gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha to jest niemozliwe. Jeszcze Królem Strzelców zostanie xd
0
Wyobrażam sobiw komentarze jak przy Andre Gomes Będzie MOTM xdd
0
Głowy nie dam ale na 99% regulaminowy
0
Średnio to wygląda. Liczę w tym meczu na 2:2 i wygraną na CN. Damy radę! Jedziemy Barça!
0
Pisze dzisiaj bo wczoraj nie uzywalem telefonu :) Mam małego krwiaczka ale nie zagrażającego życiu :)
Dziękuję wam wszystkim za wsparcie! :)
82
Czekam na wyniki tomografu, rano okaże się czy ne mam krwiaka w mózgu, Trzymajcie kciuki drodzy Cules, nawet nie wiecie jakie ,,fajne" są szpitalne obiadki :D
0
Moglbym też prosić? :) Mecz z PSG po polsku (rewanż) :D
0
Rzeźbiarza oślepiła gwiazda Cristiano
0
Nie zależy mi na poleceniach :) I ten komentarz nie b na zielone bo kasy z tego nie ma :) Po prostu wystarczy spojrzec na wiele komentarzy np. O Lucho 14 lutego i 8 Marca, jest roznica? :)
3
Teraz 3/4 hejterow od zawsze wierzyło w Gomesa!
0
Ze wszystkim sie zgadzam, ale po co Finał LM? Sędzia też człowiek i może sie pomylić!
1
Z Busim akurat bawią czasami do tej pory :D
0
Idzie się przyzwyczaić :D
0
W rewanżu odrobią :P
2
Myślę że to najwyższy czas powiedzieć. Że jeśli przegramy z Realem to Ligą Jest stracona. Wiem, że zaraz zleca sie hejty, że Real potraci punkty. Ale odpowiem. My też nie wygramy wszystkiego. A Real małej przewagi nie ma,nie oszukujmy się. Będzie Bardzo Ciężko, ale trzeba wierzyć do końca. Wiele osób tutaj jakbyśmy mieli 6 pkt straty i 3 mecze do końca dalej by mówiła, że Real straci punkty i ich dogonimy...
1
Tak jak kolega wyżej, nie przesadzajmy. Wielu już w Ekstraklasie było Bogów futbolu i wiekszej kariery nie zrobili
1
Nie ma to jak miec na kuponie ostatni mecz i ,,obie strzelą" :)
0
Tak wogóle to zaczęło sie gadanie co to Barcelona bez sędziów :P Widze, że ta wygrana z PSG jest dla niektórych ,,memiarzy" pociągająca bardziej niż spłuczka od kibla :) Będą mieć materiały na nowe memy i zbieranie lajków :D
Aż Tracę wiare w ludzi, naprawdę :)
2
To raczej zjazd polityków PiSu xD
0
Po meczu Z PSG. Wchodze w ,,wystaw oceny" i już nie ma tej mozliwosci. A w kolumnie ,,Ocena redakcji" mają tylko Niemiec i Ney. W tym Ney wybrany MOTM
Edit. Oceny już wystawione.
0
Dlaczego w ocenach są tylko noty Ter Stegena o Neymara? (Obaj po 10)
1
A ja myślę, że City. Dawno z nimi nie gralismy. A Real pewniak na Leicester/Seville :P
6
O Boże, zawał w wieku 16 lat może się zdarzyć! Barcelono, Jesteś wielka!
0
Jedziemy z koksem jak Bracia Zielińscy! Barca!
0
Wiadomo o co chodzi :P
2
Gdybyś był zawodnikiem ekstraklasy, to wolałbys wygrać Ligę czy LM? Identyczne porównanie bo takie same szanse na wygraną LM xd
0
Niestety nie ma u mnie takiej opcji :/ już pytałem i nic :/
0
Jak teraz, chodzący do szkoły 16 latek może zarobić?
Potrzebuje paru groszy a nie mam pojęcia:)
2
Tylko, że Kraft skoczył pięknie i zasłużył.
0
Przeciez Ulubiony zawodnik schodzi a Najlepszy wchodzi. Pomyliłeś się :)