gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jutro Sport napisze, że Coutinho na 80% zostanie w Liverpoolu ;D
0
Douglas chyba gra na prawej xd
1
Myślę, ze nie ma opcji żeby ktos go tutaj nie znał ;P
0
Spokojnie ;P
Myśle raczej, ze ja będę miał tych piw na 5 pokoleń jeśli dostałbym po jednym od każdego kto mysli, ze odejdzie ;D
0
Szczerze mówiąc to jestem pewny, że zostanie:)
28
Wcale nie było to do przewidzenia. Stawiam każdemu browarka, jak Neymar odejdzie.
,,Rupcie skriny" :)
0
Od początku powtarzam, że jakby dostal tyle minut co Gomes to będą z niego ludzie, bedzie z niego kozak
0
Ostatni mecz jaki rozegrał Ter Stegen to finał pucharu konfederacji, gdzie został MOTM. I tak po nim jadą...
0
Oczywiście mój młody padawanie ;P
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1706179833023253&id=1496755560632349
0
O to widze, że Ciekawa walka się szykuje ;D
Jednak ja najbardziej z całego UFC lubie Gustaffsona i Caina Velasqueza :D
0
Widzieliście nowe karty w FUT 18?
Dla.mnie tragedia ;P
I kto dziś walczy w UFC ze aż takie zainteresowannie na tej stronce?
Od jakichs 2-3 tygodni nie jestem na bieżąco
1
Brak odzewu u niego. Strach sie bać co się z nim dzieje ;p
Chyba ze jak wczoraj bylo boisko to dzis jakieś biegówki i jeszcze nie wrócił ;D
2
http://www.fcbarca.com/77633-borussia-zada-90-milionow-euro-za-dembele.html
http://www.fcbarca.com/77440-barcelona-chce-wykorzystac-niezadowolenie-dembele.html
http://www.fcbarca.com/77393-ofensywa-barcy-po-dembele.html
http://www.fcbarca.com/77613-bild-robert-fernandez-spotkal-sie-z-agentem-dembele.html
:)
0
Nie znam fachowej nazwy tego błędu ale pomylił po prostu słowa:) Ale w zdaniu nie ma błędu ortograficznego więc jest poprawne patrząc ,,jak polonista" :)
0
Oj to musisz dać chwilke bo było to tu na stronie dość dawno:)
0
Idąc tokiem ilości meczy to żaden z niego skrzydlowy tylko powinien grać na Mediapuncie. Tam ma najwięcej meczy...
0
Czy pisaly to nie wiem, ale Dembele wyrazal chęć gry w Barcelonie.
Jednak kojarze teraz,że Barça go chyba chciała ale on nie chciał grzać ławy:)
0
Jednak nawet na transfermarkcie pokazują, że nominalna to PS.
https://www.transfermarkt.pl/ousmane-dembele/profil/spieler/288230
Messi też jest nominalnym PS a w 3/4 sezonu wiekszosc meczu gral w srodku bo schodził ze swojej strony. Szukajmy nominalnego LS bo skończy się jak z Denisem w środku pola. Dla mnie to jest perełka ale nie jest środkowym pomocnikiem.
0
Przechodze na diete bezcukrową ;P
1
Barcą w przypadku odejscia Neya też potrzebuje bardzo twojego profilowego a nie ma:p
0
Ale nie zrobil ortograficznego.
0
Ale nominalna pozycja to PS:)
Nie ukrywam,że chciałbym go u nas bardzo bardzo ale nie na Lewej tylko prawej a Messiego na Mediapunta:)
2
Rozumiem, szanuje, podziwiam ;D
0
Prawy Skrzydłowy a nie lewy...
Jak osobę na tą pozycje( nie patrząc na to czy realny transfer) to Hazard,Alexis. Chociaz ja bym się skusił jeszcze na wystawienie Griezzmana na tą pozycje:)
Ps. Oczywiscie chciałbym też Dembele ale nie na pozycje Neymara:)
1
Obecnie to znaczy w tej dokładnie chwili? ;D
2
Zdecydowanie numer jeden. Spojrzmy na przyklad na Athletic. Tez mają swoje zasady a jakoś nie są znani i pamiętami na futbolowym świecie:)
10
Jakie tu Ciekawostki padają to ja nie mm pytan ;D
0
Dokładnie o 02:06 :)
1
Drugie konto i tak zwany perm za multikonto ;P
1
Racja. Tutaj akurat krytyka na Andresa jest uzasadniona. Jedyna sytuacja w ktorej go skrytykuje. Jako kapitan najbardziej pasuje mi Masche, jednak on raczej za często w 1 składzie raczej nie będzie grał. Kapitan powinien to być ktoś kto gra w Once de Gala. Takze Pique wybór Jak dla mnie dobry:)