5

444 mln+ Draxler? Xd

5

Może dlatego nie odzywa sie od jakiegos czasu bo jedzie xd

0

Nawet nie przypominaj ze kiedys taki dzien nadejdzie :(

0

Hahaha dobrze powiedziane ;D

1

Jesli przeczytasz ksiązke lub zagrazz w grre staniezz sie fanem! Gwarantuje! :)

0

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #4

O sądzicie o: Geralt z Rivii

Dla mnie bestia, mistrz walki na miecze, moja ulubiona postać literacka:)
Jednak jeso wadami są łatwowiernosc względem kobiet i uleglosc im. Z drugiej strony, ktory facet tak nie ma?:)

Czekam na wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Dobrze czekam po oficjalce ;D

0

Haha dobra, zgodnie z umowa ;P

1

Ja mialem kazdemu piwo stawiac xd
Ale to jak juz oficjalnie bedzie w PSG ;D

2

Kurde, poczekajmy jeszcze so oficjalki bo musze kase wypłacić xD

0

Rodzina mojego taty ma w Hiszpanii dwóch socio i odstąpią nam bilety.:)

Ps. Jak chcesz wiecej info to dawaj pv:)

5

http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-5452948.html#comment-5453070

Chłopie okresl sie,bo oprocz wyzej zalinkowanego koma sporo razy pisales ze Neymar już na 100% odchodzi

0

Hahah moze udaje, ze żuje i średnio mu wychodzi? ;P

0

Spoczko, chodzi o sporty walki? (Boks, mma)? :)

Edit. Spoczko już skapnąłem że chodzi o wymienione tematy na dole :)

1

Sandecja ma wysokie wymagania ;P

0

Wedlug mnie powinien byc to spalony:)

1

Wpisuje na kolejne wolne miejsce jednak nie pod rząd:)
A to może nie wiem ;D Ktoś zrobił juz 50-0-0?
Bo nie slyszalem nigdy zeby ktos mial taki bilans ;D
Wiem ze kiedys Polak (Michalkiewicz czy jakoś tak) mial coś zblizone do tego ale sedziowie go oszukali i nadzieje prysly. Mam 17 lat więc wybacz ;P
A moich dyskusjach staram sie patrzec obiektywnie na caloksztalt osoby ( wady i zalety) :)

0

Hehe wydaje mi się, ze jednak nie ma na to szans:)
Floyd zniszczy Connora w ringu, tak jak Connor zmiótł by go w oktagonie:)

1

Pasi. Ale poczekajmy z tym do oficjalki ;D

0

Jeśli zostanie to nadam sobie tytuł wróżbity Macieja

1

Hehe zazdroszcze w pewnym stopniu bo jade na El Clasico 6 maja, idalnie wypadło w moją osiemnastkę:)
Baw się dobrze i oby po 3 punkty!:)

0

Hehe spoczko:)

0

Z UFC kibicuje Gustaffsonowi, pamiętam jak patrzylem na walke własnie z Jonesem ale niestety przegrał, Chociaz z takim dzikiem to żaden wstyd, jeden z lepszych zawodników, o ile nie najlepszy w swojej kategorii wagowej :)

0

https://www.google.pl/search?q=siatkówka+plażow+kobiet+oglądam+tylko+dla+emocji&client=ms-android-zte&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiKkMGz5rbVAhXJNJoKHWqHATcQ_AUICSgB&biw=360&bih=559#imgrc=-W2H4XTlQGJLCM:

W tyn wypadku piłka ręczna ;P

0

Dla mnie najlepszy bez podzialu na kategorie i w TOP wszechczasów:)

0

Rozpiske mam juz mniej wiecej tydzien do przodu ale wrzuce Arniego w najblizsze miejsce :)

Connora lubie, Ale tylko jesli chodzi o walke w oktagonie:)

14

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #3

Co sądzicie o: Floyd Mayweather Jr.

Dla mnie, najlepszy na swiecie bez podziału. Mistrz defensywy i kozak w ataku, uważam, że do końca kariery będzie niepokonany i jako pierwszy w historii zrobi 50-0-0. Jednak jego zachowanie czasem wkurza, jeden z najbogatszych na świecie i często chce to pokazywać, jednak z drugiej strony mając tyle floty można sobie pozwolic na np. Wyrzucanie pieniędzy przez okno jak już takie cos kiedys opublikował:)

Czekam na wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

1

Ale w tym wypadku transfery na obronw do Bayernu sie przydadza, odszedł Lahm, Boateng też troche szkło.
Jeśli chodzi o Pepa, jest do dla mnie świetny trener, z TOP. Ale widze kilku lepszych:)

2

U nich Bundesliga to prktycznie pewniak, chodzi o to ze od dluzszego czssu nie mogą w LM niczego zdziałać

1

A podam ;P
Maciejos_69
;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?