gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
,,Nie zasluguje na bycie gwiazdą" .
Nie stwierdzilem ze nią nie jest.
1
Dzięki za info ale ostatnio dodaje w sumie tylko osoby o ktorych pisali użytkownicy:)
12
Dyskusja z serii ,,Co sadzicie o...?" #39
Co sądzicie o: Popek Monster
Dla mnie osoba ktora nie zasluguje żeby być nazywana gwiazdą. Nędzny figher i zenujacy muzyk.
Nir prezentuje sobą zadnego przykładu. Nie rozumiem ludzi ktorzy mają go za idola czy autorytet. Jak np. Taki Karol ktory pochlasyal sobie twarz. Brak słow
Czekam na Wasze komentarze!
----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Chłopaki do wzięcia! To jest dopiero dobre na gorsze dni! :)
0
A z Ronaldinho to nowa wiadomosc dla mnie, dzieki wielkie, fajnie sie dowiedziec :D
0
Rozumiem ale wiesz, kwestia gustu:)
Mi osobiscie naprawde przypadly do gustu jego filmiki:)
5
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #38
Co sądzicie o: Krzychu Golonka
Na wstępie zaznacze, że wiem, że to osoba związana z piłką ale raczej w troche innej formie niż. Coutinho więc myślę, że można go tu umieścić:)
Świetny,, freestyler" i super kanał ,,Trenuj z Krzychem". Oczywiscie w prawdziwej piłce (tzn. Mecz na duzym boisku w profesjonalnej druzynie) to nie bylaby jego bajka i bylby co najwyżej przeciętny:)
Jednak facet naprawde angażuje sie w swoją robote bo mozna znalezc u niego wszystko, od sztuczek po styl dryblingu zawodników:)
Czekam na Wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
http://m.fangol.pl/viewgallery/223937/21/ratingi-pilkarzy-w-fifa
Nasz golkiperek ;D
0
Dzięki za opinie:) Poprawie na pewno:)
1
Wielu jest swietnych ale Roonie dla mnie zawsze polka wyzej:)
1
Jesli chodzi o kostke rubika to jest jakas sekwencja ze zawsze sie ułoży, trzeba sie po prostu nauczyć. A w wiekszosc rzeczy tam nie wierze
4
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #37
Co sądzicie o : Ronnie O'Sullivan
Jest to prosba użytkownika ale wypowiem sie krotko :)
Moj ulubiony Snookerzysta, Mistrz w swoim fachu i nie ulega to chyba wątpliwosci. Lubie oglądać Snookera a jego mecze to czysta przyjemnosć:)
Nie wiem czy jeszcze gra ale niestety zbliża się ku końcowi:/
Taki Messi Snookera:)
Czekam na Wasze komentarze!
--------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #36
Co sądzicie o: Anita Włodarczyk
Wedlug mnie zadna inna zawodniczka nie ma do niej startu:) Pierwszym rzutem potrafi zagwarantowac sobie Mistrzostwo Świata, ale ogolnie jakim kibiciem tej dyscypliny nie jestem. Dla mnie jednak Najlepsza Polska Sportsmanka:)
Czekam na Wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Tak, nic nie szkodzi:)
0
Nie ma najmniejszego znaczenia:)
6
Vermaelen to jest kozacki obronca tylko te kontuzje. Bez nich moglby grac w podstawie w klubie z TOP 5
72
1. W tamtym sezonie dostał szanse? Raz na 10 meczy ciężko czymś zabłysnąć
2. W presezonie jak i na początku sezonu jego wejscia mozna zaliczyć tylko na plus
3.Dajmy mu taką szanse jak Gomesowi to udowodni na co go stać
1
Mino Raiola był widziany w Barcelonie, gdzie odbył spotkanie z ojcem 13-letniego Xaviego Simonsa.
Jak mawia się w Hiszpanii, to największy talent od czasów Messiego, a teraz media bliskie Katalonii donoszą, że młody piłkarz może opuścić Camp Nou.
2
Dzięki stary za wklejenie! :D
Spiszemy sie priv :D
9
Mala ciekawostka, wczoraj w odcinku ,,Świat Wedlug Kiepskich" na ATM Rozrywka, można bylo zobaczyc jak reprezentacja strzela bramke i na 99% strzelcem był Tomasz Hajto:)
0
Stawiam BTTS
0
Pewne źródełko ;P
1
Gimenez mi sie marzy w Barcelonie od dawna:)
0
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #34
Co sądzicie o: AJ Styles
Jest to prosba użytkownika ale tym razem sie wypowiem:)
Nie rozumiem dlaczego jest tak wielkim ulubieńcem tylu ludzi:) Mi ten zawodnik WWE po prostu nie przypadł do gustu ani jako osoba poza ringiem jak i w ringu:) Niby ma takie swietne wejscie ale mi jakos średnio sie podoba, o wiele bardziej wole wejscie Finna Balora niż jego:)
Czekam na Wasze komentarze!
--------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Jesli w ciągu 48h mecz nie będzie powtorzony/kontynuowany to rozliczane po kursie 1.
6
Zeby upilnowac Verme to trzeba 50 letnieg profesora z 60 letnim stażem i darem od Boga
0
Ale nie ma szansy zarejestrowania
1
A ja jedenascie ;P
0
Na pewno po meczu bedzie dzwonil do Bartka i transferek dopinał.
0
Żeby sie Bartomeu minuty nie skonczyly