0

Hahaha to jest niemozliwe. Jeszcze Królem Strzelców zostanie xd

0

Wyobrażam sobiw komentarze jak przy Andre Gomes Będzie MOTM xdd

0

Głowy nie dam ale na 99% regulaminowy

0

Średnio to wygląda. Liczę w tym meczu na 2:2 i wygraną na CN. Damy radę! Jedziemy Barça!

0

Pisze dzisiaj bo wczoraj nie uzywalem telefonu :) Mam małego krwiaczka ale nie zagrażającego życiu :)
Dziękuję wam wszystkim za wsparcie! :)

82

Czekam na wyniki tomografu, rano okaże się czy ne mam krwiaka w mózgu, Trzymajcie kciuki drodzy Cules, nawet nie wiecie jakie ,,fajne" są szpitalne obiadki :D

0

Moglbym też prosić? :) Mecz z PSG po polsku (rewanż) :D

0

Rzeźbiarza oślepiła gwiazda Cristiano

0

Nie zależy mi na poleceniach :) I ten komentarz nie b na zielone bo kasy z tego nie ma :) Po prostu wystarczy spojrzec na wiele komentarzy np. O Lucho 14 lutego i 8 Marca, jest roznica? :)

3

Teraz 3/4 hejterow od zawsze wierzyło w Gomesa!

0

Ze wszystkim sie zgadzam, ale po co Finał LM? Sędzia też człowiek i może sie pomylić!

1

Z Busim akurat bawią czasami do tej pory :D

0

Idzie się przyzwyczaić :D

0

W rewanżu odrobią :P

2

Myślę że to najwyższy czas powiedzieć. Że jeśli przegramy z Realem to Ligą Jest stracona. Wiem, że zaraz zleca sie hejty, że Real potraci punkty. Ale odpowiem. My też nie wygramy wszystkiego. A Real małej przewagi nie ma,nie oszukujmy się. Będzie Bardzo Ciężko, ale trzeba wierzyć do końca. Wiele osób tutaj jakbyśmy mieli 6 pkt straty i 3 mecze do końca dalej by mówiła, że Real straci punkty i ich dogonimy...

1

Tak jak kolega wyżej, nie przesadzajmy. Wielu już w Ekstraklasie było Bogów futbolu i wiekszej kariery nie zrobili

1

Nie ma to jak miec na kuponie ostatni mecz i ,,obie strzelą" :)

0

Tak wogóle to zaczęło sie gadanie co to Barcelona bez sędziów :P Widze, że ta wygrana z PSG jest dla niektórych ,,memiarzy" pociągająca bardziej niż spłuczka od kibla :) Będą mieć materiały na nowe memy i zbieranie lajków :D
Aż Tracę wiare w ludzi, naprawdę :)

2

To raczej zjazd polityków PiSu xD

0

Po meczu Z PSG. Wchodze w ,,wystaw oceny" i już nie ma tej mozliwosci. A w kolumnie ,,Ocena redakcji" mają tylko Niemiec i Ney. W tym Ney wybrany MOTM
Edit. Oceny już wystawione.

0

Dlaczego w ocenach są tylko noty Ter Stegena o Neymara? (Obaj po 10)

1

A ja myślę, że City. Dawno z nimi nie gralismy. A Real pewniak na Leicester/Seville :P

6

O Boże, zawał w wieku 16 lat może się zdarzyć! Barcelono, Jesteś wielka!

0

Jedziemy z koksem jak Bracia Zielińscy! Barca!

0

Wiadomo o co chodzi :P

2

Gdybyś był zawodnikiem ekstraklasy, to wolałbys wygrać Ligę czy LM? Identyczne porównanie bo takie same szanse na wygraną LM xd

0

Niestety nie ma u mnie takiej opcji :/ już pytałem i nic :/

0

Jak teraz, chodzący do szkoły 16 latek może zarobić?
Potrzebuje paru groszy a nie mam pojęcia:)

2

Tylko, że Kraft skoczył pięknie i zasłużył.

0

Przeciez Ulubiony zawodnik schodzi a Najlepszy wchodzi. Pomyliłeś się :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?