@Xavinho54 Tylko, że Alena jest młodszy i wszystko przed nim. Rafinha zagra 2 fajne mecze [jeden już zagrał], 8 słabych/przeciętnych i kolejny sezon z głowy przez kontuzję. Tak już jest od 2015 roku.
Nie chcę bronić Dembele, ale dużo bardziej by pasował do Barcy Enrique z dwóch pierwszych sezonów. Kontry, dużo szybsza gra i według mnie tam by się czuł jak ryba w wodzie. Nawet jak w tym sezonie nie będzie miał kontuzji, to nie pokaże pełni swoich możliwości, bo nie gra swojej gry. W poprzednim sezonie wychodziliśmy do kontr, ale bardzo rzadko i niestety w kluczowym momencie Francuz się nie popisał [Liverpool] A wy jak uważacie?
@cudak321 Ja właśnie od momentu wypożyczenia Coutinho do Bayernu, to się obawiam dwumeczu z Bayernem w LM. Brazylijczyk nas może wywalić z LM bramką lub asystą. Będzie grał za plecami Lewandowskiego i będzie mógł mu swobodnie asystować lub będą sobie robili miejsce. Według mnie świetnie się będą uzupełniać.
@Bagsik88 Rzadko się z Tobą zgadzam, ale trzeba Ci przyznać racji. W presezonie Griezmann grał dobrze i zagrał słaby mecz oficjalny 1! Gdzie reszta drużyny też grała kichę i najlepszym zawodnikiem był nasz bramkarz.
@Gosciuu Uważam, że nawet jeśli wygralibyśmy tryplet, to Valverde odejdzie, bo po prostu będzie miał dość. Zarząd go po tryplecie nigdy by nie wywalił, ale on zrezygnuje.
@KamQiX Salaha w Romię uważałem za tylko dobrego piłkarza, który pewnego poziomu nie przeskoczy i nie widziałem w nim takiej klasy zawodnika jak napisałeś. Mou się na nim nie poznał i inni trenerzy też nie. Dopiero u Kloppa pokazał, co potrafi.
@grizzy10 Pewnie by było, to samo lub jeszcze gorzej jakby zagrali razem od początku przeciwko Bilbao, ale teraz Valdek może powiedzieć, że wypróbował czegoś nowego i teraz wystawi "najlepszych" zawodników.
@Janiama A tak dzielnie broniłeś Valdka przed krytyką, a prawda jest taka, że wszystko jest zależne od zdrowia jednego zawodnika i to jest tragedia. Takich zawodników mamy, a wszystko zależy od małego Argentyńczyka.
@rebelniak Trener robi z piłkarzy klasy światowej przeciętnych grajków. Pierwsze przykłady z brzegu, to gwiazda Ligi Angielskiej Brazylijczyk, który robił w Anglii co chciał, a kolejny to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Francuskich, który grał w BVB. Podobnie może być z Griezmannem, ale on się raczej wpasuje, bo grał w defensywnym Atletico bardzo dobrze i od zawsze gra w Lidze Hiszpańskiej.
@rebelniak Teraz już można, bo ktokolwiek by tam nie grał czy to Mbappe, Hazard, Ronaldo, De Bruyne, Kimmich czy Neymar, to gra by wyglądała tak samo. Przyszedł De Jong, Griezmann czy wcześniej Coutinho/Dembele i tacy zawodnicy nie wiedzą co mają robić na boisku? Tylko Messi wie i Alba, który bardzo dużo korzysta na współpracy z najlepszym piłkarzem na świecie, a reszta biega jak zagubione owieczki.
@kamilos1214 Alba uwolnił swój potencjał, ale to dalej jest LO, a LO nigdy nie będzie LS. Jak nie ma Messiego, to lewe skrzydło nie istnieje, a jak Dembele jest obecnie w takiej formie, to żadne skrzydło nie istnieje.
@Ronaldinho10_ Za Enrique były lania z PSG, Bilbao 4-0 i z Juve, ale nie było aż tak nudnej gry. Pomoc często grała wielkie g....., ale potrafiliśmy zrobić kilka grożnych kontr i jakoś to wyglądało, a obecny styl Barcy jest gorszy od Barcy Martino z drugiej połowy sezonu, a to już jest wyczyn. Szczególnie, że Barca Valverde ma lepszych zawodników niż Barca Martino.
Alba bez Messiego, to jest parodia piłkarza i nie potrafi grać zagrać prostej piłki. Wielu zawodników korzystało na współpracy z Messim jak Iniesta, Xavi, Suarez czy Alves, ale Hiszpan gra tak jakby ktoś mu zabrał umiejętności, a tamci zawodnicy coś potrafili zrobić bez Leo.
4
@krefi10 Według mnie to był jeden z lepszych zawodników Celty.
1
@insp1re Jak nie on, czyli bardzo dobrze.
2
@Commando Ktoś kto nie chcę tutaj Neymara, to jest od razu jego hejterem? Poza tym sam @BarcaInfo prowokuję takimi postami.
3
@Xavinho54 Tylko, że Alena jest młodszy i wszystko przed nim. Rafinha zagra 2 fajne mecze [jeden już zagrał], 8 słabych/przeciętnych i kolejny sezon z głowy przez kontuzję. Tak już jest od 2015 roku.
0
@bartoszekkk No, tylko by się dalej kompromitowali.
0
@Jordi10 U nas od razu by się Straż Miejska doczepiła :D
1
@V e B 96 To włącz Fifę i do dzieła...
