gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki był kod na fantasy premier league ze strony fcbarca? :))
0
Chodzi o to, ze Luis nie daje szans mlodym, a w meczu o pietruszke, gdy ma mlodzikow na lawce potrzebujacych ogrania wpuszcza tylko Mathieu?
0
To pytanie troche brzydko zabrzmi. Ale kto waszym zdaniem (oprocz Douglasa) jest najslabszy/najmniej potrzebny w druzynie L.Enrique? Wedlug mnie Rafinha
0
Liczą na doping jak Zielińscy
0
Dzięki! Teraz pozostały Pokemony :)
Pamiętam, że ktoś kiedy wrzucił stronę gdzie był wszystkie odcinki Pokemonów :)
Poratuje ktoś? :)
0
Wiem, że to pytanie się powtarzało, ale nie zwracałem wcześniej uwagi :)
Może ktoś wysłać linka strony, na którym mogę obejrzeć wszystkie odcinki Breaking Bad? :)
Jeśli ktoś był by tak dobry, może podać też stronę ze wszystkimi odcinkami pokemonów :)
Z góry dzięki drodzy Cules! :)
0
Ja jestem fanem ter Stegena, jednak trzeba uszanować decyzję brawo i zagwarantować mu odpowiednią ilośc gry przez transfer :/
0
https://vimeo.com/179339009
Nie chodzi mi o zakład, po prostu spójrzcie i spróbujcie powiedzieć, że nie boli was serducho jak macie się dowiedzieć, ze odchodzi :(
1
Van Gaal xD
1
Polecam- Tekken, Naga bron, Blues brothers,Czacha dymi i oczywiscie Star Wars ;D
0
Perez posmarował xD
0
Dzięki wszystkim :)
Szkoda, że to nie dzień Denisa bo go uwielbiam :)
0
Jak gra Denis, Umtiti i Andre Gomes? :)
0
Ano, nie wiedzialem . Dzieki za poprawke i sorry za wprowadzenie w blad :)
0
Nie. Rulli gra chyba w Sociedad ;)
0
Również pozdrawiam po raz kolejny :D
0
Aha, dzięki. Bo nigdy nie widziałem tej imprezy w danym przedziale wiekowym :)
0
Istnieje coś takiego jak Copa America U-21 ?
Bo z Euro się spotkałem wiele razy, ale z tą imprezą jeszcze nigdy :)
4
Ktoś tu się denerwował że Aguero nie trafił karnego wartego 200f. Pozdrawiam Cię! :D
0
I brazylijki odpadają ze Szwedkami w półfinale 4:3 w karnych !
0
Podobno jakiś lekarz klubowy :D
2
jestem zwolennikiem PESA ale to otwieranie jak kozackie :D
0
Chociaż nie, jak teraz patrzę na skład City to duż by nie pograł.
A szkoda, bo to jeden z piłkarzy za którymi nie przepadam.
0
A może wypożyczenie Rafinhi?
3
Bardzo fajnie i przejrzyście zrobione oceny! Brawa !
2
Oczywiście nie mówię, że te krosty to dowód na doping.
Ale to jeden z wielu czynników stosowania go.
Zobaczymy
Sztangiści jadą z koksem
1
Ano w sumie racja, taki wiek :D
2
Dziwne, że Zieliński miał całą twarz w krostach ale mówi, że nic nie brał :)
2
Za bardzo przekombinowane jak na mnie :)
Nie podoba mi się :)
33
Dla jego dobra powinien odejść, jeśli marzy o grze jednocześnie w lidze i w Lidze Mistrzów to niech spełnia się w City. Dziękujemy Claudio!