0

Hahah tych przeróbek jest coraz Więcej :P

0

A co sądzisz o tych Verrattich, Eriksenach, Bellerinach?
Realne, opłacalne? :)

0

Skoro ta strona taka zła, to idź na lepszą i nie irytuj ludzi.
Czy napisałem coś sensownego. Nie wypowiadam się, bo każdy może zinterpretowac to inaczej.
Znajdz mi mój komentarz w ktorym płaczę jak dziecko, ok?
Ale co ja tam wiem... Wiek mlodzienczy z kims tak dojrzałym i mądrym jak Ty. Bez odbioru.

1

Moderacja tez ma życie prywatne i nie bedzie siedziala Więcej niz 24/7 xd
Tutaj nie mieli by przerwy w pisaniu artykulów xd

0

Uwazacie, ze w tym okienku mozliwe jest kupić PO do 40 mln i rozgrywającego z Topu?
Czy zabraknie money?
I kogo byscie sprzedali? :)

0

To,ze przejdzie to do historii , wiadomo. Jednak nie oszukujmy sie, dla Barcy zakonczenie rozgrywek wczesniej niz po podniesieniu pucharu nie jest satysfakcjonujące

0

Raczej sie nie wyroznie. Ale podstawa to rozgrywający z Topu :)

1

Niestety to prawda. A byłem pewny, że po awansie złapią wiatr w żagle... Niestety :/

0

Wracaj na notatnik bo twoje komentarze zaczynają irytować. Nie, nie mam bólu dupy o wasze Mistrzostwo. Po prostu nie napisales jeszcze nic sensownego Tylko wiecznie piszesz jaka ta strona, a raczej ludzie na niej źli.

1

Ciekawe czy powiedział mu ,,Skocz po szlugi" xd

0

To uczucie gdy czytasz, że Gomes na prawej obronie na Vicente Calderon i mini zawał

0

To kto zasłużył? Bo chyba ktoś musiał...

0

Rok urodzenia :P
Teraz polowa komentarzy to śmiech, a druga to płacz. Ciężko momentami rozróżnic :)

0

Nie chwali sie dnia przed zachodem slonca :)

14

,,Takimi meczami wygrywa się ligę" xd

0

Perez nawet bramkom zapłacił xd

1

Jeszcze nigdy nie było tak dobrej atmosfery przy przegrywanym meczu xdd

0

I płaczemy wlasnie dlatego że tyle setek a bramki nie możemy strzelic...

0

Skutecznosci tyle co bramek Mascherano nie licząc karnego

2

A Roberto sprobuje sił jako trener.

0

Wątpię. Teraz na płytach nie ma gier. Cd Key to podstawa.

1

I jeszcze Ballack :)

1

Nie mogli dwa razy wpisac ,,z... Realu" ,dlatego dali Portugalie :P

0

Nie ma problemu. I jak, pobrales aplikacje? :D

2

Polecam aplikacje Ringdroid :)
A na dzwonku osobiscie mam wycięty refren utworu : Sobota-Do góry łeb :)
Refren zaczyna się slowami ,,Serce wali jak dzwon" :)

2

Rakitić i Masche :)

5

Barcelona-zespól z Klasą
Real- zespół z kasą :)
Czytaj co piszesz :)

0

Chodzi mu Chyba o SuperPuchar Hiszpanii a nie El Clasico.
Ten gralismy przed rozpoczeciem ligi w zeszlym sezonie

8

Będzie więcej części niż Piły? Niedlugo wychodzi 8 , więc wyscig trwa :D

0

Pytalem juz dzis oto ale nie otrzymałem odp, sprobuje ostatni raz :)
CZy to: [Zobacz link: http://allegro.pl/wwe-2k16-pc-dlc-nowa-box-hit-wrestling-2016-i6007790750.html]
Jest to wersja pudełkowa? Że dostanę pudełko a w nim płyta, czy też jakieś klucze aktywacyjne? Niby jest napisane ze pudełko, ale czas wysyłki (natychmiast) mnie zastanawia,jest jednak cena kurierska :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?