2

7


@FcPortoFan1999 mogiel fachowiec?
Widzew przekroczył symboliczny "Rubikon", czyli barierę 50%, ale to wciąż jest tylko 52%, czyli jak to mówią: Widzew spadnie albo nie spadnie. ????

3

@Bolton idziessz po setke do sklepu czy już po ?

2

@Giwera on i estwood i Freeman kosmos w takiej formie w tym wieku

0

@Kgorecki2500 ty troche taki celebryta.

0

@Ilka pewnie o ciebie hehe

2

@Walker piękna nutka

0

@FcPortoFan1999 wypiłeś flaszke sam i jesteś pijany.

0

@FcPortoFan1999 powiedz po cichu , że sercem za Widzewem .

3

@Ilka kochana powiedz nam jaki zestaw kibica masz przygotowany ?

1

@FcPortoFan1999 Stalowa wola w 500 osób do Rzeszowa przyjechala szacun .zaraz derby w sumie z emocjami :) jakby resovis spadła i dostala nowy stadion to ole .

1

Nigdy nie spadnie Pogon Siedlce nie spadnie !!
@FcPortoFan1999 nigdy !

0

@FcPortoFan1999 pan dobrogoszcz będzie komentował mecz z panią z onlyfansem także może dojśc do zawalu .

1

@FcPortoFan1999 to mecz o 6 pkt , kanapki zamienisz na pizze a herbatke na piwko i też masz 6 pkt.

0

@FcPortoFan1999 panie zamów pizze na mecz korona widzew.

8

pewnie obiad

1

/photo/1
no właśnie ile jechała bo wyjdaje sie grubo.

4


tylko @Comentateiro pamięta czasy Zibiego.

11

@draxidox ty to wejdz na parking, bo @Jakchcesz stoi na miejscu dla niepełnosprawnych, @Comentateiro sika w parku.

3

@lajcior a urodziła sie już ?

2

@MesQueUnClub_87 dzieciarna pójdzie w ilościach ogromnych zrobią syf :P , ale za to panowie od butelek bedą mieć na piwo.

0

@NeroTFP1 a jakby chopin grał ?

2

@Safrani Szaranowicz > SZpaku ale obaj legendy.

2

@Popitek12 mam 33 w bicku, ale za to bym wygrał z Wayde van Niekerk na 100 , 200, 400.Jako jedyny człowiek na świecie zszedł poniżej 10 sekund na 100 m (9,94 s), 20 sekund na 200 m (19,84 s) oraz 44 sekund na 400 m (43,03 s – rekord świata).

3

/photo/1
Szefito.

1

@Giwera ale rock fatalny

1

@Giwera a zerkalem ;P van veen robi rocka pewnie, potem price na dole humprhies i litler i emocje

0

@Panpiwkarz jakbym miał to bym dał .

4

@kubix05 złota rola w miodowych latach :)

0

@LaMasia1899 a piwko do tego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?