@El dominatore No, ale to było podstawówce. 1-2 klasa, aż się dziwię, że jeszcze to pamiętam. Nie wydaję mi się, że dostałeś piłką od kosza z taką siłą jak Sanchez. Reakcja Sancheza była gorsza niż 6 latka, ale piłka od kosza to co innego.
@El dominatore Aż mi się przypomniało jak kolega na w-fie, tak dostał od typka, którego nie lubił, ale piłką od kosza. Oczywiście od razu upadł, a nie jak Sanchez...
@Asturyjczyk Ciekawe jakby to u nas wyglądało po tylu latach posuchy. Wiem, że Inter to nie jest ta sama drużyna, co 8-9 lat temu, ale jednak tyle lat bez żadnego trofeum to katastrofa.
@Chwytliwy Ty jesteś cenny jak 10 Neymarów. PSG musiało by dopłacić 2 miliardy, żeby ta transakcja przeszła. 2 miliardy w lodach kaktus i do tego flacha dla @SeeleyBooth
@Triv44 Było też Ronaldo czy Ibrahimovic, którzy też LM nie wygrali. Aguero i Lewy mogą podzielą ich los, ale i tak zostaną zapamiętani jak świetni napastnicy.
@VamosGirl Messi nie gra już 90% spotkań, bo w poprzednim sezonie zebrał jakieś 4000 minut, a kiedyś grywał ponad około 5000. Oczywiście życzyłbym Luisowi, żeby rozegrał sezon życia i strzelał bramkę za bramką, ale to prawdopodobnie będzie jego ostatni sezon u nas i forma już nie będzie wiele lepsza.
@Kamil92 5 lat temu, to Suarez czy James był byli wielkimi transferami, bo przychodził za około 80 mln Euro, a teraz klub ściągnie zawodnika za ponad 100 mln, bo rozegrał jeden bardzo dobry sezon.
@Kamil92 80 mln Euro to nie mało jak na 1 LO. Nawet jeśli to jest Lucas, który za kilka lat może być najlepszy na swojej pozycji. Gracze z obrony przeważnie kosztowali mniej niż gracze z pomocy czy napastnicy.
Wiele razy broniłem Ronaldo jak był tutaj smarowany, ale jego obecność w trójce to śmiech na sali. Do nominacji wystarczy hat trick w 1/8 i kilka bramek w LM? Messi rozegrał sezon 2017 2018 dużo lepszy niż Ronaldo obecny i go w 3 nie było. Ronaldo nawet królem strzelców nie został, bo od niego był lepszy 37 letni wyjadacz. Liga wygrana z palcem wiadomo gdzie i tyle.
@4drian0 Sam Messi>Jesus, Aguero, B. Silva, Marhez. Więc jakim cudem City ma lepszy skład? Ter Stegen jest lepszy od każdego ich bramkarza. Jedynie De Bruyne>Coutinho i Walker, Cancelo>Semedo, Wague. Środek obrony i lewą obronę mamy lepszą.
@bartoszekkk To by powtarzali w każdej edycji rzutów karnych jakiegoś karnego. Dudek w 2005 roku czy Patricio przy karnym Błaszczykowskiego też nie stali na linii.
0
@nakamura001 Zacznij czytać komentarze wyraźniej.
0
@IronSanHybrid Nigdy nie widziałem 12 latki, która wyglądała na 30. Najwyżej 18 latka na tyle wyglądała.
1
@nitey To na całe szczęście nie jest z La Masii...
1
@Barca_Big_Moment Vidala nie ma w kadrze.
3
Komentarz usunięty
2
@Barca1922 A ja Dorotę Wellman.
1
@koksik2700 No, właśnie. Oby nie.
0
@El dominatore No, ale to było podstawówce. 1-2 klasa, aż się dziwię, że jeszcze to pamiętam. Nie wydaję mi się, że dostałeś piłką od kosza z taką siłą jak Sanchez. Reakcja Sancheza była gorsza niż 6 latka, ale piłka od kosza to co innego.
