gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie fajny refren jest w Throwdown- Scythe :)
0
Dobrze, a zakladając ewentualny finał?
1
A w razie czego Drutex Jest zainteresowany ale Dembele mowil ze nie chce grzać lawy
0
O kurde, to ja też chce wiedziec co to za gierka ;D
0
Pytanie co zrobią za to FFP bo mam nadzieje ze na grzywnie sie nie skonczy
0
Wpłacą klauzule za niego ;D
4
A prawda jest taka, że rzucił piłkę i wyjechał w Bieszczady
3
Czyli jak wnioskuje nie mogą grać przeciw izraelskim zespołom? Bez sensu, to jest chore.
A co jeśli Izrael dostałby się na MŚ i trafiłby na Iran?
24
Pozdrowienia z La Rambli!
1
Oblak obrońca :D
0
Stąd te magiczne 4 słowa ;D
1
Szykuj sie na komentarze typu ,,wywołujesz gównoburze" ale wroce niedlugo poczytać kłótnie użytkowników pod Twoim postem :D
0
OSTR szacunek jednak do gustu jakos bardzo mi nie przypadl. Owszem niektore kawalki wpadają e ucho i sie bardzo poobają ale po prostu mi nie przypasowało:)
U mnie na 1 miejscu ,,egzekwo" Reto i Kękę :)
0
Może kupowac tylko nie może ich zarejestrować :)
3
Bardzo lubie ReTo ale wiem, że zaraz zostane zjedzony że gimbus itd.
Zalezy co masz na mysli najlepszy, teksty, bity? :)
0
Hehe, spoczko:)
34
Jeszcze się nie zaczął
0
Mowisz serio?
Jesli tak to z jakiegos powodu (choroba)?
3
Pewnie od wczoraj pisales? ;D
4
Rozwalił mnie ten komentarz ;P
3
Śpisz czasami? ;D Bo kiedy bym nie wszedł to zawsze na pierwszej stronie znajde twoj komentarz :D
0
Teraz czekam na Benicio del Toro w Star Warsach :)
1
Stąd też wlaśnie taka godzina :)
W roku szkolny będą osoby po pracy, szkole i po zajętym czasie :)
Jakby ta dyskusja byla o 15 to by przepadła raz dwa, o ile jeszcze nie została by skrytykowana za zaśmiecanie :)
1
26 komentarzy pod dyskusją, moze coś będzis z tego pomysłu :D
0
Sekunde wczesniej napisalem ze obejrze hehe :D
0
Dzięki! Jutro coś zerkne :D
1
Wybacz w takim razie ;D
8
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=619753488148272&id=142175459239413
Pewnie bylo ale rytualnie przejrzalem pierwszą strone La Rambli i nie znalazlem więc wstawiam :)
0
Bardzo się Cieszę! :D
0
Może oceniają po tytule który zachęca do obejrzenia ;D