gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Podwójna ciągłą CHYBA 500 zł i 10 punktów :) Alw lece z pamięci i głowy nie dam :)
0
Tak tylko widzisz. Przesyłka kurierska kosztuje 13 zl :)
0
Witam, mam pytanko :)
CZy to: http://allegro.pl/wwe-2k16-pc-dlc-nowa-box-hit-wrestling-2016-i6007790750.html
Jest to wersja pudełkowa? Że dostanę pudełko a w nim płyta, czy też jakieś klucze aktywacyjne? Niby jest napisane ze pudełko, ale czas wysyłki (natychmiast) mnie zastanawia :)
0
Dziękuję wam bardzo :) Po prostu trochę pomatałem się tymi kilkoma cenami i nie byłem pewny, jednak dobrze myślałem :) Pozdrowionka :D
0
Mam pytanie, orientuje się ktoś jaka jest cena tego produktu?
http://allegro.pl/wwe-2k16-pc-dlc-nowa-box-hit-wrestling-2016-i6007790750.html
W całej aukcji widnieją 3 ceny. Najważniejsza jest ta na samej górze? (95zł)
Mogę zapłacić to troche ponad stówke, licząc przesyłkę i bronić się, że taka cena widnieje ,,tłustym drukiem'' ? Z góry dziękuję :)
0
W tym linku co ja wyslałem z tym kluczem Będę mogla grać onilne? :D
0
Dobrze, Tak tylko dla pewności bo nwm czy dobrze ogarnąłem :)
Ta aukcja za 95zł to zostanie mi wysłana zafoliowana, oryginalnie w pudełku? :) Bo nie jest jasno napisane, i cena to 95 zł czy 160? ;D
pomyślisz, że nie umiem czytać ale nie ogarniam tego :D
0
http://allegro.pl/wwe-2k16-klucz-steam-i6801008770.html
http://allegro.pl/wwe-2k16-pc-dlc-nowa-box-hit-wrestling-2016-i6007790750.html
A któreś z tych? W obu będę mógł grać online i bez problemów? Są to bezpieczne aukcje które wysłałem teraz? :)
0
Witam graczy :) Mam takie pytanie, otóż chciałem kupić sobie grę na PC WWE 2K16 :) Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/wwe-2k16-all-dlc-steam-pc-promocja-automat-24-7-i6793552951.html
Nie zależy mi na grze online, najbardziej chciałbym tryb my carrer, czy jeśli zakupię przedmiot z tej aukcji będe mógł normalnie, zawsze, o każdej porze , oprócz trybu online, bez żadnych problemów grać w tą grę? Z góry dziękuję za informacje. Po raz pierwszy planuje kupić takie konto za grosze i nwm czy warto :)
25
Pewnego dnia facet znajduje magiczna lampę, pociera i wychodzi z niej Dżin
-Spełnię twoje 3 życzenia, ale jest warunek, to co poprosisz twoja Teściowa dostanie 2x tyle. Przykład , poprosisz 10 dolarów, tesciowa dostanie 20.
*myśli*
-Poprosze 10 milionów dolarów
*puff ,dostal, teściowa dostala 20*
-Poprosze wille z basenem!
*teściowa dostała dwie*
-Ostatnie życzenie. Pamietaj tylko, teściowa dostake 2x tyle co ty.
-Chce żeby napadli mnie mordercy, pobili, ukradli połowę majątku i zostawili pół żywego
:)
0
Heheh no blaszak stoi koniecznie :P
0
Nie z wczoraj. Jest napisane,ze ostatnio :D Kiedy dokladnie- nie pamietam :D
4
Prosze o opinie :) Mój tata zrobił ostatnio takie zdjęcie: https://ibb.co/fHr1MQ
Możecie obiektyanie ocenić i podzielic się opinią? :)
Dodam, że nie jest on profesjonalnym fotografem tylko to jego taka zabawa od czasu do czasu :)
1
Dzięki! :) Pozdro :)
0
Mam takie pytanko :) gdzie mogę wstawić zrobione zdjęcie? Mój tata wczoraj zrobił koło domu niebo (dla mnie piękne) i chciałbym zeby inni mieli do niego dostęp :)
0
Bronisz posągu :) kupujesz gornikow ktorzy kopią zloto i dostajesz hajs. 150 zl- gornik, 125-wojownik, 300-lucznik 500-spartanin itd. Wciaga Bardzo :)
0
Dzięki wielkie! Pozdrowionka!
0
Wiecie może, gdzie kupię grę na PC : WWE 2k15? :)
Może być wersja cyfrowa, a może pudełkowa :)
Na allegro niestety same konsolowe :/
0
Stick War: Legacy :)
0
Hehe, kolege daje za nie 3 dychy i myślę o sprzdaży :p
1
Witam panów! mam pytanko. Ile warte może być moje konto na Shakes i Fidget? Wojownik, świat 8, 5500 miejsce w rankingu i 198 lv :)
0
Szkoda, że bramki nie strzelił xd
62
-Szeregowy! Nie widzialem Cie na zajęciach z kamuflażu!
-Dziękuje Bardzo!
0
Jeszcze Gomes pewnie
0
A Real nie radzi sobie z nami. Mecz meczowi nie rowny
2
Tak wgl to niby CR11 a wszystkie bramki jakie strzelił Masche to z karnego
0
Stary, byl taki komentarz więc zrób cos szybko bo Cię Zaraz zjedzą :P
3
Jeszcze jeden karny i ter Stegen :D
1
I od ter Stegena! Bravo lepszy! Xd
1
Ten mecz jest wspaniały jesli chodzi o strzelców. Coś wielkiego!