9

Z racji tego, że mamy 20 km prostej jazdy, podam skład Kaiserslautern :P

1

Czytalem to ,że Rey moze być corka Luka. I w e

Pewnym sensie pasowało by to wspomnienie jak rodzice Rey odlatuja. Tylko jest jedno ale. Luke musiał by złamać jedna z ważniejszych zasad Jedi, poza tym, kto byłby matką :)

Tutaj kazda teoria moze sie sprawdzic

A jakby Rey byla corka Luka. Kylo, Luke ,Rey,Leia.

Nie za duzo tych Skywalkerów? :P

Pozyjemy zobaczymy :D

1

Leia nagrala wszystkie sceny do tej części, a Abrams powiedzial ze nie zamierza robić jej cyfrowej twarzy i po śmierci Carrie zaczęto pisac scenariusz do IX od nowa. Przypuszczam ze będa pokazane jej plecy jak wchodzi do stattku i ten statek wybuchnie lub cos w tym stylu.:)

Nie, wiedzialem fragment wywiadu z potwierdzeniem tej informacji na jednym portalu ( nie pamietam nazwy, jak znajde To podesle, poki co musisz zaufac mi na slowo :p )


Ja uważam, że Luke nie bedzie chciał szkolić Rey, jednak bedzie wiedział, że to Ostatnia szansa i zaryzykuje. Wedlug mnie odpada mozliwosc np. Wyjazdu Luka i powrotu w 9 czesci z jednego powodu. Mark Hamil ma już swoje lata i nikt nie podejmie się tak dużego ryzyka. Reżyser o tym wie ale publicznie przeciez nie powie. Myślę, że wszystko co najwazniejsze ( wyszkolenie Rey) zrobi w tej częsci. Za nic nie chciałbym zeby Luke zginął. Dlaczego? Rey jednak jest wybranką mocy? Za bardzo naciągane. Jedynie wedlug mnie sensownie zrobienie Skywalkera jako wybrańca mocy i jednoczesnie śmierć Luka jest powrót Kylo Rena na jasną strone. Przeczuwam, ze moze być on dobry.

Jednak najbardziej chciałbym żeby to Luke , triumfował" w tej wojnie, nawet kosztem śmierci Rey.

Znalazlem ostatnio stronę w ktorej,, ulało się " troche scenariusza ( przed ,,Przebudzeniem mocy" sprawdzilo sie w 100%) ,ale nie bede pisal ew. Spoilerów, jak ktoś chętny zapraszam na priv :)

Do kolegi wyzej ktory mowi ze Rey porzuci ścieżkę Jedi i ślad o mocy zaginie. Disney napisal ze nie ma wyznaczonej ostatniej części, bedą krecic dopóki film bedzie się podobał :)

0

Pes 15-16 powinien spokojnie pójsć na niskich.
Sam gram w 16 i śmiga ładnie

69

Zahamuj, włacz migacz, rozejrzyj sie, skrec w to prawo

1

Po polsku tez jest w liczbie mnogiej :)
Abrams potwierdzil ze tyczy sie to tylko Luka i on jest tytułowym ,,ostatnim"

Na pewno Nie chciałbym śmierci Luka i chciałbym dowiedzie się kto to Snoke ( bo podobno ta postac jux pojawila sie w całym filmie)
Oby tylko niw było tego samego co w Imperium Kontrataktuje :)

1

Coś dla fanów filmu, z ktorego postać mam na avku :D
Jakir macie teorie odnośnie Star Wars: Ostatni Jedi?
Potwierdzono ze nazwa tyczy się Luka.
Podzielcie sie teoriami :D

0

Bilans goli. Tak grałem i to sie zawsze sprawdzało :)

18

Ale garde to on trzyma prawie jak Mayweather xd

1

Niespodziewane zakończenie?
Pierwsza część Piły :P

0

Racja. Ale wiadomo ze kazdy ma wlasny gust. Ja np. Lubie grac w tenisa ale nie obejrze nawet 1 seta bo usne, to samo z kolarstwem

4

Bez kitu przez chwile uwierzyłem xd

0

Za wygraną w LM xd

9

Jak to sie mowi?
Epika,Liryka, zarząd FCB? ;D

1

Benfika chciała za mało xd

0

Prowadzenie finansów przez nas zarząd jak Perez

2

Chca zastąpić Verrattiego w środku pola xd

0

To jakbyscie widzieli podstawową pomoc? :)
Busi-Denis-Rakitić?

0

Wyobrazcie sobie sytuacje.
Musimy ( z powodow zalozmy dlugow) jednego z tych zawodników ( jednak nie sprowadzamy nikogo w jego miejsce) : Messi, Suarez,Neymar,Iniesta
Kogo byście wybrali?

0

Szczerze powiem, że Ceny też nigdy nie lubiłem :P
Znaczy jest neutralny dla mnie, ale predzej go nie polubie niz polubie :P

0

To akurat byłaby dobra walka :P

2

O mój Boże, Douglasa chce zastąpić?

1

On przeciez do Ciebie nic nie ma :P

1

No i gitarka kurde :D

0

Za Reignsem też nie przepadam. Ogolnie całe The Shield średnio mi sie podobalo :)

0

Zresztą wszystko sie okaze. Ja slyszalem o Strowmanie jako zwyciezcy, a jak bedzie? Chcialbym oczywiscie Ortona ale nie wygra RR na 99%.
Może Seth Rollins?
Może Brock?
Zobaczymy :)

0

Do AJ Stylesa nawet jakbym bardzo chcial nie moge sie przekonac. Od poczatku mi nie podpasowal i raczej go nie polubie :P

0

To może :
Rambo
Niezniszczalni
Obcy
Piła (gorąco polecam wszystkie części)

1

Star Warsy :P.

0

Podobno przyszle Royal Rumble ma wygrać Braun :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?