2

Jak Xavi w najlepszym okresie xd

60

Od początku jestem i bylem przeciwny transferowi Paulinho za taką kwote ale ludzie. To juz jest nasz zawodnik!
Dajmy mu zagrac choć minute zamiast go krytykować! Rozumiem, byc przeciwnym jego transferowi. Ale czym ten facet podpadł, że już spada krytyka?

0

O mój Boze xd.

0

Tier official to sama Barcelona :)

Tier 1 to np. Gerard Romero

1

Pierwszy raz o nim slysze ;P
Zaraz poczytam co nieco :)

1

Dzieki wielkie :D
Codziennie od tych myślników w dol kopiuje na telefonie a gore jade z pamięci :)

Powiem Xi tylko, że jutro jest ktoś, kogo na 99% zna kazdy na tej stronie:)

1

Problemy z internetem, już jest, wybacz:)

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o ...?" #19

Sorki za spoznienie ale problemy z internetem:)


Co sądzicie o : Krzysztof Jotko


Mysle, ze ma realne szanse powalczyc o Top5 w swojej wadze w UFC :)
Najmniej wierzylem z niego ze wszystkich Polakow w UFC ale przekonal mnie i to bardzo:)


Czekam na Wasze komentarze!

-------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

A ja mysle ze dla Leo ma to znaczenie. Gdyby nie Barça kto wie czy bylby pilkarzem

0

Messi przeciez nie mowi po Polsku...

0

Hahaha ok.

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #18

Co sądzicie o :John Cena


Jako wrestlera nie lubie go jqkos bardzo ale nie powiem tez ze go nie lubie. Niektorzy za bardzo chcą zrobic z niego kryształowego:)
Jako aktor nie oceniam bo nie oglądałem filmow z jego udziałem:)

Czekam na Wasze komentarze!

---------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

1

Dzieki wielkie. Świetna robota! :)

2

Jedno pytanko :)
Ten tier to im nizej tym lepiej. Czy im wyzej tym lepiej ;D
Bo napisales im niższy tym mniej wiarygodne, a p chwili ze 1 to najbardziej wiarygodne ;D

0

A kiedy on nie byl kontrowersyjny ;P

1

Kwestia gustu :P
Osobiscie pierwsze slysze o tej osobie którą napisałes ;D

0

Pamietaj, nie ma pewniaków ;P

1

Jest artykuł ;P

1

Szkoda:) Ale narazie mam kalendarzyk do 20 sierpnia i tego się trzymam ;P
Mozesz na pv zapoponowac coś :D

1

Temat nie podszedł? ;P

2

Hahaha ja tak samo ;P

2

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #17

Co sądzicie o: Maciej Maleńczuk

Dla mnie jest to świetny muzyk (nie biore w najmniejszym stopniu zachowania poza sceną), wiele kawałków nawet mi ( rocznik 2000, czyli raczej inne pokolenie) wpada w ucho i lubie czasem sobie go posluchać. Wiem, że prywatnie i publiczne jest dość kontrowersyjny mówiąc lekko. Jednak takie kawalki jak ,,Sługi za szlugi" czy ,,Synu" to majstersztyk :)

Czekam na Wasze komentarze!

---------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

1

Nawet Arnold Boczek by sie nie powstydził

2

Jak już wczoraj mnie ze strony wywalało bo tyle ludzi było to wtedy by chyba w całej Polsce internet odcieli

0

On już chyba od dawna gra w Leverkusen, w BVB gra chyba Lars Bender. Jeśli się mylę to popraw:)

A nie, edit. Jednak masz racje. Przepraszam bardzo:)

0

Chyba mozna ale musialby być graczem rezerw ale nie jestem pewny na 100% :)

1

Southampton FC poinformowało, że chińska rodzina Gao kupiła 80 procent akcji klubu.
Zrodlo: Piłkarski Świat

0

Za co BarcaInfo bana wyłapał?

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #16

Co sądzicie o : The Undertaker

Dla mnie chyba największa postać we Wrestlingu w historii. Osobiście najbardziej lubie Randy Ortona ale Undertakera chyba nie można nie lubić.
To jego mroczne wejscie potrafilo wywołać ciarki...
Jak miał konflikt z Kane'm i zostal ,,zakopany żywcem" to płakałem (mialem moze z 9-10 lat) bo balem się, że już nie wróci. Teraz jednak bo jego chyba ostatecznym już odejściu, jestem pewien, że w WWE podczas Wrestlemanii zawsze ju bedie taka pustka i niedosyt. Wiele osób oglądalo WM tylko ze wzgl3du na niego. Jest to koniec pewnej epoki. Nadchodzą czasy Reignsów, Rollinsów, Strowmanów. Jednak nigdy wedlug mnie nikt noe bedzie w stanie go zastąpić

Czekam na Wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

2

Za rok to miejmy nadzieje ex-prezydenta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?