heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barceloniarz987 Frenkie masterclass, jeszcze łamał linie spalonego przy podaniu na skrzydło.
1
Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Cubarsiego, niech pan zapyta tych innych, k**wa, naszych chłopaków, co, k**wa, zrobili. Co, k***wa, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, kurwa, zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby, ku**a… I ta liga nam się nie należała, a po tym, co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Celty
0
@pt9 Też sobie często zadaje te pytanie, ale chyba pozostanie to dla mnie tajemnicą xd
0
Błędem zawodnika Celty było to, że nie miał założonej białej koszulki. Same spodenki to za mało
5
@blakkudium Aż się pamiętne grille amigosów przypominają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@clyde Poznań oder Posen wovon redest du? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@rafal314 ja bym zagadał z @Kessie cena pewnie też do ustalenia.
A tak serio to podobno Samsung S95F poleca dużo osób i LG C5.
Osobiście się zraziłem trochę do Samsunga, więc byłbym sceptyczny
0
@ranger3120 Tyle lat jako IGL i dalej potrafi dowozić, nawet zmiana roli z awp mu nie przeszkodziła. Potężny Gabriel Toledo, oprócz karrigana jedyny IGL który od 1.6 wciąż jest w topie
0
Brzmi znajomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@SelloutCrowd Ze swojej perspektywy powiem tyle - pracuje w Niemczech i brakuje elektryków, spawaczy, kapitanów żeglugi śródlądowej, operatorów dźwigów, hydraulików (tych od maszyn budowalnych szczególnie). Dzwonisz do elektryka, który ogarnia układy w dźwigach, koparkach itd to czekasz na niego miesiąc i to jak już się znacie i was traktuje wyjątkowo. xD
Do tego - większość elektroniki i części zamiennych w statkach, dźwigach których używamy trzeba zamawiać z Chin i czekać po 3 tygodnie, bo nic nie ma na miejscu. Zamykają się huty, produkcja między innymi samochodów jest od lat przeniesiona do Chin, produkcja stali jest w bardzo słabym położeniu, a Intel rezygnuje z otworzenia fabryk podzespołów w Europie. Słupki wyglądają fajnie, tyle że realnie to kupuje się rzeczy produkowane za granicą ale z europejskim znaczkiem. Staczanie to może nie koniecznie właściwe słowo, ja bym powiedział że degradacja. Rzeczy są gorszej jakości - gorzej wykonane, mniej wytrzymałe i zwyczajnie nie warte swojej ceny. Wyszły tanie chińskie samochody, więc co zrobiła Europa? Zamiast rozwijać swój rynek to nałożyła cła na chińskie ( bo oczywiście c*** w dupe zwykłym szaraczkom). Więc co chcą zrobić Chiny? Chcą produkować swoje samochody min we Włoszech, bo jak są produkowane w Europie to nie będą ich dotykać cła. Dochodzimy do momentu, w którym to Chinom się opłaca przenosić produkcje do nas, odpowiedz sobie sam dlaczego.
1
@Sysia11 Ja to jescze bym dodał
ME 2000 - Portugalia półfinał
MŚ 2002 - Faza grupowa
ME 2004 - Portugalia 2 miejsce
MŚ 2006 - Portugalia półfinał
ME 2008 - Portugalia ćwierćfinał
Potem ktoś próbuje mi wmówić, że on do słabej reprezentacji wszedł. xD
Piłkarze z tego okresu - Deco, Figo, Pauleta, Carvalho, Rui Costa, Couto, Costinha i wielu innych.
Teraz wyniki jak Cristiano był już liderem reprezentacji
MŚ 2010 - 1/8
Euro 2012 - półfinał
MŚ 2014 - Faza grupowa
ME 2016 - wygrana
MŚ 2018 - 1/8 finału
ME 2020 - 1/8 finału
MŚ 2022 - 1/4 finału
ME 2024 - 1/4 finału
W tym okresie czasu Ronaldo grał z Nani, Pepe, Moutinho, Coentrao, Rui Patricio, Tiago Mendes, Raúl Meireles, Carvalho, Quaresma, Renato Sanches - już nie wspominając o ostatnim pokoleniu które gra teraz, bo wtedy gwiazd jest jeszcze więcej.
1
@Comentateiro Dokładnie, jeszcze by człowiek zwariował od tych pieniędzy.
0
@panczo Chciałbym się zgodzić, tylko że w zeszłym sezonie początek sezonu mieliśmy bardzo dobry, a kryzys byl chwilowy. Wtedy przeszliśmy z bardzo dobrej gry do słabej, teraz dalej nie było tej bardzo dobrej.
0
@Beztroskii W obronie to nikt nie istnieje, także nie gnoił bym za to tylko jego. Może jakby reszta była zaangażowana jak on to pressing by wyglądał inaczej. Skoro jeden biega, a reszta na stojąco to oczywiste jest że ten jeden wygląda jak kurczak bez głowy.
1
@szymonekk I do tego z edytorem hajsu
3
@lajcior Michniewicz, niski blok, laga na Robercika
2
@MichuZ44 Messi jak był w jego wieku to Barcelona wygrywała w finale Ligi Mistrzów, klub był w całkowicie innym miejscu niż jest teraz. Nie ma Puyola, nie ma Ronaldinho, nie ma Eto’o, Xaviego, Iniesty, Deco, Marqueza…
0
Gdyby tylko wszyscy piłkarze walczyli z takim zaangażowaniem jak Fermin. Ten faul w końcówce meczu wyglądał jakby mu nerwy puściły z bezsilności.
0
@vangoor Ale żeby tak opluć 2010...
0
@taxky Bo Christensen jest bez VAT
0
@Faro Zapomniałeś o łatwości łapania czerwonej kartki w nieodpowiednich momentach
0
@Filipem Niuntendo, Gameboy, PSP, SteamDeck, Xbox, Playstation, ASUS ROG Ally, Sega, SNES, Logitech G Cloud... Pewnie jeszcze dużo pominąłem, do tego dodaj różne generacje konsol i voila
8
@MesQueUnClub_87 Mi się zawsze podobało ciemne wykończenie mieszkania.
Coś w tym stylu https://adorable-home.com/wp-content/uploads/2016/06/Modern-dark-interiors-1.jpg
0
@Gaz Po odejściu z Barcelony jego losy były mi kompletnie obojętne. Piękny talent, który nie rozkwitł do końca przez swoje decyzje ( i tatusia). Niestety zaczynam mieć wrażenie, że mam deja vu.
0
@vivalaice21 Otóż to, kiedyś nawet się tu udzielał ale chyba usunął konto
2
@Kgorecki2500 Tylko z certyfikatem
1
@marcin62 Klasyczek, polecam z teledyskiem xD
2
@Luciano99 Taka przegrana to jak wygrana
8
Mecz był niesprawiedliwy, bo w Liverpoolu było za mało kontuzjowanych graczy
0
@Patinka353 Końcówka meczu, Real przegrywa, mecz Ligi Mistrzów. Jeszcze jakieś pytania? xd