9
Nie chcę bronić Dembele, ale dużo bardziej by pasował do Barcy Enrique z dwóch pierwszych sezonów. Kontry, dużo szybsza gra i według mnie tam by się czuł jak ryba w wodzie. Nawet jak w tym sezonie nie będzie miał kontuzji, to nie pokaże pełni swoich możliwości, bo nie gra swojej gry. W poprzednim sezonie wychodziliśmy do kontr, ale bardzo rzadko i niestety w kluczowym momencie Francuz się nie popisał [Liverpool] A wy jak uważacie?
1
Można powiedzieć, że futbol Chelsea oddał z Lisami, to co zabrał z Liverpoolem w SPE, bo tamten mecz powinni wygrać.
0
@Hosh Ja bym prosił żeby mi chociaż za czapkę oddał, bo przecież inni kibice po niej łazili i się nie będzie do niczego nadawać :D
1
@Janiama Carlos to Messi Lewej obrony. Tutaj wynik może być tylko jeden.
0
@cudak321 Ja właśnie od momentu wypożyczenia Coutinho do Bayernu, to się obawiam dwumeczu z Bayernem w LM. Brazylijczyk nas może wywalić z LM bramką lub asystą. Będzie grał za plecami Lewandowskiego i będzie mógł mu swobodnie asystować lub będą sobie robili miejsce. Według mnie świetnie się będą uzupełniać.
1
@Bagsik88 Rzadko się z Tobą zgadzam, ale trzeba Ci przyznać racji. W presezonie Griezmann grał dobrze i zagrał słaby mecz oficjalny 1! Gdzie reszta drużyny też grała kichę i najlepszym zawodnikiem był nasz bramkarz.
0
@Gosciuu Uważam, że nawet jeśli wygralibyśmy tryplet, to Valverde odejdzie, bo po prostu będzie miał dość. Zarząd go po tryplecie nigdy by nie wywalił, ale on zrezygnuje.
0
@KamQiX Salaha w Romię uważałem za tylko dobrego piłkarza, który pewnego poziomu nie przeskoczy i nie widziałem w nim takiej klasy zawodnika jak napisałeś. Mou się na nim nie poznał i inni trenerzy też nie. Dopiero u Kloppa pokazał, co potrafi.
0
@Piotr,1985 No, ja właśnie oglądam, bo tego filmu jeszcze nie widziałem :D
0
@grizzy10 Pewnie by było, to samo lub jeszcze gorzej jakby zagrali razem od początku przeciwko Bilbao, ale teraz Valdek może powiedzieć, że wypróbował czegoś nowego i teraz wystawi "najlepszych" zawodników.
7
@Janiama A tak dzielnie broniłeś Valdka przed krytyką, a prawda jest taka, że wszystko jest zależne od zdrowia jednego zawodnika i to jest tragedia. Takich zawodników mamy, a wszystko zależy od małego Argentyńczyka.
0
Oby Szejki nie wywalili Pepa, bo ośmielił się zmienić Aguero.
3
@rebelniak Trener robi z piłkarzy klasy światowej przeciętnych grajków. Pierwsze przykłady z brzegu, to gwiazda Ligi Angielskiej Brazylijczyk, który robił w Anglii co chciał, a kolejny to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Francuskich, który grał w BVB. Podobnie może być z Griezmannem, ale on się raczej wpasuje, bo grał w defensywnym Atletico bardzo dobrze i od zawsze gra w Lidze Hiszpańskiej.
6
@rebelniak Teraz już można, bo ktokolwiek by tam nie grał czy to Mbappe, Hazard, Ronaldo, De Bruyne, Kimmich czy Neymar, to gra by wyglądała tak samo. Przyszedł De Jong, Griezmann czy wcześniej Coutinho/Dembele i tacy zawodnicy nie wiedzą co mają robić na boisku? Tylko Messi wie i Alba, który bardzo dużo korzysta na współpracy z najlepszym piłkarzem na świecie, a reszta biega jak zagubione owieczki.
4
@D10SLEO To jest jedyny normalny kibic Realu na tej stronie i może tu być. Nie prowokuję i nie szuka spiny.
1
@kamilos1214 Alba uwolnił swój potencjał, ale to dalej jest LO, a LO nigdy nie będzie LS. Jak nie ma Messiego, to lewe skrzydło nie istnieje, a jak Dembele jest obecnie w takiej formie, to żadne skrzydło nie istnieje.
4
@Ronaldinho10_ Za Enrique były lania z PSG, Bilbao 4-0 i z Juve, ale nie było aż tak nudnej gry. Pomoc często grała wielkie g....., ale potrafiliśmy zrobić kilka grożnych kontr i jakoś to wyglądało, a obecny styl Barcy jest gorszy od Barcy Martino z drugiej połowy sezonu, a to już jest wyczyn. Szczególnie, że Barca Valverde ma lepszych zawodników niż Barca Martino.
0
@krefi10 Średni? Bardzo dobry zawodnik przychodzi nas sezon praktycznie za darmo i za rok kupują Sane.
0
Powodzenia Coutinho obyś za rok wrócił do nas.
5
Alba bez Messiego, to jest parodia piłkarza i nie potrafi grać zagrać prostej piłki. Wielu zawodników korzystało na współpracy z Messim jak Iniesta, Xavi, Suarez czy Alves, ale Hiszpan gra tak jakby ktoś mu zabrał umiejętności, a tamci zawodnicy coś potrafili zrobić bez Leo.
0
Będzie lepiej, ale od stylu bolą oczy i jak kamerzysta pokazuje kucającego Valverde już 20 minucie, to się nóż w kieszeni otwiera.
1
Zawodnik na wylocie zrobił więcej tym jednym strzałem niż Dembele, Suarez i Griezmann razem.
0
@Adamski69 Kante to mieszanka Makelele i Vieiry.