0

Na tą chwile niestety dla Iniesty nie widze miejsca :/

0

Haha spoczko:) Każdemu się zdarza :D

0

Courtoisa też uwielbiam. Moj drugi ulubiony bramkarz :D

1

W 2000 ;P
Ter Stegena lubiłem od zawsze a po transferze do nas juz wogole ;D

3

W morde jeża, zapomnialem o Marcelo! Dzięki za przypomnienie:)
Marcelo za Luisa oczywiscie:)
Carvajal to PO a Alba LO ;P
A z Suarezem osobiście się nie zgodze ale to ttlko moje zdanie ;D

1

Moim ulubionym piłkarzem jest MAtS więc wiesz:)

1

Wypiszcie tutaj Najlepsza osiemnastkę La Ligi :D
Waszym zdaniem oczywiscie:)

Oblak
Carvajal-Pique-Godin-Filipe Luis
Busquets
Modrić-Kroos
Messi-Griezzmann-Ronaldo

Ter Stegen-Varane-Alba-Laporte-Koke-Suarez-Benzema
:)

0

Rowniez mam tak samo ;D

0

Teraz już tak :)

1

Już 1:1

0

A Real wlasnie przegrywa 0:1 z Fiorentiną w mevzu towarzyskim:). Ramos w podstawie:)

0

Aleksander_7 Ci powiedział? ;P

1

Tzw. Michał20
Jedzie do Barcelony chyba Bartomeu wpierdzielić ;P

20

Hat Trick, zabiera Antonele do domu ;P

Ps. Może jak widzi Bartomeu to sam chce jedenastkę spłodzic ;P

0

Podobno sztab szkoleniowy go odradzil ;P

0

Ale leży w śpiączce czy coś?

2

I jeszcze można dodać, że pewnie chciałby ładną pensję:) Kolejne ,,za" :)

0

Ano dobrze wiedziec ;D
Nie interesuje sie jkos bardzo koszykówką ;D

0

Wogole może jestem opozniony ale co z tym Schumacherem po wypadku? Pytam powaznie bo nie sledzilem tego

1

Ja nie wierze, że zostaną jak nawet sprowadzą tych zawodników.

1

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #25

Co sądzicie o: Michael Jordan

Na wstępie chce powiedziec, że moglem dać tą osobe dwa dni temu na dyskuji numer 23 ale niestety nie pomyślałem:)
Świetny koszykarz to mało powiedziane, to jest po prostu legenda koszykówki. Jeden z Najlepszych w historii, mimo, że zawsze bardziej lubiłem Kobe Bryanta:)
Jordan z tego co wiem był mistrzem wsadów:)
Sporo grał w Chicago Bulls:)

Jeśli w czymś się pomyliłem to prosze poprawcie bo nie interesuje się aż tak koszykówką ;D


Czekam na Wasze komentarze!

---------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Ale pojdzie siedziec normalnie czy cos zaplaci i będzie ok?

2

Dr House :) polecam:)

1

Trudno, dzięki za chęci:) pozdrawiam:)

0

Potrzebuje linka do mema
Jest na nim pis w tych bialo czerwonych foliach z napisem w stylu ,,zakon prawa i sprawiedliwosci przyłącza sie do walki u twego boku" :)
Z góry dzięki
A w razie czego chociaz samo ich zdjecie:)

0

Robiłem skład ale mnie wywaliło i się zresetowało i dałęm sobie spokoj, ale przed następną kolejką na pewno dołącze

0

Jak tam wam idzie w FPL? Ja właśnie drugie miejsce chociaż byłem na 1. Ta kolejka miernie z punktami:/

0

Jakbyś to ustawil jak Denis na lewej tak jak Deulo?
Miejsce jest tylko dla jednego z nich.

2

Może torrenty.to lub thepiratebay
Spróbuj :)

9

Nie wiem czemu ale wyczuwam multikonto tego kolesia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?