0

Ja póki co max 48h :)

0

Każdy ma swoją opinię :)
Brakować Bravo będzie chyba 99% użytkownikom na stronie :)
Mnie oczywiście też :)
Jeśli jednak któryś z bramkarzy miał odejść to właśnie Chilijczyk.
Nie będę mówił tego samego co wszyscy: że to przyszłość, Bravo pogra z 2 sezony i będzie trzeba dać za niemca 50 mln.
Nie będe tego mówił bo każdy to powinien wiedzieć.
Jest oczywiście tez wiele argumentów przemawiających za Bravo, jednak bardziej trafiają we mnie te po stronie MATsA :)
Ale Bravo moim zdaniem musi odejśc skoro ma przegrać rywalizację z ter Stegenem, szkoda mi go na ławkę więc niech robi karierę gdzie indziej. Teraz przyszedł czas ter Stegena, Bravo trzeba podziękować i życzyć powodzenia z całego serca :)

1

Jest na TVP 1 na pewno bo nawet reklamę widziałem :D

0

Wiem, obejrzałem to całe :)
Po prostu chcę wiedzieć czy Denis będzie w sezonie grał z ,,6'' :)

@Razorek Dzięki za info :)
jakoś przywiązuję wagę do numerów i nwm czemu ale zależy mi na ,,6'' u Denisa :D

0

Czy tu:



Numery na koszulkach to już oficjalne?

Bo bardzo bym chciał Denisa z ,,6'' :)

0

Oczywiście masz racje, nie może wszędzie być idealnie. Ale jeśli chodzi o poziom sportowy na tej pozycji to chyba mamy (jeszcze :/) Najlepszą na świecie :)
Ogólnie nie przepadam za Bravo, może dlatego że Niemiec to mój ulubiony bramkarz. Ale jak obejrzałem kilka filmików z Bravo na yt to bardzo mi go szkoda. Jednak jeśli naprawdę ter Stegen miał by grać w LL i LM to ta decyzja myślę, ze słuszna. Życzę mu jak najlepiej :)

1


Co jak co, ale bramki to nam chyba każda drużyna zazdrościła :)

0

I o takie odpowiedzi chodziło :) !
Wielkie dzięki!
Na 99% zamawiam http://sklep.redboxsport.pl/rekawice-bramkarskie-nike-grip-3-gs0279-100-6619.html
Wreszcie znalazłem coś na co liczyłem :D
Od jakiegoś czasu miałem podobne (gąbka na palcach w tym samym miejscu)
Ale miałem Zielono- czarne z czarną gąbką ( Jak Courtois w Atletico)
Jeszcze raz wielkie dzięki!

1

Dzięki :)
Zastanowiłbym się ale niestety nie mam 3 palców :/

0

Jeśli Alves godzi się z rolą rezerwowego to możemy wyjśc na tym nawet lepiej niż z Bravo. Umiejętnościami nie odstaje, cena niska (jeśli będzie to 5 mln), duża okazja dla ter Stegena (LL+LM) , może d tego dojść wypożyczenie Sampera w rozliczeniu. Jednak szkoda Bravo, zrobił dla tego klubu przez te dwa sezony bardzo dużo i nie można mu tego zapomnieć. :)

0

Jakie polecacie rękawice bramkarskie za około 150 zł? :)
Nie pisać typu,,Adidaski'' tylko proszę o linki, z góry wszystkim dziękuję:)

3

Jak chodzi o Mathieu, to taka zaslona dymna :D

5

Mathieu? Ale bedzie dym :/

0

Jestem ciekawy, czy można podnieść taki ciężar bez żadnego wspomagacza

0

Poboli i przestnie :P
Ale tak na serio, to po prostu niewiarygodne jakie to są ciężary, stawy nie dają rady :/

3

Moze to nikogo nie zaskoczy no ale: La gazzetta dello sport informuje, ze Real zlozy oferte za Gabigola :)

0

Tv16 :) Z dystansem proszę :)

0

Powiem z tego co wiem w Pesie 16
Stadionów jest bodajże 13 ( w tym Old Trafford, Juventus Stadium, San Siro, Stade de France) , są też 4 lub 5 stadionów ( kONAMI stadium, Burg stadion i jeszcze kilka) stworzonych przez twórców gry, nie jest to stadion jakiegoś klubu tylko wirtualny.
Z licencjami, na pewno licencjonowane są:
Hiszpania
Włochy
Holandia
Francja

Problemem jest na pewno nie licencjonowana ,,Najlepsza'' liga świata, jednak MAN UTD jest oficjalny, nazwiska graczy też są oficjalne, jednak brakuje strojów i herbów, brak Bundesligi, lecz Bayern normalnie znajduje się w ,, Inne zespoły Europejskie''

O przerzuceniu się nie powiem, bo jedyne fify w jakie grałem to 06,10,12 , jednak od zawsze wolałem PESA

Tak, można rozegrać karierę Menadżera (tryb kariery) i jest moim zdaniem wspaniała(Oficjalna liga mistrzów, Superpuchary, filmiki przed meczami, klimat Ligi Mistrzów, Cud miód jak dla mnie.
Kilka drużyn narodowych ( w tym Polska) nie ma też oficjalnych strojów, jednak ja strój Polski zrobiłem sam w Edytorze i jest okey.
W Pesie 16 jest też darmowy dodatek ( w grze, żadna oddzielna, jest to po prostu w trybie ,,puchary'') UEFA EURO 2016.
Ja od siebie mogę polecić :)

1

Wiem tylko, że pachwina robi się długo.
Nawet jak już nie będziesz czuł bólu to jeszcze sobie odpuszczaj grę. Bo na własnym przykładzie wiem. Że jak naciągnie się z powrotem to boli jeszcze bardziej i tak w kółko. Ja akurat nie grałem w piłkę przez 2,5-3 tygodnie :)
Mogę się mylić, mówie tylko to co sam przeżyłem :)

0

Kto dla was zagra w bramce i dlaczego? :)

1

Spokojnie, pre sezon mogę odpuścić. Ale w trakcie sezonu ona zdaje sobie sprawę jaka jest hierarchia hehe :D

0

Nie skończył się :D
Po prostu mam teraz chwilę bo coś w kuchni robi :P

0

Mam pytanie, z racji, że nie mogłem obejrzeć meczu (wieczór z dziewczyną) , możecie krótko opisać jak zagrał ter Stegen i Digne ? :)
Z góry dzięki :)

0

Tak, oglądałem :)
Film fajny, ale jako horror bym nie polecił, jednak do ogólnego obejrzenia jak najbardziej :)
jeśli oglądałeś zwiastuny to były tam wszystkie straszne sceny :)

0

Każdy odbiera inaczej :D
Polecam Blair Witch Project, chociaż tak naprawdę nic strasznego tam nie ma, ale napięcie świetne :)

1

Już raz za skład ze zwycięskiego meczu z Bayernem poleciałem więc rozumiem :)

0

Obecność 2 na cda została usunięta, a poza tym nie polecam akurat tego, bo w moim guście jest średni :)
Pierwsza część zdecydowanie lepsza i ,,dwójki'' jakoś nie polecę , ale najgorszym filmem nie jest :)

0

Proszę bardzo :)
Mam nadzieję, że pomogłem :)

0

Podaj skład Kaiserslautern :D

0

Obecność
Annabele
Blair Witch Project
Wzgórza mają oczy
Polecam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?