0

Już nie mozna spytac o opinie?
Sorry, napisze na pv następny temat i stwierdzisz czy moge zapytac dojrzały chłopie.

6

Dembele Fichado? ;P

0

Oho, Bartek negocjuje cene ;D

0

Nie wiem co jest w niej co świadczy o roku 2000.
Poza tym sam jestes 2002 więc lepiej sobie odpusc

0

To i tak 3/4 ludzi na tamtej stronie

0

A jest opcja kupić nie kontuzjowanego Vermaelena? ;P

0

A w trakcie meczu trzeba psac tylko o meczu? ;D

0

Jak masz jakiś problem z moim rocznikiem to pozdrawiam.
Jesli umiesz czytać (bo widocznie jestem odmienny i jako 2000 umiem) to jest napisane ,,Codziennie na La Rambli o 21:30"
A jesli uważasz ze zadaje same ,,gimbowe" pytania to zapraszam poczytac wczesnieejsze dyskusje

0

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?"

Co sądzicie o: Quebonafie

Dla mnie sporo swietnych kawalkow, potrafi podnieść klimat w piosence jednym zdaniem:)
Ale sporo piosenek ktore mi nie wpadly w ucho (np. Bogini)


Czekam na Wasze komentarze!

------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Wypraszam sobie to nic -_- Czekam ciagle na adresy na pv i zero odzewu -_-

1

Btts siadł gładko ;D

1

Niektorzy pisali ,,daje głowe" xd

0

Na szczescie o mnie zapomnieli chyba xd

0

Przeszedł po obustronnym rozwiązaniu kontraktu chyba. Za zaslugi pewnie:)

8

Czepiac sie ortografii zrozumiem. Ale literowki ,,m" zamiast ,,n"?

2

Mysle, ze włączanie zawodnikow w transfeery to jedyna opcja zeby wyciągnąć 3 dobrych piłkarzy. Bo z samą kasą nie damy rady. Poza tym pozbędziemy sie tych mniej ważnych zawodników.

1

Opłaca mu sie miex taki domek za kratami? ;D

0

Wez ja na Police za zakłócanie ciszy nocnej xd

3

Pfff, taka promocja że sam zawodnik z niej skorzystał ;D

0

,,Zapamiętany wiecznie jako przegrany zakladu o piwo" ;D

2

Zobaczymy czy niestety po sezonie:)
Lece bo musze piwa zamawiac dla uzytkownikow. Pozdrawiam! :)

1

Każdy już o mnie pamięta? Tak sie robi sławę xd

0

No czekam na te adresy na pv i brak chetnych chyba xd

1

Avatar jednak na pamiątkę? ;P

0

Mam jeszcze swoje 40 mln ;D

0

Wujek jeździ na tirach to zgrzewkami bede mial hah ;P

17

Ale tych piwek musze kupić ;P

0

Czekam na adresy na pv ;P

2

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #5

Co sądzicie o : Mamed Khalidov


Dla mnie zawodnik po prostu dobry. W Polsce nie ma sobie rownych, jednak jesli poszedl by do UFC zniknąl by tam bez śladu. Nie ten poziom:)


Czekam na wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Po oficjalnej prezentacji Neya w PSG ;D
Musze uzbierac troche tej kasy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?