gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na tą chwile niestety dla Iniesty nie widze miejsca :/
0
Haha spoczko:) Każdemu się zdarza :D
0
Courtoisa też uwielbiam. Moj drugi ulubiony bramkarz :D
1
W 2000 ;P
Ter Stegena lubiłem od zawsze a po transferze do nas juz wogole ;D
3
W morde jeża, zapomnialem o Marcelo! Dzięki za przypomnienie:)
Marcelo za Luisa oczywiscie:)
Carvajal to PO a Alba LO ;P
A z Suarezem osobiście się nie zgodze ale to ttlko moje zdanie ;D
1
Moim ulubionym piłkarzem jest MAtS więc wiesz:)
1
Wypiszcie tutaj Najlepsza osiemnastkę La Ligi :D
Waszym zdaniem oczywiscie:)
Oblak
Carvajal-Pique-Godin-Filipe Luis
Busquets
Modrić-Kroos
Messi-Griezzmann-Ronaldo
Ter Stegen-Varane-Alba-Laporte-Koke-Suarez-Benzema
:)
0
Rowniez mam tak samo ;D
0
Teraz już tak :)
1
Już 1:1
0
A Real wlasnie przegrywa 0:1 z Fiorentiną w mevzu towarzyskim:). Ramos w podstawie:)
0
Aleksander_7 Ci powiedział? ;P
1
Tzw. Michał20
Jedzie do Barcelony chyba Bartomeu wpierdzielić ;P
20
Hat Trick, zabiera Antonele do domu ;P
Ps. Może jak widzi Bartomeu to sam chce jedenastkę spłodzic ;P
0
Podobno sztab szkoleniowy go odradzil ;P
0
Ale leży w śpiączce czy coś?
2
I jeszcze można dodać, że pewnie chciałby ładną pensję:) Kolejne ,,za" :)
0
Ano dobrze wiedziec ;D
Nie interesuje sie jkos bardzo koszykówką ;D
0
Wogole może jestem opozniony ale co z tym Schumacherem po wypadku? Pytam powaznie bo nie sledzilem tego
1
Ja nie wierze, że zostaną jak nawet sprowadzą tych zawodników.
1
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #25
Co sądzicie o: Michael Jordan
Na wstępie chce powiedziec, że moglem dać tą osobe dwa dni temu na dyskuji numer 23 ale niestety nie pomyślałem:)
Świetny koszykarz to mało powiedziane, to jest po prostu legenda koszykówki. Jeden z Najlepszych w historii, mimo, że zawsze bardziej lubiłem Kobe Bryanta:)
Jordan z tego co wiem był mistrzem wsadów:)
Sporo grał w Chicago Bulls:)
Jeśli w czymś się pomyliłem to prosze poprawcie bo nie interesuje się aż tak koszykówką ;D
Czekam na Wasze komentarze!
---------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Ale pojdzie siedziec normalnie czy cos zaplaci i będzie ok?
2
Dr House :) polecam:)
1
Trudno, dzięki za chęci:) pozdrawiam:)
0
Potrzebuje linka do mema
Jest na nim pis w tych bialo czerwonych foliach z napisem w stylu ,,zakon prawa i sprawiedliwosci przyłącza sie do walki u twego boku" :)
Z góry dzięki
A w razie czego chociaz samo ich zdjecie:)
0
Robiłem skład ale mnie wywaliło i się zresetowało i dałęm sobie spokoj, ale przed następną kolejką na pewno dołącze
0
Jak tam wam idzie w FPL? Ja właśnie drugie miejsce chociaż byłem na 1. Ta kolejka miernie z punktami:/
0
Jakbyś to ustawil jak Denis na lewej tak jak Deulo?
Miejsce jest tylko dla jednego z nich.
2
Może torrenty.to lub thepiratebay
Spróbuj :)
9
Nie wiem czemu ale wyczuwam multikonto tego kolesia xd