- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
13
Jak dla mnie to dla Neymara nie ma już miejsca w Barcelonie. Nawet jakby jakimś cudem został to dla mnie może siedzieć cały sezon na trybunach.
6
@PheNOmeN Jakby został to bym go wykorzystywał. Piłkarsko w sensie.
Zobaczymy jak to się zakończy. Doszło już chyba do zbyt wielu zdarzeń, żeby miał zostać. Też na pewno docierają do niego informacje co myślą kibice. Co też raczej nie pomaga mu w podjęciu decyzji brzmiącej "ZOSTAJĘ".
1
@jacobFCB Sam sobie naważył tego piwa.
2
@PheNOmeN No ja już przedwczoraj swoje zabutelkowałem :D
2
@jacobFCB Miłego delektowania się nim :D.
2
@PheNOmeN Poczekam jeszcze do połowy sierpnia mniej więcej :). Chcesz to Ci wyślę pocztą na spróbowanie :P
Jeżeli masz 18 lat of course :P
1
@jacobFCB Mam :D. Ale obecnie alkoholu nie spożywam ;/.
1
@PheNOmeN Z wyboru czy konieczności?
1
@PheNOmeN Obecnie to znaczy w tej dokładnie chwili? ;D
1
@jacobFCB Z wyboru póki co :D.
2
@gorgota Nie to znaczy, że ogólnie :D.
2
@PheNOmeN Rozumiem, szanuje, podziwiam ;D
2
@PheNOmeN Ehh... Nigdy tego nie zrozumiem :P
0
@jacobFCB Oj tam panowie, idzie przeżyć :D. Teraz to i tak obecnie robota, sen, robota, sen i tak w kółko :D.
0
@jacobFCB Jaki gatunek uwarzyłeś? :)
0
@MadafakinGuy Teraz Dry Stouta. Wcześniej bawiłem się w Lagera ale to nuda. Fajnie sie warzy IPA. :)
0
@jacobFCB Dry Stout prosty w warzeniu, aczkolwiek smaczne piwko, IPA moim zdaniem drugi najlepszy smakowo gatunek, gdyż Imperial IPA dla mnie jest wzorem wśród piw, czyli P O T Ę Ż N A gorysz :)
1
@MadafakinGuy Dla mnie zbyt zalegająca goryczka jest w Imperialach. Lubię weizeny, american wheaty. Wolę piwa subtelniejsze.
Tatuś mnie pobłogosławił ostatnio Russian Imperial Stoutem. Ciężko się to piło. xd