gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już nie mozna spytac o opinie?
Sorry, napisze na pv następny temat i stwierdzisz czy moge zapytac dojrzały chłopie.
6
Dembele Fichado? ;P
0
Oho, Bartek negocjuje cene ;D
0
Nie wiem co jest w niej co świadczy o roku 2000.
Poza tym sam jestes 2002 więc lepiej sobie odpusc
0
To i tak 3/4 ludzi na tamtej stronie
0
A jest opcja kupić nie kontuzjowanego Vermaelena? ;P
0
A w trakcie meczu trzeba psac tylko o meczu? ;D
0
Jak masz jakiś problem z moim rocznikiem to pozdrawiam.
Jesli umiesz czytać (bo widocznie jestem odmienny i jako 2000 umiem) to jest napisane ,,Codziennie na La Rambli o 21:30"
A jesli uważasz ze zadaje same ,,gimbowe" pytania to zapraszam poczytac wczesnieejsze dyskusje
0
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?"
Co sądzicie o: Quebonafie
Dla mnie sporo swietnych kawalkow, potrafi podnieść klimat w piosence jednym zdaniem:)
Ale sporo piosenek ktore mi nie wpadly w ucho (np. Bogini)
Czekam na Wasze komentarze!
------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Wypraszam sobie to nic -_- Czekam ciagle na adresy na pv i zero odzewu -_-
1
Btts siadł gładko ;D
1
Niektorzy pisali ,,daje głowe" xd
0
Na szczescie o mnie zapomnieli chyba xd
0
Przeszedł po obustronnym rozwiązaniu kontraktu chyba. Za zaslugi pewnie:)
8
Czepiac sie ortografii zrozumiem. Ale literowki ,,m" zamiast ,,n"?
2
Mysle, ze włączanie zawodnikow w transfeery to jedyna opcja zeby wyciągnąć 3 dobrych piłkarzy. Bo z samą kasą nie damy rady. Poza tym pozbędziemy sie tych mniej ważnych zawodników.
1
Opłaca mu sie miex taki domek za kratami? ;D
0
Wez ja na Police za zakłócanie ciszy nocnej xd
3
Pfff, taka promocja że sam zawodnik z niej skorzystał ;D
0
,,Zapamiętany wiecznie jako przegrany zakladu o piwo" ;D
2
Zobaczymy czy niestety po sezonie:)
Lece bo musze piwa zamawiac dla uzytkownikow. Pozdrawiam! :)
1
Każdy już o mnie pamięta? Tak sie robi sławę xd
0
No czekam na te adresy na pv i brak chetnych chyba xd
1
Avatar jednak na pamiątkę? ;P
0
Mam jeszcze swoje 40 mln ;D
0
Wujek jeździ na tirach to zgrzewkami bede mial hah ;P
17
Ale tych piwek musze kupić ;P
0
Czekam na adresy na pv ;P
2
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #5
Co sądzicie o : Mamed Khalidov
Dla mnie zawodnik po prostu dobry. W Polsce nie ma sobie rownych, jednak jesli poszedl by do UFC zniknąl by tam bez śladu. Nie ten poziom:)
Czekam na wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Po oficjalnej prezentacji Neya w PSG ;D
Musze uzbierac troche tej kasy ;D