gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Z racji tego, że mamy 20 km prostej jazdy, podam skład Kaiserslautern :P
1
Czytalem to ,że Rey moze być corka Luka. I w e
Pewnym sensie pasowało by to wspomnienie jak rodzice Rey odlatuja. Tylko jest jedno ale. Luke musiał by złamać jedna z ważniejszych zasad Jedi, poza tym, kto byłby matką :)
Tutaj kazda teoria moze sie sprawdzic
A jakby Rey byla corka Luka. Kylo, Luke ,Rey,Leia.
Nie za duzo tych Skywalkerów? :P
Pozyjemy zobaczymy :D
1
Leia nagrala wszystkie sceny do tej części, a Abrams powiedzial ze nie zamierza robić jej cyfrowej twarzy i po śmierci Carrie zaczęto pisac scenariusz do IX od nowa. Przypuszczam ze będa pokazane jej plecy jak wchodzi do stattku i ten statek wybuchnie lub cos w tym stylu.:)
Nie, wiedzialem fragment wywiadu z potwierdzeniem tej informacji na jednym portalu ( nie pamietam nazwy, jak znajde To podesle, poki co musisz zaufac mi na slowo :p )
Ja uważam, że Luke nie bedzie chciał szkolić Rey, jednak bedzie wiedział, że to Ostatnia szansa i zaryzykuje. Wedlug mnie odpada mozliwosc np. Wyjazdu Luka i powrotu w 9 czesci z jednego powodu. Mark Hamil ma już swoje lata i nikt nie podejmie się tak dużego ryzyka. Reżyser o tym wie ale publicznie przeciez nie powie. Myślę, że wszystko co najwazniejsze ( wyszkolenie Rey) zrobi w tej częsci. Za nic nie chciałbym zeby Luke zginął. Dlaczego? Rey jednak jest wybranką mocy? Za bardzo naciągane. Jedynie wedlug mnie sensownie zrobienie Skywalkera jako wybrańca mocy i jednoczesnie śmierć Luka jest powrót Kylo Rena na jasną strone. Przeczuwam, ze moze być on dobry.
Jednak najbardziej chciałbym żeby to Luke , triumfował" w tej wojnie, nawet kosztem śmierci Rey.
Znalazlem ostatnio stronę w ktorej,, ulało się " troche scenariusza ( przed ,,Przebudzeniem mocy" sprawdzilo sie w 100%) ,ale nie bede pisal ew. Spoilerów, jak ktoś chętny zapraszam na priv :)
Do kolegi wyzej ktory mowi ze Rey porzuci ścieżkę Jedi i ślad o mocy zaginie. Disney napisal ze nie ma wyznaczonej ostatniej części, bedą krecic dopóki film bedzie się podobał :)
0
Pes 15-16 powinien spokojnie pójsć na niskich.
Sam gram w 16 i śmiga ładnie
69
Zahamuj, włacz migacz, rozejrzyj sie, skrec w to prawo
1
Po polsku tez jest w liczbie mnogiej :)
Abrams potwierdzil ze tyczy sie to tylko Luka i on jest tytułowym ,,ostatnim"
Na pewno Nie chciałbym śmierci Luka i chciałbym dowiedzie się kto to Snoke ( bo podobno ta postac jux pojawila sie w całym filmie)
Oby tylko niw było tego samego co w Imperium Kontrataktuje :)
1
Coś dla fanów filmu, z ktorego postać mam na avku :D
Jakir macie teorie odnośnie Star Wars: Ostatni Jedi?
Potwierdzono ze nazwa tyczy się Luka.
Podzielcie sie teoriami :D
0
Bilans goli. Tak grałem i to sie zawsze sprawdzało :)
18
Ale garde to on trzyma prawie jak Mayweather xd
1
Niespodziewane zakończenie?
Pierwsza część Piły :P
0
Racja. Ale wiadomo ze kazdy ma wlasny gust. Ja np. Lubie grac w tenisa ale nie obejrze nawet 1 seta bo usne, to samo z kolarstwem
4
Bez kitu przez chwile uwierzyłem xd
0
Za wygraną w LM xd
9
Jak to sie mowi?
Epika,Liryka, zarząd FCB? ;D
1
Benfika chciała za mało xd
0
Prowadzenie finansów przez nas zarząd jak Perez
2
Chca zastąpić Verrattiego w środku pola xd
0
To jakbyscie widzieli podstawową pomoc? :)
Busi-Denis-Rakitić?
0
Wyobrazcie sobie sytuacje.
Musimy ( z powodow zalozmy dlugow) jednego z tych zawodników ( jednak nie sprowadzamy nikogo w jego miejsce) : Messi, Suarez,Neymar,Iniesta
Kogo byście wybrali?
0
Szczerze powiem, że Ceny też nigdy nie lubiłem :P
Znaczy jest neutralny dla mnie, ale predzej go nie polubie niz polubie :P
0
To akurat byłaby dobra walka :P
2
O mój Boże, Douglasa chce zastąpić?
1
On przeciez do Ciebie nic nie ma :P
1
No i gitarka kurde :D
0
Za Reignsem też nie przepadam. Ogolnie całe The Shield średnio mi sie podobalo :)
0
Zresztą wszystko sie okaze. Ja slyszalem o Strowmanie jako zwyciezcy, a jak bedzie? Chcialbym oczywiscie Ortona ale nie wygra RR na 99%.
Może Seth Rollins?
Może Brock?
Zobaczymy :)
0
Do AJ Stylesa nawet jakbym bardzo chcial nie moge sie przekonac. Od poczatku mi nie podpasowal i raczej go nie polubie :P
0
To może :
Rambo
Niezniszczalni
Obcy
Piła (gorąco polecam wszystkie części)
1
Star Warsy :P.
0
Podobno przyszle Royal Rumble ma wygrać Braun :)