1

Jutro Sport napisze, że Coutinho na 80% zostanie w Liverpoolu ;D

0

Douglas chyba gra na prawej xd

1

Myślę, ze nie ma opcji żeby ktos go tutaj nie znał ;P

0

Spokojnie ;P
Myśle raczej, ze ja będę miał tych piw na 5 pokoleń jeśli dostałbym po jednym od każdego kto mysli, ze odejdzie ;D

0

Szczerze mówiąc to jestem pewny, że zostanie:)

28

Wcale nie było to do przewidzenia. Stawiam każdemu browarka, jak Neymar odejdzie.
,,Rupcie skriny" :)

0

Od początku powtarzam, że jakby dostal tyle minut co Gomes to będą z niego ludzie, bedzie z niego kozak

0

Ostatni mecz jaki rozegrał Ter Stegen to finał pucharu konfederacji, gdzie został MOTM. I tak po nim jadą...

0

0

O to widze, że Ciekawa walka się szykuje ;D
Jednak ja najbardziej z całego UFC lubie Gustaffsona i Caina Velasqueza :D

0

Widzieliście nowe karty w FUT 18?
Dla.mnie tragedia ;P

I kto dziś walczy w UFC ze aż takie zainteresowannie na tej stronce?
Od jakichs 2-3 tygodni nie jestem na bieżąco

1

Brak odzewu u niego. Strach sie bać co się z nim dzieje ;p
Chyba ze jak wczoraj bylo boisko to dzis jakieś biegówki i jeszcze nie wrócił ;D

0

Nie znam fachowej nazwy tego błędu ale pomylił po prostu słowa:) Ale w zdaniu nie ma błędu ortograficznego więc jest poprawne patrząc ,,jak polonista" :)

0

Oj to musisz dać chwilke bo było to tu na stronie dość dawno:)

0

Idąc tokiem ilości meczy to żaden z niego skrzydlowy tylko powinien grać na Mediapuncie. Tam ma najwięcej meczy...

0

Czy pisaly to nie wiem, ale Dembele wyrazal chęć gry w Barcelonie.

Jednak kojarze teraz,że Barça go chyba chciała ale on nie chciał grzać ławy:)

0

Jednak nawet na transfermarkcie pokazują, że nominalna to PS.
https://www.transfermarkt.pl/ousmane-dembele/profil/spieler/288230
Messi też jest nominalnym PS a w 3/4 sezonu wiekszosc meczu gral w srodku bo schodził ze swojej strony. Szukajmy nominalnego LS bo skończy się jak z Denisem w środku pola. Dla mnie to jest perełka ale nie jest środkowym pomocnikiem.

0

Przechodze na diete bezcukrową ;P

1

Barcą w przypadku odejscia Neya też potrzebuje bardzo twojego profilowego a nie ma:p

0

Ale nie zrobil ortograficznego.

0

Ale nominalna pozycja to PS:)
Nie ukrywam,że chciałbym go u nas bardzo bardzo ale nie na Lewej tylko prawej a Messiego na Mediapunta:)

2

Rozumiem, szanuje, podziwiam ;D

0

Prawy Skrzydłowy a nie lewy...

Jak osobę na tą pozycje( nie patrząc na to czy realny transfer) to Hazard,Alexis. Chociaz ja bym się skusił jeszcze na wystawienie Griezzmana na tą pozycje:)
Ps. Oczywiscie chciałbym też Dembele ale nie na pozycje Neymara:)

1

Obecnie to znaczy w tej dokładnie chwili? ;D

2

Zdecydowanie numer jeden. Spojrzmy na przyklad na Athletic. Tez mają swoje zasady a jakoś nie są znani i pamiętami na futbolowym świecie:)

10

Jakie tu Ciekawostki padają to ja nie mm pytan ;D

0

Dokładnie o 02:06 :)

1

Drugie konto i tak zwany perm za multikonto ;P

1

Racja. Tutaj akurat krytyka na Andresa jest uzasadniona. Jedyna sytuacja w ktorej go skrytykuje. Jako kapitan najbardziej pasuje mi Masche, jednak on raczej za często w 1 składzie raczej nie będzie grał. Kapitan powinien to być ktoś kto gra w Once de Gala. Takze Pique wybór Jak dla mnie dobry:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?