0

A niech trafiają :)
Na taki mecz też bym pojechał:)

0

No i chyba można mieć nadzieje na Ligę Mistrzów!
Jeszcze niech trafi do grupy śmierci z Barceloną i taką Borussią i można się wybrać na dwa świetne mecze! :)
Tym bardziej, że do stolicy mam z 2 godziny drogi :)

A co do nagrody...
Mam nadzieję, że Griezmann :)

2

Jedyny zespół polskiego rapu jaki słucham to Fandango Gang :)
Wszystkie teksty, oprócz ,,Alkoholik'' świetne ! :)
Uwielbiam jeszcze ,,,Na Szczycie'' Grubsona. Jak rap to z przekazem i dający do myślenia :) Żadne Popki! :)

0

9 leży obok 0 , prawdopodobnie cyfry się pomyliły :)

0

Mam do was pytanie?
Ile zagrali Goetze i przede wszystkim Bartra i jak im poszło? :)

0

Tego to nie wiem, nie znam się na tym :)

0

Przeszedłem :D

0

Jakie gry polecacie na ten komputer? :)
PES 2016 pięknie śmiga :)
Procesor: AMD A6 -6310 APU with AMD Radeon R4 Graphics 1,80 GHz
Zainstalowana pamięć RAM : 4,00 GB (Dostępne 3,46 GB )
Typ systemu: 64 bitowy system operacyjny procesor x 64

Na budowie komputera się nie znam za bardzo i nie wiem czy podałem wszystkie potrzebne informacje :)
Gry które gram na tym kompie i szukam w tym rodzaju (Oprócz Pesa)
Silent Hill 4 : The Room
Sleeping Dogs
Wiedźmin
Amnesia : Mroczny Obłęd
Assasins Creed 2
Assasins Creed Revelations
GTA San Andreas
I czasami w The Sims 3 z siostrą
Oczywiście te bardziej wymagające gry mam na małych lub średnich ustawieniach graficznych :)
Z góry dzięki za odpowiedzi :)

11

To nie Zlatan wybrał numer. To numer wybrał Zlatana

13

Leroy Sane :)

0

Możesz mnie wysmiac, że wprowadzam ferment, ale ta strona usunęła tego newsa...

0

Strona na fb,, Transfery piłkarskie "

0

Transfery piłkarskie - Gameiro zawodnikiem Barcelony! Ależ bomba transferowa na koniec dnia, Barcelona nie zwalnia tempa!

Myślicie, że to prawda?

0

Cristiano Ronaldo! Na zmiennika jak znalazł :D

8

A nie lepiej po prostu pić ten alkohol z umiarem?

0

Nie przekroczylismy,Gomes został kupiony za kasę z przyszłego okienka :)

4

Wydaje mi się, że Roberto zostanie ze swoim numerem
Aleix dostanie,,2"
Digne 21
Andre Gomes 15

0

No ja mam rękawice już na wyczerpaniu. Dałem za nie 130zł (takie Nike, całe czarne , środkow i serdeczny palec zielone, reszta czarna, gabka też czarna, i dodatkowa ggąbka na kciuku ,palcu wskazującym i małym,, takie jak Courtois w sezonie 13/14. ) 1 sierpnia minie drugi rok, kleją dalej nieźle, jednak popękały :/

0

Po każdym meczu biorę rękawice wieszam n balkonie aby wyschły,i dzień przed meczem w zimnej wodzie ,,wyciskam'' brud który tam jest :)

0

Szczerze mówiąc myślałem najbardziej nad drugim linkiem :)
Ogólnie te selecty to dobrze kleją? ::)

0

Witajcie! :D
Mam prośbę, możecie doradzić mi , które rękawice z tych są najlepsze?
http://allegro.pl/rekawice-bramkarskie-spokey-force-838035-r-8-i6354261559.html
http://allegro.pl/select-rekawice-bramkarskie-22-roz-8-new-nadruk-i6012235968.html#
http://allegro.pl/rekawice-bramkarskie-select-02-allround-r-8-kolory-i5967862806.html

Ogólnie kupowałem rękawice w granicach 130-150 zł , ale z racji tego , że w przyszłym tygodniu dziewczyna ma urodziny, a rękawice są mi potrzebne jak najszybciej, muszę zdecydować na wersje do 80-90 zł.
Wiem, że nie będą jakiejś super jakości, ale potrzebne na szybko.
Więc jakieś rady? :)

25

Cudzysłowiu juz zbanowany, miłego dnia :D

0

Czy Ty jesteś taki,, przyjemny " dla każdego?
Ps. Nie wiem czy dobrze użyłem CUDZYSŁOWIU, ale widzę, że przyjemną osobą to ty nie jesteś. :)

0

Kupiłem dwa lata temu za 129 i jestem mega zadowolony, po 1,5 roku dopiero gąbka zaczęła się zdzierać i gorzej kleic :)
Poza tym, nie proszę o genialne rękawice, tylko o polecane w tej cenie :)

0

Na pewno łatwiej złapać piłka z bardzo klejąca gąbka, niż z obdartą i śliską ( nie wiem czy dobrze napisałem, więc mnie nie hejtujcie za to).
Chodzi mi przede wszystkim o trwałość gąbki i przyczepność :)

0

Mam pytanie, jakie rękawice bramkarskie do 130 zł polecacie? :)

0

Wejdź na telewizjade :D
https://www.google.pl/url?sa=t

0

Jest dla was Top 5 najlepszych bramkarzy świata, i Top 5 bramkarzy do 25 lat? :)

0

Bo myślę, że zaufał Roberto i Vidalowi :)
A poza tym
Jeśli naprawdę Samper na wypożyczenie
Denis i Arda na skrzydło
To pomocnik tak naprawdę był potrzebny :)
Zobaczymy co Lucho kombinuje :)

0

Aaa no tak :D
Sorki za pomyłkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?