heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RobsonPL Cisną się słowa Kurdej-Szatan na usta XD
1
No Mostowiak się nie popisał tym zagraniem
2
@ProMILs @jowita w tej wadze to była w żłobku ostatni raz
17
@arasz1819 Z ciekawości... Stwierdzenie faktu, że rodzina ma powiązania w kręgach komunistycznych w czasach PRL to najazd?
0
"Chociaż za jego rządów Barça Guardioli wygrała tryplet" Kiedy? Tryplet był w 2009, jak rządził Laporta. Domyślam się, że chodzi o Bartomeu wspominanym w tekście, ale jest to niejasno napisane. Tym bardziej, że artykuł jest o Rosellu więc te zdanie sugeruje jego, a nie Bartomeu.
1
@fcbarcafan19 Czyli to dobrze, że odkładam sobie na stelarz simracingowy i dobrą kierownice
1
@fart miałeś pyte pokazać, a wysłałeś jakieś suwałki
0
@alone49 Proste - przynosisz klubowi największe sukcesy sportowe jak i poza sportowe to zasługujesz na największe pieniądze, oczywiście mam nadzieję że będzie to robione z głową. :D Nie chce powrotu do czytania o odraczanych kontraktach
0
@MichuZ44 Nie no akurat w tym przypadku to wychodzi, że wierzymy dziennikarzom i nie wierzymy trenerowi. XD
Ja stałem po stronie, że nie wiadomo jak było i pozostaje czekać na wyjaśnienia
7
@July_6_BcN Nawet swoich oszukał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@alone49 Oczywiście, że tak ale nie zmienia to faktu że budżet był spięty na trytytki i chyba warto pamiętać o takich kwiatkach, jak wymiana Pjanic - Arthur czyli kreatywna księgowość albo jakieś prywatne interesy szemranego okularnika. Przypisywanie sponsorów, czy sprzedaży biletów tylko Messiemu jest nie fair wobec reszty drużyny, która swoją cegiełkę do klubowych sukcesów dokładała. Klub był fatalnie zarządzany i nikt mi nie wmówi, że było inaczej. Pokłosie tego oglądamy do teraz.
@Fake69 A to przepraszam, nie wyłapałem. :) Też jestem przeciwny sprzedaży, ale oczywiście obawy są uzasadnione w jakimś stopniu. Młody ma potężną presje z każdej strony i nic dziwnego, że jest bacznie obserwowany przez wszystkich
1
@July_6_BcN To żart :)
0
@Fake69 Ahh te mityczne koszulki. XD Klub z koszulek dostaje między 7.5% a 15%. Barcelona największe zarobki z koszulek, pamiątek itd miała około 200 mln za sezon i są to rekordowe zarobki względem lat poprzednich. PSG przykładowo ma około 100 milionów, a Juventus około 80.
PS. Dodaj do tego fakt, że pensje Messiego skończyliśmy spłacać dopiero w tym roku jak się nie mylę.
3
In Flick we trust.
Oby reakcja zespołu była pozytywna, a efekty widoczne od zaraz. Potrzebujemy dodatkowego kopa energii przed El Classico
0
Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo pojawiły się nowe informacje o zamieszaniu z Yamalem przed meczem z PSG.
2
@FCB_dimiC Nie no walka na broń biała, a palna trochę się różni jednak
Jakbym już musiał wybierać to chyba jednak USA. Bardzo dużo przyrody do zwiedzania
3
@mekston Sprytne zagranie z jego strony, dalej ukrywa fakt że jest reptilianem
0
@July_6_BcN A tam biedne od razu, matka w polityce siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Trojanek23 Nie da się zapomnieć tekstów Walaszka. XD
2
@Eklerek „Taki mój ojciec kradł trakcję całe życie, niech mu ziemia lekka będzie”
0
@Who_you_mam Przecież tu chodzi o zmianę na 51% socios 49% inwestorzy, coś jak Bayern więc klub dalej pozostaje w rękach socios
1
@Kasy No i namówił
1
@ProMILs Świetnie to opisał Michael Jordan. Kiedyś gracze wchodzili do ligi i musieli udowodnić swoją wartość, a teraz gracz zanim zagra pierwszy mecz już ma milionowy kontrakt i sponsorów. Płaci się graczom za potencjał przez co dużo młodych ma złą etykę pracy.
Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, ale przykładów jest pełno. Wiadomo, że realia NBA są trochę inne, ale w piłce też coraz częściej to widać chociażby po transferach nastolatków za wiele milionów.
3
@clyde Oj no Zidane i Iniesta to byłoby coś, chociaż na boisku nie wiem czy właśnie np Zidane i Xavi by lepiej do siebie nie pasowali ze względu na pozycję. :D
7
@Eto'o9 R10 Zagrali i wygrali z Argentyną 2-0. 2011 rok
@clyde Moze nietypowo ale Pirlo i Iniesta.
2
@626 Ja autografów nie rozdawałem i od dawna nie gram. Wnioski wyciągnij sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kasy Musisz szukać pod hasłem hermafrodytyzm xD
1
@Kasy Myślę, że tak
0
@RC28 Ostatni raz Pedri w kadrze rozegrał 90 minut we wrześniu z Bułgarią. Poprzedni mecz w kadrze kiedy rozegrał 90 minut to mistrzostwa świata w 2022 roku. Zdajesz sobie z tego sprawę, prawda?
1
@Zoker Nie pozwól żeby żona powstrzymywała Cię przed znalezieniem prawdziwej miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)