0

Za co konkretnie? Bezpośrednia czy druga żółta??

0

Każdemu się zdarza ale razi w oczy, poprawiaj szybko :)

1

Rozumiem:) Ja go osobiście lubie, ale jako osobę tylko na ringu. Poza ringiem jest mi neutralny :)

0

Osobiście nie widziałbym go u nas ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie i wyszloby w praniu :)

1

Mnie to nie zirytowało i nie irytowałoby, myślę, że większośc użytkowników również.

2

Najgorszy nie był, ale myślę ,że jest w WWE bo woli być tam gwiazdą ( a można tam być do nawet 50 tki) niż mocnym średnuakiem w UFC i zblizac sie do konca ksriery :)

0

Mozesz powiedziec czemu? ;P
Bez spiny jak coś bo tylko chce znac Twoją opinie :D

0

Strowmana nie lubie bardzo, ale podobno ma wygrac przyszle RR

1

Hahah no mozna powiedzieć, że Brock nie ma rozbudowanego repertuaru ciosów :P

0

Myślę, ze jakbys został doradcą w FCB to bylby to dobry_wariant

0

Nie martw się , Xavi był raptem 5 cm wyższy, a murzyn to wiadomo, że szybki i skoczny ;P

0

Odrzucili podobno oferte Barçy opiewającą na 60 mln :)

15

A to, że jest to La Rambla

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #21

Co sądzicie o : Brock Lesnar

Dla mnie bestia, mimo,że w UFC pare razy dostał srogi łomot (zeby nie pisać wpier...), obecnie myślę, że nie do pokonania w WWE ale wiadomo, że tam wszystko może się zdarzyć. Najciekawsze u niegk jest to, jak wspaniałą on ma wydolność przy swoich gabarytach.

Czekam na Wasze komentarze!

----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

11

PodejŻane jest to, że nie jest to pewne info tylko medialne doniesienia.

A poza tym po co ma dorzucać dyche jak to nie są małe pieniądze? Nawet z paru milionów euro trzeba próbować zbijać.

0

Dobra luźno. Pozdrawiam:)

0

A było oficjalnie potwierdzone te ultimatum czy tez podobno?

2

Ale Bartek zrobił tych cichych transferów. Nawet Messi się nie załapał
Jakąś familie kupił chyba, że same Barcelony

0

Bo jeszcze z Chin nie przysłali odpowiednich papierow, a po drugie jest w druzynie od dwóch dni.
Myslisz ze jak np. Dzis kupimy Dembele to jutro zagra?

0

W takim razie, jak wyhodował jaja to powinien jeszcze mózg. Liverpool nie chce oddswać Cou, a podobno oferta to 90 mln+ zmienne i płacone w ratach na 5 lat. Liverpool na pewno trzęsie porami i odda Cou z pocałowaniem ręki, tymbardziej jak zamast kasy wolą zatrzymać go u Siebie.
Bartek stawia ultimatum, że wycofa oferte, Live odpowie ,,To wycofujcie" i jesteśmy tam gdzie teraz. Czyli głęboko w d...
Iks de

0

To jest ironia, prawda? Xd

0

Kłamiesz, nie przyznałbyś się do niego ;D

2

Bakłażan
Kabaczek
Marchewka (to juz warzywo chyba xd)
Pietruszka (warzywo)


Pierwsze dwa nie wiem xzy to warzywa xd

11

Serio uwazasz ze mozna kupić Hazarda za 120 mln? -_-

0

Zaznaczylem fife bo bede w nią gral, chociaz wole Pesa, ale wiadomo. FUt i znajomi kupują :)

0

To Wałęsa powiedział ,,Adam, a moze ty bys wziąl narty i zacząl skakać?"
:D

0

Też prawda:).

0

Dokladnie i to chodzilo. Widzialen tylko pare obrazkow a uwielbiam takie wielkie stworzenia jak np. Godzilla czy wlasnie smoki.
Dziekuje bardzo :)

8

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #20

Co sądzicie o: Kamil Stoch

Dla mnie przewspaniały facet, sympatyczny, jak zresztą każdy nasz skoczek, skromny i z wielkimi umiejętnościami. Osobiście lubie go bardziej od Małysza ale do jego osiągnięć jeszcze mu brakuje. Mam jednak nadzieje, że zrówna się z nim :) Ma już na koncie to, czego Adamowi zabrakło czyli złoo Olimpijskie:) Ogólnie jest to jeden z moich ulubionych polskich sportowców o ile nie uluboony:)



Czekam na Wasze komentarze!

-------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Mam pytanie
Wie ktos co to za film?
Są tam ogromne smoki i występuje gość w czarnycb włosach i ma na sobie jakby peleryne.
Wiem, że opis bardzo slaby ale tylko tyle wiem :)
Z Gory dzieki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?