gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
444 mln+ Draxler? Xd
5
Może dlatego nie odzywa sie od jakiegos czasu bo jedzie xd
0
Nawet nie przypominaj ze kiedys taki dzien nadejdzie :(
0
Hahaha dobrze powiedziane ;D
1
Jesli przeczytasz ksiązke lub zagrazz w grre staniezz sie fanem! Gwarantuje! :)
0
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #4
O sądzicie o: Geralt z Rivii
Dla mnie bestia, mistrz walki na miecze, moja ulubiona postać literacka:)
Jednak jeso wadami są łatwowiernosc względem kobiet i uleglosc im. Z drugiej strony, ktory facet tak nie ma?:)
Czekam na wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Dobrze czekam po oficjalce ;D
0
Haha dobra, zgodnie z umowa ;P
1
Ja mialem kazdemu piwo stawiac xd
Ale to jak juz oficjalnie bedzie w PSG ;D
2
Kurde, poczekajmy jeszcze so oficjalki bo musze kase wypłacić xD
0
Rodzina mojego taty ma w Hiszpanii dwóch socio i odstąpią nam bilety.:)
Ps. Jak chcesz wiecej info to dawaj pv:)
5
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-5452948.html#comment-5453070
Chłopie okresl sie,bo oprocz wyzej zalinkowanego koma sporo razy pisales ze Neymar już na 100% odchodzi
0
Hahah moze udaje, ze żuje i średnio mu wychodzi? ;P
0
Spoczko, chodzi o sporty walki? (Boks, mma)? :)
Edit. Spoczko już skapnąłem że chodzi o wymienione tematy na dole :)
1
Sandecja ma wysokie wymagania ;P
0
Wedlug mnie powinien byc to spalony:)
1
Wpisuje na kolejne wolne miejsce jednak nie pod rząd:)
A to może nie wiem ;D Ktoś zrobił juz 50-0-0?
Bo nie slyszalem nigdy zeby ktos mial taki bilans ;D
Wiem ze kiedys Polak (Michalkiewicz czy jakoś tak) mial coś zblizone do tego ale sedziowie go oszukali i nadzieje prysly. Mam 17 lat więc wybacz ;P
A moich dyskusjach staram sie patrzec obiektywnie na caloksztalt osoby ( wady i zalety) :)
0
Hehe wydaje mi się, ze jednak nie ma na to szans:)
Floyd zniszczy Connora w ringu, tak jak Connor zmiótł by go w oktagonie:)
1
Pasi. Ale poczekajmy z tym do oficjalki ;D
0
Jeśli zostanie to nadam sobie tytuł wróżbity Macieja
1
Hehe zazdroszcze w pewnym stopniu bo jade na El Clasico 6 maja, idalnie wypadło w moją osiemnastkę:)
Baw się dobrze i oby po 3 punkty!:)
0
Hehe spoczko:)
0
Z UFC kibicuje Gustaffsonowi, pamiętam jak patrzylem na walke własnie z Jonesem ale niestety przegrał, Chociaz z takim dzikiem to żaden wstyd, jeden z lepszych zawodników, o ile nie najlepszy w swojej kategorii wagowej :)
0
https://www.google.pl/search?q=siatkówka+plażow+kobiet+oglądam+tylko+dla+emocji&client=ms-android-zte&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiKkMGz5rbVAhXJNJoKHWqHATcQ_AUICSgB&biw=360&bih=559#imgrc=-W2H4XTlQGJLCM:
W tyn wypadku piłka ręczna ;P
0
Dla mnie najlepszy bez podzialu na kategorie i w TOP wszechczasów:)
0
Rozpiske mam juz mniej wiecej tydzien do przodu ale wrzuce Arniego w najblizsze miejsce :)
Connora lubie, Ale tylko jesli chodzi o walke w oktagonie:)
14
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #3
Co sądzicie o: Floyd Mayweather Jr.
Dla mnie, najlepszy na swiecie bez podziału. Mistrz defensywy i kozak w ataku, uważam, że do końca kariery będzie niepokonany i jako pierwszy w historii zrobi 50-0-0. Jednak jego zachowanie czasem wkurza, jeden z najbogatszych na świecie i często chce to pokazywać, jednak z drugiej strony mając tyle floty można sobie pozwolic na np. Wyrzucanie pieniędzy przez okno jak już takie cos kiedys opublikował:)
Czekam na wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
1
Ale w tym wypadku transfery na obronw do Bayernu sie przydadza, odszedł Lahm, Boateng też troche szkło.
Jeśli chodzi o Pepa, jest do dla mnie świetny trener, z TOP. Ale widze kilku lepszych:)
2
U nich Bundesliga to prktycznie pewniak, chodzi o to ze od dluzszego czssu nie mogą w LM niczego zdziałać
1
A podam ;P
Maciejos_69
;D