0
@El dominatore Aż mi się przypomniało jak kolega na w-fie, tak dostał od typka, którego nie lubił, ale piłką od kosza. Oczywiście od razu upadł, a nie jak Sanchez...
0
@Asturyjczyk Ciekawe jakby to u nas wyglądało po tylu latach posuchy. Wiem, że Inter to nie jest ta sama drużyna, co 8-9 lat temu, ale jednak tyle lat bez żadnego trofeum to katastrofa.
2
@SeeleyBooth Pażdziernik lub Listopad, a ogólnie to Jesień.
2
@Chwytliwy Ty jesteś cenny jak 10 Neymarów. PSG musiało by dopłacić 2 miliardy, żeby ta transakcja przeszła. 2 miliardy w lodach kaktus i do tego flacha dla @SeeleyBooth
0
@Triv44 Było też Ronaldo czy Ibrahimovic, którzy też LM nie wygrali. Aguero i Lewy mogą podzielą ich los, ale i tak zostaną zapamiętani jak świetni napastnicy.
0
@Encore Przecież jakby teraz do nas przyszedł i złapał znowu kontuzję tej stopy, to sezon ma z głowy.
0
@VamosGirl Messi nie gra już 90% spotkań, bo w poprzednim sezonie zebrał jakieś 4000 minut, a kiedyś grywał ponad około 5000. Oczywiście życzyłbym Luisowi, żeby rozegrał sezon życia i strzelał bramkę za bramką, ale to prawdopodobnie będzie jego ostatni sezon u nas i forma już nie będzie wiele lepsza.
0
@Kamil92 5 lat temu, to Suarez czy James był byli wielkimi transferami, bo przychodził za około 80 mln Euro, a teraz klub ściągnie zawodnika za ponad 100 mln, bo rozegrał jeden bardzo dobry sezon.
0
@Kamil92 80 mln Euro to nie mało jak na 1 LO. Nawet jeśli to jest Lucas, który za kilka lat może być najlepszy na swojej pozycji. Gracze z obrony przeważnie kosztowali mniej niż gracze z pomocy czy napastnicy.
0
@Kamil92 Kupili dwóch obrońców za około 130 baniek.
0
@Encore Ramos też był 2-3 razy za dużo.
11
Ronaldo chyba po zakończeniu kariery będzie w trójce do tych wszystkich nagród, a tak dla zasady.
11
Wiele razy broniłem Ronaldo jak był tutaj smarowany, ale jego obecność w trójce to śmiech na sali. Do nominacji wystarczy hat trick w 1/8 i kilka bramek w LM? Messi rozegrał sezon 2017 2018 dużo lepszy niż Ronaldo obecny i go w 3 nie było. Ronaldo nawet królem strzelców nie został, bo od niego był lepszy 37 letni wyjadacz. Liga wygrana z palcem wiadomo gdzie i tyle.
0
@4drian0 Ale City ostatnie 2 razy przegrywało w 1/4 LM z drużynami angielskimi. Więc twoja teoria upada tak szybko, jak powstała.
0
@4drian0 Sam Messi>Jesus, Aguero, B. Silva, Marhez. Więc jakim cudem City ma lepszy skład? Ter Stegen jest lepszy od każdego ich bramkarza. Jedynie De Bruyne>Coutinho i Walker, Cancelo>Semedo, Wague. Środek obrony i lewą obronę mamy lepszą.
0
@format1977 Mnie w ogóle bawi porównywanie zawodnika do zwierzęcia.
1
@bartoszekkk To by powtarzali w każdej edycji rzutów karnych jakiegoś karnego. Dudek w 2005 roku czy Patricio przy karnym Błaszczykowskiego też nie stali na linii.
0
@bartoszekkk Raczej nie.
0
@FCMichalo W samy City są zawodnicy, co dużo bardziej zasłużyli niż B.Silva. Sterling lub Aguero.
0
Kurde prorok nie trafił...
1
@AmigoBlancos XD
0
Ta liniowa śpi?