0

Bez rewanzu?
Juz chcialem stawiax na awans przegranyxh :/

0

Czyli kolejny argument za ? ;D

Edit. Nie oceniam bo jestem chłopakiem ;P
Tylko pytam o Twoją opinie heh :D

0

Wiex xhyba czas zabrac sie za oglądanie ;D

0

Dzieki wam :D
Nie znalem postaci to wolalem nie pisac nic z neta ;D
A nie będę podpadowywal osob pod siebie:)
Pozdrawiam!

2

Dyskusja z serii,, Co sądzicie o...?" #10

Co sądzicie o: Walter White z Breaking Bad

Jest to osoba na prosbe jednego z użytkowników, a a nie znam tej postaci dlatego sie nie wypowiem ale licze na was :)


Czekam na Wasze komentarze!

-------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Jak przeczytalem to co napisales to od razu myslalem, że to Michał_20 xd

1

Przekonamy sie zapewne jak wstanie, znaczy sprobuje wstac ;D

0

Można tak powiedziec ;D

1

Jak pisal wczoraj i w niedziele to pewnie dzis też napisze ;D

1

,,Sport potwierdza doniesienia Mundo Deprotivo"

To już pewniak ;D

2

Ciekawe czy strzelił czy zaliczyl kluczowe podanie

1

BBC , pierwszy skrot bez imion xd

0

Tez ogolnie bardziej lubie Sithów ale wole zwycięstwo Luka ;D

1

Bardzo fajny avek ;D

0

Moim zdaniem jesli oddałby sie nauce w 100%, nie za wysoko się cenił miaałby takie szanse:) Ale to tylko moje skromne zdanie ;D

4

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #9

Co sądzicie o : Anakin Skywalker


Nie musze chyba mowic, że to moja ulubiona filmowa postać ;D Świetny w walce na miecze, bardzo potężny jak na swój wiek, gdyby tylko poszedl drogą Jedi oddany w 100% moim zdaniem moglby przerosnąc nawet Mace Windu czy dorównać Yodzie. Jednak zostal skuszony przez Kanclerza, zrobil to w sumie zeby ratowac Padme więc cel mial dobry, ale kodeks Jrdi zabranial wchodzic w zwiazki:)

Czekam na Wasze komentarze!
-------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Przepraszam Cie bardzo stary!
Nie załapałem, wybacz :)

0

Dla.mnie jedynka Najlepsza:) Ale to tylko moje skromne zdanie:)

0

Ostatnia dekada to koszmar? Rozumiem ze chodzi o zarząd?

4

Wlepiłbym Ci bana za straszenie ;D

0

Jeśli chodzi o tych wyluzowanych to myślę, że przesadzasz.
Ale o tych ludzi z jajami to zgadzam się w pełni, brakuje takiego Puyola czy Waldusia ktory nie bal sie krzyknąć czy złapać za głowe i skrócić jak ktoś sie unosił
Ale tylko to moje zdanie:)

0

Ja grając Athletic Bilbao wygralem z Realem 5:0 :)

0

Może samolot ma paliwo tylko na pol drogi? ;D

0

Zgadles:)
Ba jutro akurat to miałem:)

0

Nie znam nikogo tak zawziętego:)

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #8

Co sądzicie o :Mariusz Pudzianowski


Welug mnie fenomenalny strongman , przecietny fighter. Jednak wszystko przez to. Że za pozno sie za to zabral. Z jego charakterem kto wie czy nie zaszedlby dalej. Jednak dalej widac braki chociazby w gardzie.

Czekam na Wasze komentarze!

------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

4

Ukladal na fifie,a ze z jednej ligi to zgranie większe xd

2

Hahaha hahaha mistrzostwo! Xd

0

Coutinho na defensywnym?

0

Jednym słowem :Sezonowiec ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?