gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez rewanzu?
Juz chcialem stawiax na awans przegranyxh :/
0
Czyli kolejny argument za ? ;D
Edit. Nie oceniam bo jestem chłopakiem ;P
Tylko pytam o Twoją opinie heh :D
0
Wiex xhyba czas zabrac sie za oglądanie ;D
0
Dzieki wam :D
Nie znalem postaci to wolalem nie pisac nic z neta ;D
A nie będę podpadowywal osob pod siebie:)
Pozdrawiam!
2
Dyskusja z serii,, Co sądzicie o...?" #10
Co sądzicie o: Walter White z Breaking Bad
Jest to osoba na prosbe jednego z użytkowników, a a nie znam tej postaci dlatego sie nie wypowiem ale licze na was :)
Czekam na Wasze komentarze!
-------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Jak przeczytalem to co napisales to od razu myslalem, że to Michał_20 xd
1
Przekonamy sie zapewne jak wstanie, znaczy sprobuje wstac ;D
0
Można tak powiedziec ;D
1
Jak pisal wczoraj i w niedziele to pewnie dzis też napisze ;D
1
,,Sport potwierdza doniesienia Mundo Deprotivo"
To już pewniak ;D
2
Ciekawe czy strzelił czy zaliczyl kluczowe podanie
1
BBC , pierwszy skrot bez imion xd
0
Tez ogolnie bardziej lubie Sithów ale wole zwycięstwo Luka ;D
1
Bardzo fajny avek ;D
0
Moim zdaniem jesli oddałby sie nauce w 100%, nie za wysoko się cenił miaałby takie szanse:) Ale to tylko moje skromne zdanie ;D
4
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #9
Co sądzicie o : Anakin Skywalker
Nie musze chyba mowic, że to moja ulubiona filmowa postać ;D Świetny w walce na miecze, bardzo potężny jak na swój wiek, gdyby tylko poszedl drogą Jedi oddany w 100% moim zdaniem moglby przerosnąc nawet Mace Windu czy dorównać Yodzie. Jednak zostal skuszony przez Kanclerza, zrobil to w sumie zeby ratowac Padme więc cel mial dobry, ale kodeks Jrdi zabranial wchodzic w zwiazki:)
Czekam na Wasze komentarze!
-------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Przepraszam Cie bardzo stary!
Nie załapałem, wybacz :)
0
Dla.mnie jedynka Najlepsza:) Ale to tylko moje skromne zdanie:)
0
Ostatnia dekada to koszmar? Rozumiem ze chodzi o zarząd?
4
Wlepiłbym Ci bana za straszenie ;D
0
Jeśli chodzi o tych wyluzowanych to myślę, że przesadzasz.
Ale o tych ludzi z jajami to zgadzam się w pełni, brakuje takiego Puyola czy Waldusia ktory nie bal sie krzyknąć czy złapać za głowe i skrócić jak ktoś sie unosił
Ale tylko to moje zdanie:)
0
Ja grając Athletic Bilbao wygralem z Realem 5:0 :)
0
Może samolot ma paliwo tylko na pol drogi? ;D
0
Zgadles:)
Ba jutro akurat to miałem:)
0
Nie znam nikogo tak zawziętego:)
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #8
Co sądzicie o :Mariusz Pudzianowski
Welug mnie fenomenalny strongman , przecietny fighter. Jednak wszystko przez to. Że za pozno sie za to zabral. Z jego charakterem kto wie czy nie zaszedlby dalej. Jednak dalej widac braki chociazby w gardzie.
Czekam na Wasze komentarze!
------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
4
Ukladal na fifie,a ze z jednej ligi to zgranie większe xd
2
Hahaha hahaha mistrzostwo! Xd
0
Coutinho na defensywnym?
0
Jednym słowem :Sezonowiec ;D