2

@Katalończyk 99 where naganiacz?

3

@Frimpong @Kessie mu da czekolady

15

@Ilka ty to masz kosmate myśli.

1


ale fart

0

@Criss18Barca janowski będze robił komplety zarcik.

3

@Comentateiro jak @Kessie nie ma bierzmowania, a o tym było na zajęciach.

1

@ranger3120 kulinarne pyszności wpisz :)
ja tam śmigam na ruskie, naleśniki z szpinakiem i schabowy ziemniaki mizeria.

0

@Ilka @lajcior da sie zrobić ?

0

@Jimmydeska dieroten ?

0

@lajcior tak i kosmetyczke dla @Ilka

0

@lajcior to przy okazji, opłać @VegetaPolska kino z laską .

0

@lajcior bogaty jesteś .

2

@majkiii @Frimpong juz dał werdykt

1

@Marusek a bliżej masz do Widzewa czy ŁKS ?

1

@Lanosss @Kessie obecnie jest nietrzeżwy i jest na izbie mandat 400 ale i tak nie zapłaci.

1

@Marusek wtedy nie bylo awantury o kase:P

0

@Marusek mi sie w łodzi nie podoba :P

2

@Marusek bajeruj byku trzymam kciuki.

5


Ja sie boje spotkać @Kessie bo będzie chciał na wódke .
@blakkudium masz tak ?

0

@dmcteam a piwko otwarte?

2

@Czajka90 Marian ty wódke pijesz !! @Giwera @Szklaner

5

@Marusek 8 h to 8 odcinków awantury bys obejrzał

3

@MesQueUnClub_87 @Safrani by ci podrzucił zapieksy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 panie tych słodyczy pan ogranicz:P

6

@vangoor mogłeś odpalić zakładke jakieś xx dla fanów

2

@pluszek @Kgorecki2500 praktykujesz?

2

@Kinginiesta Koń z Valony ala @Kessie

1

@Ilka ty dziś spódniczka ?

1

@Comentateiro ty masz jeszcze pradziadka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?