gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalończyk 99 where naganiacz?
3
@Frimpong @Kessie mu da czekolady
15
@Ilka ty to masz kosmate myśli.
1
ale fart
0
@Criss18Barca janowski będze robił komplety zarcik.
3
@Comentateiro jak @Kessie nie ma bierzmowania, a o tym było na zajęciach.
1
@ranger3120 kulinarne pyszności wpisz :)
ja tam śmigam na ruskie, naleśniki z szpinakiem i schabowy ziemniaki mizeria.
0
@Ilka @lajcior da sie zrobić ?
0
@Jimmydeska dieroten ?
0
@lajcior tak i kosmetyczke dla @Ilka
0
@lajcior to przy okazji, opłać @VegetaPolska kino z laską .
0
@lajcior bogaty jesteś .
2
@majkiii @Frimpong juz dał werdykt
1
@Marusek a bliżej masz do Widzewa czy ŁKS ?
1
@Lanosss @Kessie obecnie jest nietrzeżwy i jest na izbie mandat 400 ale i tak nie zapłaci.
1
@Marusek wtedy nie bylo awantury o kase:P
0
@Marusek mi sie w łodzi nie podoba :P
2
@Marusek bajeruj byku trzymam kciuki.
5
Ja sie boje spotkać @Kessie bo będzie chciał na wódke .
@blakkudium masz tak ?
0
@dmcteam a piwko otwarte?
2
@Czajka90 Marian ty wódke pijesz !! @Giwera @Szklaner
5
@Marusek 8 h to 8 odcinków awantury bys obejrzał
3
@MesQueUnClub_87 @Safrani by ci podrzucił zapieksy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 panie tych słodyczy pan ogranicz:P
6
@vangoor mogłeś odpalić zakładke jakieś xx dla fanów
2
@pluszek @Kgorecki2500 praktykujesz?
2
@Kinginiesta Koń z Valony ala @Kessie
1
@Ilka ty dziś spódniczka ?
1
@Comentateiro ty masz jeszcze pradziadka ?