0

@plutonio Pisz za siebie.

0

@Janiama Pique w formie TOP był lepszy od Ramosa i od Puyola, to nie ma wątpliwości. Od ponad 10 lat jest w TOP conajmniej 5 obrońców.

0

@Janiama Raczej nie, bo Puyol nigdy nie był TOP 5 obrońców i tutaj się oddaje głos z sentymentu, a nie z faktycznych umiejętności.

0

@Janiama Jakby to było normalne głosowanie to Puyol by był za Pique i Ramosem.

0

@Chwytliwy Według mnie jedna z najładniejszych aktorek, a jest blisko 50 lub już ma.

0

@takisobiektos Rację ma, ale tylko prowokuje tych, którzy myślą, że Romero to wyrocznia. Niech sobie myślą, co chcą.

0

@LuisSalvano Też jej nie trawię, ale w ogóle nie jesteście lepsi reagując na jej zaczepki.

0

@Azi O co ci chodzi? Przecież u niego w 3 pomocników jest Rakitic.

1

@Suzu Busquets to już w ostatnim sezonie Lucho nie wyrabiał.

3

@Kajol Zobaczymy czy trener odpowiednio wykorzysta te możliwości czy zabije.

0

@Roni/VEB Nie kracz.

9

To powinna być czerwona kartka, bo Dembele by im odjechał.

16

Pomoc Busquets-Rakitic nie ma prawa bytu. Nawet w meczach o pietruchę.

1

@Chwytliwy Nie wiem o co chodzi, ale popieram ten komentarz. Nie można pisać językiem chamskim i agresywnym.

0

@Janiama Ten skład odbieram jako śmieszną prowokacje z twojej strony i nic więcej :D

0

@Transu96 Moja koleżanka ze szkoły pracuje w Żabce... Ja myślałem, że na jakieś studia pójdzie, bo najlepsze oceny w klasie miała i też najładniejsza dziewczyna w klasie i chyba w szkole :D

0

@Tomo_95 Hahahahahaha. Pamiętam jak rok temu piliśmy z angolami na wakacjach. Tak jak mówisz 4 byle Tyskie i nie wiedzieli gdzie są. A mówili, że mają mocne głowy.

1

Szczególnie, że Ciebie przeskakuje zawodnik w LM niższy o głowę jak chce.

8

@nitey Ja tam się nie uważam za alkoholika, a lubię sobie machnąć jakieś piwko lub małpkę, bo to przyjemna rzecz, a szczególnie po robocie.

0

@l0Messini Podobnie jak Verba mate.

0

@Kuczek Raz jej się udało i tyle. Jakby grała z jakąś siostrą Williams lub Muguruzą, to bym się obawiał, ale gra z dość przereklamowaną zawodniczką i myślę, że wygra.

0

@bartekmess Ktoś to tak przetłumaczył, że nie wiadomo o co chodzi.

2

No, jakby to wpadło, to Mascherano zdobyłby piękną bramkę. Szkoda, że taki zawodnik zdobył bramkę po oddanym karnym i to praktycznie w końcówce gry u nas :D

1

@Andi18 Nawet jak wygramy LM, to odejdzie, bo prowadzenie Barcelony go przerasta i to po nim widać. Byli lepsi trenerzy, którzy mieli dość jak Guardiola czy Enrique, a Ernesto zostanie? Wątpię.

0

@MesQueUnClub96 Wozniacka to jakieś wielkie wyzwanie?

0

@Andi18 Musimy poczekać sezon aż Valverde odejdzie, bo przy tym trenerze znowu będziemy oglądać Busquetsa i Rakitica w pierwszym składzie.

0

@Janiama Barca nie dała by zarobków na poziomie Pique.

0

@Messibestplayerintheworld Ja bym sobie dał spokój. Mógł zostać i być tutaj Legendą, a teraz jest jednym z wielu.

0

@Janiama Vidal nie zarabia 8 mln, ale 5.

1

@jacobFCB Dzieci myślą, że PSG go nam łatwo sprzeda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?