0

6 minut spóźnienia:) Sorki wielkie ale szybciej nie dalo rady :D

11

Dyskusja z serii ,,Co sadzicie o...?" #29

Co sądzice o; Justyna Kowalczyk

Dla mnie świetna biegaczka narciarska, Najlepsza w historii Polski w tej dyscyplinie i dlugo takiej nie będzie:) Wielokrotna medalistka Olimpijska:)
Szkoda tylko, że biega w czasie ,,wielce chorych" , dla mnie ta cała astma to pic na wode:)


Czekam na Wasze komentarze!

------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

5

Klauzula wygasła 15 lipca

1

Byl artykul ze Messi zaoferowal Ardzie nr10 :)

7

Dokładnie, bez niego nie byłoby tego wyniku. Swók chłop

13

PSG doszło do porozumienia z Monaco w sprawie transferu Mbappe!

Omijają finansowe fair-play tym, że teraz go z Monaco wypożyczają, a za rok płacą około 180 milionów euro.

Nie ukarają ich za to FFP znając życie. Nie znosze tego klubu przez tego szejka

0

Durex złożyl propozycje ;P

1

O kurde. Nie zauwazylem i w sumie nie zrozumiałema chcialem pomóc ;P
Sorki wielkie :D

1

Ogólnie nie, ale na tą chwile Glik nie odstaje, a nawet jest bardziej bramkostrzelny od Ramosa. Na tą chwile oczywiscie:)

1

,,Czy komisy są trudne ?" - nie widzę ani pytania o pomoc ani propozycji udzielenia pomocy w Twoim komentarzu:)

30

To jaki sens komentarza oprocz chwalenia się? :)

9

Stare Polskie powiedzenie brzmi: Napoli kupon Ci spie*doli

0

Glik ma 34 bramki w karierze klubowej:)

0

Ooo dobrze wiedziec:)
Dzieki:)

0

W sumie tyle części ze to prawdopodone ;P

1

Tier to w stylu wiarygodnosci zrodla
Im wyzszy tier tym gorzej.
Tier 4 to najmniej wiarygodne źródło
Tier Official to oficjalka
Tier 1 to wiarygodne zrodlo, np. Gerard Romero
:)

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #28

Co sądzicie o: Kobe Bryant

Mój ulubiony koszykarz:) Żywa i grająca legenda LA Lakers mimo, że troche lat na karku już ma i pewnie niedlugo odwiesi ,,Buty na kołku" :/
Wiekszosc osob najbardziej lubi Jordana, o ktorym byla juz dyskusja, ale dla mnie Kobe zawsze będzie numerem 1:)

Czekam na Wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Wieczorem lub rano, ok? Kolega wlasnie jest w drodze z wakacji:)

0

W momencie TKO było 86-85 dla Floyda

0

Tak samo chłopacy jest przyjęte jako poprawna forma:)

0

Ja to w okolo poltora roku chyba zebralem ale.glowy nie dam
Na stronie jestem od marca 2015 (zarejestrowany, bo przeglądalem duzo wczesniej) :)

1

Wiecej osob studiuje na Wyższej Szkole Robienia Hałasu:)

Ale tak serio to mam kumpla który tam jest, jak chcesz to moge zebrac troche info:)

0

To ilu jest u nas Hiszpanów U-21?

1

Ja mam w tej chwili 5811 nieprzeczytanych :P

5

Jesli kogos to interesuje to przypominam, że dziś nie będzie codziennej dyskusji z powodu meczu:)
Jutro już normalnie będzie:)

4

Już mozna stwierdzic ze niewypał ;P

0

Z tego co kojarze to ten użytkownik to dziewczyna:)

2

Sergi Roberto ma : sergiroberto
Jest jeszcze FCBarcelony:)
Reszty nie wiem bo nie używam tego :)

1

Wszystkie Star Warsy, ewentualnie Avatar :)

0

W lidze to go już nie ma n szczęście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?