gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem wam, że Gran Derbi na Camp Nou wypadaja w moją osiemnastkę ;D
Już wiem co bedzie główną atrakcją imprezy ;P
A patrząc na cały terminarz, to fajnie się nam yo ułożylo, pewnie Bartek posmarował żeby go nie wywalili ;P
A Real? Musi oszczędzać siły na koniec sezonu, tylko czy oszczedzajac nie potraci wczeniej punktów? Na pewno mamy pewną przewagę w terminarzu ale boisko zweryfikuje :)
0
Klasyk 6 maja?!
Akurat na moją osiemnastkę ;D
Na sali podłaczy sie meczyk pod rzutnik :D
0
Przeciez nie oddadzą Verrattiego...
Nie po to chcą sprowadzic skrzydlowego a oddac osobe ktora bedzie mu stwarzac sytuacje.
To jest wedlug mnie tez sposob żeby Verratti został, sam mowil, że zostanie gdy sprowadza dobrych piłkarzy.
Wedlug mnie To i tak jest plotka wyssana z palca no ale zakładając, ze jest cos na rzeczy. Nie ma najmniejszych szans na odejscie Neymara za Verrattiego plus jakid hajsik
0
Czyli żyjemy statystykami?
Nikt też nigdy nie obronił LM, a Realowi jakoś sie udało i to praktyczne tym samym składem...
To akurat żaden argument ,,za" jego odejsciem
0
Coutinho, Hazard
1
Trzech ,czterech? Na dwóch starczy i pare milionów raptem zostanie.
1
A ja uważam, ze za pare lat on bedzie numerem 1 na świecie :)
0
Ciekawe czy ma na przedmieściu Domek xd
0
Beda przestrzegac jesli za łamanie tego fair play bedą ujemne punkty w lidze a nie kara finansowa
0
Sparta jest kozackie :D
1
1/8 finału? ;P
1
Teraz pytanie czy Cristiano pojedzie do Kataru czy Kazania ;P
0
Mniej wiecej troche To kumam ale nir wiem czy pomoge. Moge spróbować
0
Stacjonarnie :)
0
Ja na Fortunie :)
0
Przecież on do Arki poszedl
2
Może ta cyfra oznacza ile hajsu za niego dostaniemy przy sprzedaży
0
https://dugout.co/videos/r/12060-icc-5-reasons-why-carrick-is-united-captain.html?utm_source=VideoTest&utm_medium=Influencer-Rocket&utm_campaign=VideoTest&utm_content=1&utm_term=1
Leo Messi!
0
Również pozdrowionka! :)
1
Twoja kropka jest wiecznie zielona :P
Podziw i szacun :D
0
Wiem wiem, ale uważam po prostu, że 25 jest zostawione dla trzeciego bramkarza :)
0
Na pewno 25, 24( chociaz je to pewnie zastrzeżone zrobili :P )
Chociaz 25 to raczej na bramkarza
Myślę, że 2 będzie wolna :)
2
Może teraz czas na mało znaczące pytanko ale jednk odnosnie Barcelony ;P
Jak myślicie, jaki numer weźmie Semedo i Deulofeu? :D
0
Czuj się jak u siebie w domu :P
0
W czwartek lub srode ktos powiedział ze Barca oglosi bombe transferową do Niedzieli
0
Mieszanka Pedro i Paulinho
1
Jeden pisał że Kocha nasz zarząd :P
0
Były problemy na 100% bo nir moglem wejsc i napisac :P
Chociaz wtedy komentarze przepadały jak w czarnej dziurze xd
2
Jak tutaj sie wszystko zmienia ;P
Rano wiele osob pisze że dzień stracony, nie zaliczany do udanych, wieczorem że zadowolony :P
Jak wchodzu sie na strone 2-3 razy dziennie yo śmiesznie to wygląda :D
6
Ale raczej nie sprzedadzą kluczowego zawodnika bez mozliwosci kupna kogo innego :)