0

Powiem wam, że Gran Derbi na Camp Nou wypadaja w moją osiemnastkę ;D
Już wiem co bedzie główną atrakcją imprezy ;P

A patrząc na cały terminarz, to fajnie się nam yo ułożylo, pewnie Bartek posmarował żeby go nie wywalili ;P
A Real? Musi oszczędzać siły na koniec sezonu, tylko czy oszczedzajac nie potraci wczeniej punktów? Na pewno mamy pewną przewagę w terminarzu ale boisko zweryfikuje :)

0

Klasyk 6 maja?!
Akurat na moją osiemnastkę ;D
Na sali podłaczy sie meczyk pod rzutnik :D

0

Przeciez nie oddadzą Verrattiego...
Nie po to chcą sprowadzic skrzydlowego a oddac osobe ktora bedzie mu stwarzac sytuacje.
To jest wedlug mnie tez sposob żeby Verratti został, sam mowil, że zostanie gdy sprowadza dobrych piłkarzy.
Wedlug mnie To i tak jest plotka wyssana z palca no ale zakładając, ze jest cos na rzeczy. Nie ma najmniejszych szans na odejscie Neymara za Verrattiego plus jakid hajsik

0

Czyli żyjemy statystykami?
Nikt też nigdy nie obronił LM, a Realowi jakoś sie udało i to praktyczne tym samym składem...
To akurat żaden argument ,,za" jego odejsciem

0

Coutinho, Hazard

1

Trzech ,czterech? Na dwóch starczy i pare milionów raptem zostanie.

1

A ja uważam, ze za pare lat on bedzie numerem 1 na świecie :)

0

Ciekawe czy ma na przedmieściu Domek xd

0

Beda przestrzegac jesli za łamanie tego fair play bedą ujemne punkty w lidze a nie kara finansowa

0

Sparta jest kozackie :D

1

1/8 finału? ;P

1

Teraz pytanie czy Cristiano pojedzie do Kataru czy Kazania ;P

0

Mniej wiecej troche To kumam ale nir wiem czy pomoge. Moge spróbować

0

Stacjonarnie :)

0

Ja na Fortunie :)

0

Przecież on do Arki poszedl

2

Może ta cyfra oznacza ile hajsu za niego dostaniemy przy sprzedaży

0

Również pozdrowionka! :)

1

Twoja kropka jest wiecznie zielona :P
Podziw i szacun :D

0

Wiem wiem, ale uważam po prostu, że 25 jest zostawione dla trzeciego bramkarza :)

0

Na pewno 25, 24( chociaz je to pewnie zastrzeżone zrobili :P )
Chociaz 25 to raczej na bramkarza

Myślę, że 2 będzie wolna :)

2

Może teraz czas na mało znaczące pytanko ale jednk odnosnie Barcelony ;P
Jak myślicie, jaki numer weźmie Semedo i Deulofeu? :D

0

Czuj się jak u siebie w domu :P

0

W czwartek lub srode ktos powiedział ze Barca oglosi bombe transferową do Niedzieli

0

Mieszanka Pedro i Paulinho

1

Jeden pisał że Kocha nasz zarząd :P

0

Były problemy na 100% bo nir moglem wejsc i napisac :P
Chociaz wtedy komentarze przepadały jak w czarnej dziurze xd

2

Jak tutaj sie wszystko zmienia ;P
Rano wiele osob pisze że dzień stracony, nie zaliczany do udanych, wieczorem że zadowolony :P
Jak wchodzu sie na strone 2-3 razy dziennie yo śmiesznie to wygląda :D

6

Ale raczej nie sprzedadzą kluczowego zawodnika bez mozliwosci kupna kogo innego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?