głębia czerni jest niesamowita szczególnie jak obok mam podłączony FullHD 240hz na matrycy TN dla porównania.

1

@Katalończyk 99 Wiem, głównie chodziło mi o to że gada się o Barcy a o wszystkich innych zadłużonych klubach jest cisza.

0

@lajcior To gdzie się woreczek z okularami wiesza

1

@escarabajo Dziękuję, rozejrzę się
@PatrychoO Oj to prawda, kiedyś w lumpach można było fajne rzeczy wyrwać. Teraz często wszystko wyczyszczone przez modowych rekinów biznesu xD

40

@FcPortoFan1999 W niepamięć

5

@Eklerek Znaczy się wiesz… ja w Niemczech jestem w obozie BVB, ale nie chce być na liście kaisera @Comentateiro

4

Ale że pokażą potężny Bayern w mizernym TVP to się nie spodziewałem

9

Tymczasem dług United, które bierze kredyty na transfery - 1.1 mld funtów długu.

1

@blakkudium Ok, dzięki :P

2

@PatrychoO Pewnie taniej kupisz oryginalną z 2006. xD

@blakkudium Miałem kupić i właśnie rezygnuje, bo pewnie bez bota się nie upoluje. W ogóle jest jakaś fajna strona z retro koszulkami?

5

@barcelonaLM Prawda to - ludzie się śmieją z takiej gadki, a potem narzekają że dryblerów nie ma.

0

@AduŚ07 Nie no pigmentopozytywny kolega nazywa się Gueye czy jakoś tak.


Chyba, że nie skumałem xD

3

Dziwne czasy, widzisz że Keane zamieszany w przepychanke na boisku i to nie on wylatuje z czerwoną. Kiedyś to było

2

@Eklerek

2

@July_6_BcN Przed Chrystusem po prostu xD

1

@Dankho94isback Nic w tym kontrowersyjnego jest dużo sceptyków, co do Holendra i też mnie często irytuje. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?