3


odpalenie rambli ?

8

/photo/1
Syn @Kessie @blakkudium

2

@Krzysztof1987 to nie była @July_6_BcN ?

7

@blakkudium jego czas minął , zaraz naślemy @Kessie żeby mu narobił na wycieraczke jak nie odejdzie.

2

@NeroTFP1 zróbmy zbiórke klasową
@Kessie 2 gr
@Luciano99 10 gr
@Comentateiro 1 zl i git.

0

@LAMC_10 spotykasz w sklepie @July_6_BcN zapraszasz na kawe czy cykasz sie zagadać ?

0

@HarveySpecter Racja, ale wtedy cieżar powinien być lajtowy tutaj jest troszke kg .

2

@Marusek zawsze niedziela rano marzenie , apacze auu

0

@Comentateiro ty śpisz w kalisonach może ?

6

@Kgorecki2500 nie zjesz sam całej , zostaw kawałek

0

@FcPortoFan1999 a curacao ?

0

@FcPortoFan1999 pasuje, że widziałeś jakiś mecz fibaka ?

3

@1LY0 Tyle nauki , żeby uwalić jedną bude z kebabem piękne.

6

@Bolton dałem @Kessie piwo a tam było co innego.

0

@Safrani panie ale jaki zestaw kibica do kina ?

0

„Jak obstawiacie, z jakiego miasta lub części Polski jest tutaj najwięcej osób?”
Autor prosi być incognito.

2

@lajcior @Kessie ci wyśl na priv

2

@Giwera pierwszy to mvg vs smith?

1

@kubix05 Pyszności sto lat.

0

@Popitek12 za dużo herbaty pijesz.

1

@Safrani dużo dla beki tych opisów, ale też wiadomo ktoś mówi prawde to szacun :P

1

@panczo chłopie z pisu takich ci znajde z 20 ;P

1

@qbsonFCBarca ty to chyba cały czas gazujesz

0

@Ramos9248 sugerujesz , że @Eklerek niema matury ?

10

@clyde do tego sie dorasta , człowiek widzi z wiekiem co jest ważne właśnie, spokój w domku a nie jakas patola ;P

0

@Ramos9248 a według ciebie np Alica Schmidt ladna czy średnio sprawdzam twój gust?

5

@MesQueUnClub_87 dużo ludzi na to czeka, widząc jak herby idą.

3

@blakkudium @Comentateiro wie co jest po drugiej stronie .

4

Co pierwsze robicie po przebudzeniu ?
sprawdzacie ramble
siadacie na tron
kawa i wtedy ...
Koń z Valony ala @Kessie

0

@FcPortoFan1999 wygrasz z @Popitek12 na 60 m ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?