0

Skończy tam tak samo jak James

0

Po odpadnięciu Belgii, marzę o zwycięstwie Włochów :)

1

A dla mnie wielka szkoda. Po porażce Polski, właśnie im kibicowalem żeby zgarnęli ten tytuł. Można jeszcze dodać Włochy,ale bardziej Belgia :)

0

Mi to odbiera smak i radość tego ćwierćfinału, gdyby Fabiański obronił dwa karne dwa metry przed linią to by każdy powiedział ( w tym ja, i ja również mowie to w tej sytuacji) ,, taki jest sport, trudno"
A Poloczki jak zwykle Szukają dziury w całym, wogole najlepiej zdyskwalifikujmy dożywotnio Portugalie z Imprez międzynarodowych za oszustwa sędziowskie.
Jeszcze wiele takich błędów, prawdopodobnie nawet na tym Euro się pojawi i nikt nie będzie się udzielał. Odpadlismy, nie ma już żadnych szans na awans, spróbujemy za 2 lata dojść dalej, kropka
Kiedyś Mecz otwarcia, mecz o wszystko,mecz o honor. A teraz po ćwierćfinale zostaje niedosyt.

26

Jakie te strony na Facebooku typu,, Odpadlismy z Euro przez Milika i Błaszczykowskiego " są żałosne.
Aż się w człowieku gotuje jak to czyta
..

1

W razie takiego finału to kibicuje zachodnim sąsiadom :)

0

Pytanie z mojej strony :)
Nie można podać do przodu czy nie Trzeba? :)

0

Właśnie wczoraj zobaczyłem to samo u Maszyny.
Pewnie się przepisy zmieniły jakoś.

1

A ja liczę na Belgie :)

0

Jeśli z tą dwucyfrówką na poważnie...
To jeszcze nie wytrzeźwiałeś

0

Jędrzejczyk w obronie bardzo dobrze, jednak w ataku bardzo słabo według mnie

0

Wogole moim zdaniem, najwięcej groźnych sytuacji, i nie tylko wczoraj, ale na całym Euro, stwarzalismy dzięki Grosikowi na lewej. Naprawdę cichy bohater, zrobił bardzo bardzo dużo.
Dla mnie jeden z najlepszych, a nawet najlepszy zawodnik Polski na mistrzostwach
Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie.
Zawsze jak Widziałem Grosika z piłką jak rozpędzał się na lewej to taki miałem wewnętrzny spokój :)

2

Czy tylko mnie Irytuje ciągłe zdejmowanie Grosickiego?
Zawsze biega po tym skrzydle, gra dobrze, stara się, a zawsze on schodzi jako pierwszy
Dla mnie jeden z.najllepszych Polaków na Euro

2

Renato Sanchez dzisiaj klasa światowa :)

0

Powinniśmy wygrać tą grupę :)

1

W sumie zawsze wolałem Szpaka, ze względu na emocje. Ale ostatnio Borek mnie bardziej przekonuje :D

0

Który waszym zdaniem lepszym komentarz?
Szpaku czy Borek? :)

2

Wydaje mi się, że jednak Francja awansuje do półfinału :)

0

Ja szczerze mówiąc, jak miałem kiedyś Adidas F50 rękawice, to nie byłem zbyt zadowolony :)
Bardziej lubię i lepsze dla mnie są Nike / Reusch :)
I chodzi mi o konkretne modele :D

0

Ja gram Amatorsko na hali i na lidze orlikowej. nie gram w klubie ponieważ mam konflikt z prezesem, widać jak na dłoni jak kradnie 12-13 letnie osoby, poprzez powiększanie składek i przejmowanie zespołów w których trenuje najwięcej osób i kasa jest dla niego największa :) Nie mówiąc już, ile to miał załatwić dresów, ale nigdy ich nie było, a kasa którą za nie daliśmy była,, na następne miesiące składek "
Także na halę, orlik :)

16

Juz miałem, ale słaba gąbka i są zbyt cienkie :/
A poza tym mówiłem, że do 150 zł, nie jestem milionerem :/

2

Mam pytanie do bramkarzy! :D
Otóż jestem bramkarzem (mam 16 lat), zostałem wybrany ostatnio bramkarzem kolejki, taka skromność :P
Moje pytanie brzmi, jakie rękawice polecacie w cenie do 150 zł. Ostatnio miałem takie czarno zielone ( zielone na palcu środkowym i Serdecznym) , Nike, z gąbkami na 3 palcach. Gąbkę miała dobrą, wytrzymałą ale szycie od kciuka do nadgarstka się pruło, z drugiej strony tez
Więc, polecacie coś? :)

4

Ale kiedyś były inne czasy. Kiedyś Ronaldinho kosztował 30 mln.
A teraz.?
Jakiś Mane kosztuje 34 mln funtów, Benteke 45 mln euro,Martial ponad 60.
Więc według mnie, cena za Francuza jest rozsądną :)

1

Ja chciałbym zobaczyć piłkarzy w nowych strojach na boisku :)

0

To ja już nie wiem :P
Pogubilem się :D
Wychodzi na to, że 4 największy transfer i jedynie mogła wystąpić literówka, jedyne sensowne wytłumaczenie :D

2

45 milionów euro chyba

2

Mane chyba przeszedł na 34 miliony. Ale nie jestem pewien :)
Bo Benteke chyba 32, dlatego Mane jest na trzecim miejscu :)
Ale mogę się mylić :)

3

Pazdoczywiście :)

0

Chodzi mi o to, że Belgia nie jest według mnie jakimś głównym faworytem jak Niemcy, Francja, Włochy :)
Są jakby,, faworytem drugoplanowym", w tym sensie
Ale to moje zdanie, także wiesz :)

7

Podajcie według was, najlepszych zawodników Euro na każdej pozycji :)
Według mnie :
Bramkarz - Buffon
Boczny obrońca - Piszczek
Środkowy obrońca - Bonucci
Środkowy pomocnik - Iniesta
Boczny pomocnik - Hazard
Napastnik -Pelle

:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?