7

Czy tylko ja uważam, że transfer Andre Gomesa równa się z tym, że Denis, Arda będą przeniesi na skrzydło, a Roberto na stałe na PO?
BR: Ter Stegen, Bravo, Masip
PO: Vidal, Roberto
ŚO : Mascherano, Umtiti, Mathieu, Pique
LO:Alba, Digne, Mathieu
ŚPD: Busquets, Mascherano
ŚP: Iniesta, Rakitić, Rafinha,Gomes
LS: Neymar, Denis
ŚN: Suarez, ( nowy napastnik)
PS: Messi,Arda

Sprzedaż: Vermaelen, Adriano
Wypożyczenie :Samper, Munir

Myślę, że to najlepsze rozwiązanie :)

0

Nie śmiej się, bo ja bardzo chętnie bym zobaczył ten skład, tylko zamiast Roberto ( bo już moim zdaniem na stałe będzie grał na PO) Rafinhe :)

0

Szczerze, to jedyne drużyny których się obawiam to Bayern i PSG, Dla Realu limit farta wyczerpany

0

MD: Z ostatniej chwili! Lacazzette zjadł kebsa na mieście w knajpie,, Życie jak w Madrycie ", w ciągu 24 h ma zostać potwierdzony transfer do Realu :)

3

Lacazette nie przyjdzie.... Jest misja 22, a on ma 25 lat. Możecie zapomnieć. Sprawdzone info :D

0

To źle się zrozumielismy,już wszystko dobrze! :) Pozdrawiam :D

0

Ale mi też nie podoba się gra Ardy u nas, spokojnie, nie unoś się :d
Przecież wiem, że,, mniej biega" dotyczy Ardy, stąd pytanie,, A kto biega więcej od.Rakiticia" co wyraźnie znaczy, że Rakieta biega więcej :)
Nerwy niepotrzebne :)

0

Podobno Gomes ma iść za.kase z przyszłego okienka :)

0

Pogbe to ja mam w Pesie 16 i musze przyznać, że w grze to z niego mega kozak :D

0

O ile ten napastnik po tym transferze wogole się pojawi :)
Vietto ma 22 lata :D

0

Tez nie lubię piasku :D

0

W sumie wyjdzie na to samo bo i tak Messi z Neymarem po bokach :P

4

Weź mi powiedz kto biega więcej od Rakiticia :P

0

To jest taki,, Rozkaz 22"" :D

0

Jest to pierwszy transfer z którego nie jestem do końca zadowolony. Nie widziałem go w akcji, przyznaje się, ale grzał ławkę w słabej Portugalii ( tak teraz się mówi na mistrza), pomoc mamy dobrze obsadzona, po co kolejny pomocnik? Wolałbym, nawet potrzebny jest napastnik, ewentualnie jakiś prawy obrońca. . Poza tym cena... Na dzisiejsze czasy jest w porządku, ale co z napastnikiem? Czy starczy? Z jednej strony może.wiecej szans będzie dostawał Munir na szpicy, Denis na skrzydle, Arda to samo. A z drugiej, mówiono, że zostały 24 mln na transfery a tutaj transfer za co najmniej 35, może zarząd ma jeszcze coś w kieszeni?

1

Ja obecnie gram w Pesa 2016 :D
Mam skład marzenie :D
Jeśli chcesz wiedzieć to pisz :D

Dla mnie po prostu istnieją dwa rodzaje ludzi :)
Kiedyś miałem sytuacje, że przez 8 dni grałem na padzie, bo mój wujek tylko umiał na klawiaturze, i powiedział, że albo on gra na klawiaturze albo nie gra wcale, to się przemęczyłem, ale.ten tydzień to był koszmar :D

2

Ja gram w Fife i aktualnie w Pesa na klawiaturze od 2006 roku. Równie dobrze mogę zapytać, jak można grać w Fife na Padzie?
Kwestia przyzwyczajenia, ja sobie nie wyobrażam grania na padzie :)

0

Super :) Po przeczytaniu twojego komentarza spadł mi kamień z serca :) Wielkie dzięki :)

0

Ano mam nadzieję, że mnie nie sprawdzą, bo bym szału dostał :D

0

Pojutrze wybieram się na Obecność 2. Mam 16 lat i nie posiadam żadnego dokumentu ( legitymacja zagubiona, karta rowerowa nie była robiona, dowodu nie mam), jednak wyglądam juz na osobę pełnoletnią ( wzrost, zarost itd.) Moje pytanie brzmi, czy wpuszcza mnie na ten film bez dowodu, legitymacji, skoro to film od 18 lat? Czy wpuszczają jak leci bez sprawdzania? :)

9

Bardzo chciałbym, żeby wygrał Griezmann :)

0

Po treningu trochę pobiegalem na bieżni, rozciagnalem się, prysznic wziąłem tylko w letniej wodzie :)

0

Jak dla mnie, jest to po prostu drużyna jednego sezonu :) Jeśli skończą w drugiej dziesiątce to dla mnie to nie będzie żadnych zaskoczenie :)

0

Rozruszałem juz do jakiegoś stopnia i jest lekka Różnica. Ale więcej postępu nie ma :/

0

Kompot z wiśni? Hmmm muszę spróbować :)

0

Basen dzisiaj odpada, po prostu nie mam kiedy tego zrobić a mecz za 7 godzin :)

0

Wiecie może jak szybko pozbyć się zakwasow? Wczoraj byłem na siłowni i mam straszne zakwasy w.barkach. A mecz mam dzisiaj o 18:30, najgorsze, że jestem bramkarzem i zakwasy akurat tam, ktoś wie jak mogę się ich szybko pozbyć? :)

0

Chciałbym zostać bramkarzem:)
Moj trener powiedział, że perfekcyjnie gram nogami, a najbardziej lubię ter Stegena, poza tym, już trochę bronie i ta pozycja najbardziej mi się podoba :)

0

Twój ulubiony bohater, czyli? :D

0

Szczerze mówiąc to te trailery wogole mnie nie ciekawią, ale na film pewnie I tak pójdę, ale fajerwerek się nie spodziewam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?