0

Jaki był kod na fantasy premier league ze strony fcbarca? :))

0

Chodzi o to, ze Luis nie daje szans mlodym, a w meczu o pietruszke, gdy ma mlodzikow na lawce potrzebujacych ogrania wpuszcza tylko Mathieu?

0

To pytanie troche brzydko zabrzmi. Ale kto waszym zdaniem (oprocz Douglasa) jest najslabszy/najmniej potrzebny w druzynie L.Enrique? Wedlug mnie Rafinha

0

Liczą na doping jak Zielińscy

0

Dzięki! Teraz pozostały Pokemony :)
Pamiętam, że ktoś kiedy wrzucił stronę gdzie był wszystkie odcinki Pokemonów :)
Poratuje ktoś? :)

0

Wiem, że to pytanie się powtarzało, ale nie zwracałem wcześniej uwagi :)
Może ktoś wysłać linka strony, na którym mogę obejrzeć wszystkie odcinki Breaking Bad? :)
Jeśli ktoś był by tak dobry, może podać też stronę ze wszystkimi odcinkami pokemonów :)
Z góry dzięki drodzy Cules! :)

0

Ja jestem fanem ter Stegena, jednak trzeba uszanować decyzję brawo i zagwarantować mu odpowiednią ilośc gry przez transfer :/

0

https://vimeo.com/179339009
Nie chodzi mi o zakład, po prostu spójrzcie i spróbujcie powiedzieć, że nie boli was serducho jak macie się dowiedzieć, ze odchodzi :(

1

Van Gaal xD

1

Polecam- Tekken, Naga bron, Blues brothers,Czacha dymi i oczywiscie Star Wars ;D

0

Perez posmarował xD

0

Dzięki wszystkim :)
Szkoda, że to nie dzień Denisa bo go uwielbiam :)

0

Jak gra Denis, Umtiti i Andre Gomes? :)

0

Ano, nie wiedzialem . Dzieki za poprawke i sorry za wprowadzenie w blad :)

0

Nie. Rulli gra chyba w Sociedad ;)

0

Również pozdrawiam po raz kolejny :D

0

Aha, dzięki. Bo nigdy nie widziałem tej imprezy w danym przedziale wiekowym :)

0

Istnieje coś takiego jak Copa America U-21 ?
Bo z Euro się spotkałem wiele razy, ale z tą imprezą jeszcze nigdy :)

4

Ktoś tu się denerwował że Aguero nie trafił karnego wartego 200f. Pozdrawiam Cię! :D

0

I brazylijki odpadają ze Szwedkami w półfinale 4:3 w karnych !

0

Podobno jakiś lekarz klubowy :D

2

jestem zwolennikiem PESA ale to otwieranie jak kozackie :D

0

Chociaż nie, jak teraz patrzę na skład City to duż by nie pograł.
A szkoda, bo to jeden z piłkarzy za którymi nie przepadam.

0

A może wypożyczenie Rafinhi?

3

Bardzo fajnie i przejrzyście zrobione oceny! Brawa !

2

Oczywiście nie mówię, że te krosty to dowód na doping.
Ale to jeden z wielu czynników stosowania go.
Zobaczymy
Sztangiści jadą z koksem

1

Ano w sumie racja, taki wiek :D

2

Dziwne, że Zieliński miał całą twarz w krostach ale mówi, że nic nie brał :)

2

Za bardzo przekombinowane jak na mnie :)
Nie podoba mi się :)

33

Dla jego dobra powinien odejść, jeśli marzy o grze jednocześnie w lidze i w Lidze Mistrzów to niech spełnia się w City. Dziękujemy Claudio!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?