gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wiesz
Jednak Włochy, Niemcy, Francja a nawet Portugalia to bardziej uznane marki :)
Poza tym, Belgia nie zagrała dobrze pierwszego meczu. :)
Myślę, że zwycięstwo Niemiec ( przypuszczalnie) będzie mniej zaskakujące niż Diabłów :)
2
Chciałbym Belgie ze względu na Courtois oraz, że byłaby to w sumie niespodzianka :)
4
Zaczynamy Finał Copa America! :)
2
Ja planuje i wiem, że spełnię plany :D
Mecz 1:55? :D
0
Pewniacy: Hiszpania
Czarny kon - Włochy
? :)
0
Zna się ktoś na rankingu FIFA?
Jeśli byśmy teraz przykładowo odpadli to które byśmy mieli miejsce? :)
2
To już moim zdaniem lepszy turniej zwycięzców każdego z turniejów kontynentalnych :)
1
O wszystko!
I..
Krychowiak.
.
..
Goool!
0
Jeszcze jeden i 1/4!!!!
0
Pięknie Glik :)
0
Milik zawał :)
0
Nie ma!!!!
Polska!!!
10
Jak dla mnie Grosicki dzisiaj maestro :)
0
Właśnie patrze stare wiadomości i jest,, konto usunięte "
Wydaje mi się, a w sumie jestem pewien, że to on :)
0
Wiśnia to jest jeszcze na tej stronie, bo dawno nie byli go widać? :D
Z nim zawsze było fajnie i kulturalnie podyskutować, ktoś coś wie? ;)
0
Jest tutaj ktoś z Kutna? :)
0
Niemcy na lajcie myślę, że wygrają.
Belgia tez powinna,chociaż z nimi nic nie wiadomo, sobie łatwo poradzić.
I Hiszpania - Włochy, wątpię, żeby były karne, 2:1 dla którejś z drużyn :)
I myślę, że niestety ta Anglia jednak przejdzie :)
0
Chodzi chyba o to, że w każdym z trzech meczów :)
1
Tego nie wiem :P
Na profilowym wyglądał na 25+ lat :D
0
Chodzi chyba o mecz Chorwacja -Hiszpania :)
9
Dzisiaj na jednej ze stron na fb przeczytałem komentarz:,, Ten sezon to wypadek przy pracy, za rok lepiej! "
Jak ten sezon może być wypadkiem przy pracy?
Dublet to słaby sezon?
4
Pewnie z myślą, że po Euro zostanie zwolniony. Jednak chyba, będzie trzeba kontrakt przedłużyć :D
0
No ja mam akurat Windows 8.1 i zastanawiam się czy warto zrobić do Windowsa 10 :D
Bo słyszałem opinie, że opłaca się wogole wymienić na nowy, do 30 dni od aktualizacji można wymienić do starego systemu, a od 29 lipca ten system będzie kosztował 500 zł.
Ponad to, krążyły pogłoski, że gry będą tworzone tylko na,, dziesiątke " :)
0
Co sądzicie / jakie opinie macie o Windows 10?
Zastanawiam się, czy go wgrać, ale nie wiem czy warto.
Jakieś opinie? :)
0
Po każdym finale miał mieć te zalamki i jakoś nie widać :)
1
Nadzieja umiera ostatnia ;)
0
Hazard widziałeś jak grał w sezonie.
Pogba? Wykazuje się na Euro, Poza tym pomoc jest kompletna
Dybala? Talent ma, okey. Ale on gra w slabiutkiej lidze włoskiej, kto wie jak spisze się w BBVA?
Obawiam się, że byłby rozczarowaniem jak Alexis.
Prawda jest taka, że na rynku nie ma takiego zawodnika jak Neymar
1
I z 18 strzałów :D
3
Ludzie, jakie podejście?
Wszystko to tylko prasa
Miesiąc temu mówił, że jest mu dobrze, i należy do Barcy.
Codziennie ma tak mówić?
Skąd wy wiecie jakie Neymar ma podejście?
Muszą poczekać chyba do 1 lipca, żeby nie złamać żadnych zasad.
Co chłopak ma zrobić? Codziennie mówić, że jest własnością Barcelony i nie odejdzie?
0
Nie można, ale mają Zamiar to wprowadzić :)